نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 58 از 77 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 763

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

حالا اگه واستون خیلی سخت نباشه، بد نیست یه امتحانی کنین و وقت مصاحبه بگیرین، تا بعدا پشیمون نشین که چرا وقت نگرفتین. من اگه جای شما بودم، تو کشورهای دیگه مثل کانادا و استرالیا و حتی اروپا سرمایه گذاری میکردم. ( کانادا خیلی سیستمش شبیه آمریکاست)
    نقل قول نوشته اصلی توسط javad_kf نمایش پست ها
    ممنون. با توجه به اینکه تحریم ها زمزمه های برداشتنش هست، و بعضی دوستان از رشته هایی مثه هوافضا و مشابه پذیرش گرفتن، آیا دلیلی بر عدم اعمال تحریم ها هست یا اینکه سیستم اون رشته ها، با نفت فرق میکنه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

سلام
    وقتتون بخیر
    دوستان آیا اطلاع دارید که شغل خبرنگاری هم جزو حیطه های حساس از نظر سفارت خانه ها محسوب میشه یا نه؟

Junior Member

سلام دوستان.
    یه سوال جدی داشتم. اگه اطلاعی دارید راهنماییم کنید.
    من تو I-20 ام Petroleum engineering خورده واسه مقطع دکتری فول فاند. میتونم تو فرم DS-160 موضوع Environment engineering رو به عنوان major بزنم و از استادم بخوام یه ریسرچ پلن تو این زمینه بهم بده؟ کما اینکه پروژه سربازی من ذخیره سازی زیر زمینی کربن دی اکسید بوده و عضو بنیاد نبخگان بودم.
    اگه اطلاعی از سیستم ارزیابی اونا دارید لطفا راهنماییم کنید. ممنون.

هر چيزي كه واقعا خوندين تو دانشگاه رو بزنين.ليسانس و فوق چي خوندين؟
    سلام دوستان.
    یه سوال جدی داشتم. اگه اطلاعی دارید راهنماییم کنید.
    من تو I-20 ام Petroleum engineering خورده واسه مقطع دکتری فول فاند. میتونم تو فرم DS-160 موضوع Environment engineering رو به عنوان major بزنم و از استادم بخوام یه ریسرچ پلن تو این زمینه بهم بده؟ کما اینکه پروژه سربازی من ذخیره سازی زیر زمینی کربن دی اکسید بوده و عضو بنیاد نبخگان بودم.
    اگه اطلاعی از سیستم ارزیابی اونا دارید لطفا راهنماییم کنید. ممنون.

Junior Member

سلام من مهندسی نفت خوندم. ولی خب تحریم هستیم میترسم ریجکت بشم. کما اینکه ذخیره سازی کربن دی اکسید رو نفتی ها کار میکنن و من خودم کار کردم. اونجا هم میخوام تا حدودی اینکار رو انجام بدم. فقط روی ای-بیستم مهندسی نفت خورده که باید اونجا توضیح بدم که نفتی ها اینکارو میکنن. نمیدونم چی بزنم

نقل قول نوشته اصلی توسط Goolinaz نمایش پست ها
    هر چيزي كه واقعا خوندين تو دانشگاه رو بزنين.ليسانس و فوق چي خوندين؟

به نظرم دروغ نگید.هر موقع بفهمن،ویزاتونو میتونن باطل کنن.
    سلام من مهندسی نفت خوندم. ولی خب تحریم هستیم میترسم ریجکت بشم. کما اینکه ذخیره سازی کربن دی اکسید رو نفتی ها کار میکنن و من خودم کار کردم. اونجا هم میخوام تا حدودی اینکار رو انجام بدم. فقط روی ای-بیستم مهندسی نفت خورده که باید اونجا توضیح بدم که نفتی ها اینکارو میکنن. نمیدونم چی بزنم

Junior Member

آخه دروغ نیست؟ استادم هم تو ریسرچ پلن میزنه. نظر شما چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Goolinaz نمایش پست ها
    به نظرم دروغ نگید.هر موقع بفهمن،ویزاتونو میتونن باطل کنن.

آخه دروغ نیست؟ استادم هم تو ریسرچ پلن میزنه. نظر شما چیه؟

خدمت دوست عزیزمون عرض کنم که سعی کنید اگر قصد دارید د ر و غ هم بگید یه جوری باشه که اونها متوجه نشوند چون تو هر مرحله ای صدور ویزا هم که باشه تا قبل از ورود به خاک آمریکا، میتونند از ورود شما جلوگیری کنند. اما پس از ورود به آمریکا، در صورتی که متوجه این مساله شوند در صورت خروج از آمریکا (به هر دلیلی) دیگر اجازه بازگشت نخواهید داشت یا اینکه وارد پروسه کلییرنس میشوید اما اگر وارد آمریکا شده باشید اجازه ندارند که شما را خارج کنند

Junior Member

ممنون. من نمیخوام دروغ بگم. سوال من این هست اینکاری که میکنم دروغ هست یا نه؟ من تو مشخصات فرم دی- اس نوشتم که مهندسی نفت قبلا خوندم. ولی موضوع تخصص من در آینده ذخیره سازی کربن دی اکسید خواهد بود و استادم این رو تایید میکنه. فقط موضوعی که هست استادم تو دپارتمان نفت هست و روی فرم ای-بیستم نفت خورده شده. سوالم این هست اگه من بگم تخصص آیندم ذخیره سازی کربن دی اکسید هست و استادم این رو تایید کنه اما با فرم ای-بیستم فرق داشته باشه دروغ محسوب میشه یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_soil نمایش پست ها
    خدمت دوست عزیزمون عرض کنم که سعی کنید اگر قصد دارید د ر و غ هم بگید یه جوری باشه که اونها متوجه نشوند چون تو هر مرحله ای صدور ویزا هم که باشه تا قبل از ورود به خاک آمریکا، میتونند از ورود شما جلوگیری کنند. اما پس از ورود به آمریکا، در صورتی که متوجه این مساله شوند در صورت خروج از آمریکا (به هر دلیلی) دیگر اجازه بازگشت نخواهید داشت یا اینکه وارد پروسه کلییرنس میشوید اما اگر وارد آمریکا شده باشید اجازه ندارند که شما را خارج کنند

یه آی توئنی دیگه ببر که توش مهندسی نفت نخورده باشه!
    ممنون. من نمیخوام دروغ بگم. سوال من این هست اینکاری که میکنم دروغ هست یا نه؟ من تو مشخصات فرم دی- اس نوشتم که مهندسی نفت قبلا خوندم. ولی موضوع تخصص من در آینده ذخیره سازی کربن دی اکسید خواهد بود و استادم این رو تایید میکنه. فقط موضوعی که هست استادم تو دپارتمان نفت هست و روی فرم ای-بیستم نفت خورده شده. سوالم این هست اگه من بگم تخصص آیندم ذخیره سازی کربن دی اکسید هست و استادم این رو تایید کنه اما با فرم ای-بیستم فرق داشته باشه دروغ محسوب میشه یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)