نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 6 از 77 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 763

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

نقل قول نوشته اصلی توسط aragornna نمایش پست ها
    سلام، مبارک باشه
    از توریستی‌ها که ریجکت شدن میدونید که پدر مادر هم ریجکت شدن یا نه؟ یعنی‌ کسایی‌ که بچه‌هاشون آمریکا هستند واسه تحصیل.
    سلام
    ممنونم. اطلاع دقیق ندارم که پدر و مادرها هم بودن یا نه. بیشترشون با دعوت نامه دوستاشون اومده بودن. اما فکر نمیکنم. پدر و مادرها حداکثر یکیشون یا دوستاشون کلیر میخورن و ریجکت نمیشن تا جایی که من شنیدم.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-مخابرات .... دانشگاه تبریز

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

نقل قول نوشته اصلی توسط sf1033 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

من امروز سفارت ارمنستان بودم. بیشتر کسانی که اومده بودن سفارت برای ویزای توریستی مراجعه کرده بودند. اکثرا هم ویزاهای توریستیشون ریجکت شد یا کلیرنس خوردن. بخصوص کسانی که مجرد بودن. ولی اونایی که سفر زیاد رفته بودن یا شنگن داشتن بهشون راحت ویزا رو دادن.
    ویزای تحصیلی هم فقط ما 5 نفر بودیم: یکی که برای لیسانس اومده بود و رشته و شرایطش رو نمیدونم. ایشون درجا ریجکت شد. یکی که فوق لیسانس برق بود و بدون فاند ایشونم فکر کنم ریجکت شد. یه دکترای بدون فاند هم ریجکت شد. فکر کنم رشتش عمران بود. یه دکترای شیمی فول فاند که کلیرنس خورد. و من که فول فاند بیزینس داشتم درجا مالتیپل گرفتم.
    سوالاتی که ارم پرسید؟
    1- دانشگاه..... میخوای بری؟ برای رشته بیزینس؟
    2- فوق لیسانس داری؟ رشتت چی بوده؟ داری تغییر رشته میدی؟
    3- رزومت رو میتونم ببینم؟ شرکت ........... کار میکنی؟ کارش چیه؟ قبلا شرکت ...... بودی؟ کارش چی بود؟ مشتریاتون کیا بودن؟
    4- هیچ پروژه ای یا قراردادی با دولت نداشتی؟
    5- خطاطی میکنی؟! چه عالی!! بیا چهارشنبه ویزات رو ببر! راستی ویزاتم مالتیپله! حتما این سوال بعدیت بود!

منم گفتم مرسی! واقعا کادوی تولد عالی ای بهم دادین! افیسر هم گفت امروز تولدته؟ گفتم نه دیروز بود! گفت مبارکه!!

خلاصه اینکه بنظرم برای فول فاندها ارمنستان گزینه خیلی خوبیه. برخورد کارکنان سفارت واقعا عالییییییییییییییی و محترمانه بود. تحت تاثیر تبلیغات بد قرار نگیرید. امیدوارم همگی موفق باشید
    سلام. من واسه مستر و بدون فاند ادمیش دارم. 9 اپریل از انکارا ریجکت 214 شدم. یعنی ایروان امیدی واسه ما نیست ؟

Junior Member

والا نمیدونم. من شنیدم آنکارا به بی فاندها بهتر ویزا میده و ایروان سخت تر. امروزم که برای تحویل گرفتن ویزام رفته بودم یه آقایی برای مستر دوم بدون فاند ریجکت شد. البته سابقه سربازی سپ و 10 سال کار تو مپنا رو هم داشت.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sf1033 نمایش پست ها
    والا نمیدونم. من شنیدم آنکارا به بی فاندها بهتر ویزا میده و ایروان سخت تر. امروزم که برای تحویل گرفتن ویزام رفته بودم یه آقایی برای مستر دوم بدون فاند ریجکت شد. البته سابقه سربازی سپ و 10 سال کار تو مپنا رو هم داشت.
    من خدمت و سابقه كارم مشكلي ندازه. ولي خب مستر بدون فاندم. درسته كه ميگن ارمنستان كسي كه قبلا ريجكت شده مخصوصا از انكارا ، فوري ريجكت ميكنه ؟؟ راجع به ارمنستان اطلاع ندارم و بين باكو و ايروان مردد هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط fardad_es نمایش پست ها
    من خدمت و سابقه كارم مشكلي ندازه. ولي خب مستر بدون فاندم. درسته كه ميگن ارمنستان كسي كه قبلا ريجكت شده مخصوصا از انكارا ، فوري ريجكت ميكنه ؟؟ راجع به ارمنستان اطلاع ندارم و بين باكو و ايروان مردد هستم
    چرا دوبی نمیرین؟ 2،3 تا از دوستای من که از جاهای دیگه (یکیشون از آنکارا) ریجکت شده بودن از دوبی گرفتن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fardad_es نمایش پست ها
    والا اطلاعات من در مورد احتمال ریجکت دوم در ایروان در حدی هست که از این فروم بدست آوردم و شنیدم که تو ایروان ریجکت قبلی براشون مهمه. در مورد فاند هم خودم دیدم که به کسانی که فاند نداشتن ویزا ندادن. بنظزم جای دیگه ای رو پیدا کنید که این حساسیت ها توش کمتر باشه

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aragornna نمایش پست ها
    چرا دوبی نمیرین؟ 2،3 تا از دوستای من که از جاهای دیگه (یکیشون از آنکارا) ریجکت شده بودن از دوبی گرفتن.
    والا راجع به دوبی یه چیزایی نوشتن که فکر کنم ریسکش خیلی بالاست . شاید باکو رو تست کنم. البته اینجارم یکی گفته بود مستر بی فاند ریجکت میکنه

سلام بچه ها!
    من آنلاین از ایروان گزارش میدم. همین الان از سفارت برگشتم. من رشته لیسانس و ارشدم مهندسی مواد بود. فول فاند دکترای مکانیک پذیرش گرفتم. امروز کلیرنس خوردم. یه آقایی هم با خانمش اومده بود رشته اش و فاندش مثه من بود. اون هم کلیرنس خورد. قرار شد 11 سوال رو برام بفرسته. به اون آقا که سوالا رو همونجا بهش داد که بعدا جواباشو ایمیلکنه براشون.
    قبل از من سه نفر بودن رشته شون مدیریت بود. یکیشون بدون هیچ دلیلی و اینکه مدرکی بخواد، ریجکت شد. یکیشون درجا ویزا گرفت و یکی هم کلیرنس خورد. کلا پروسه شانس هم دخیله توش!
    توریستی ها هم بیشتر خانواده بودن که کسی ریجکت نشد تا جایی که متوجه شدم به جز یه خانم تنها که میخواست بره پیش برادرش. به دلیل کم بودن وابستگیش به ایران ریجکت شد. در مورد خانواده ها اکثرا یا به خانم میدادن و آقا کلیرنس میخورد و یا برعکس.
    برخوردها خوب بود فقط اصلا کاری نداشته باشید که چه ساعتی وقت دارید، اونجا یه صف تشکیل میشه و طبق اون شماره میدن. هرچه زودتر برید زودتر نوبتتون میشه.
    سکالایی که پرسید:
    چه ریسرچی می خوای انجام بدی؟
    چرا فاندت کمه؟
    البته من فاند کامل دانشگاه رو به عنوان TA گرفتم 1800 دلار در ماه. و مبلغ نرمال هم همینه و همه همینقدر فاند رو توی دانشگاه من می گیرن. ولی نمیدونم چرا گیر داده بود که فاندت چرا کمه.
    منم جواب دادم این مبلغ روتین فاند هست و همه هزینه ها رو ساپورت می کنه. ولی باز سوالشو تکرار کرد منم گفتم این سیاست دانشگاهه که این مبلغ رو درنظر گرفته من اطلاعی ندارم.
    بعدش گفت شما نیاز به بررسی بیشتر دارید. براتون 11 سوال ارسال میشه. و تمام.
    دعا کنید برام. امیدوارم کار همگی اوکی بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط metallurgist_r نمایش پست ها
    سلام بچه ها!
    من آنلاین از ایروان گزارش میدم. همین الان از سفارت برگشتم. من رشته لیسانس و ارشدم مهندسی مواد بود. فول فاند دکترای مکانیک پذیرش گرفتم. امروز کلیرنس خوردم. یه آقایی هم با خانمش اومده بود رشته اش و فاندش مثه من بود. اون هم کلیرنس خورد. قرار شد 11 سوال رو برام بفرسته. به اون آقا که سوالا رو همونجا بهش داد که بعدا جواباشو ایمیلکنه براشون.
    قبل از من سه نفر بودن رشته شون مدیریت بود. یکیشون بدون هیچ دلیلی و اینکه مدرکی بخواد، ریجکت شد. یکیشون درجا ویزا گرفت و یکی هم کلیرنس خورد. کلا پروسه شانس هم دخیله توش!
    توریستی ها هم بیشتر خانواده بودن که کسی ریجکت نشد تا جایی که متوجه شدم به جز یه خانم تنها که میخواست بره پیش برادرش. به دلیل کم بودن وابستگیش به ایران ریجکت شد. در مورد خانواده ها اکثرا یا به خانم میدادن و آقا کلیرنس میخورد و یا برعکس.
    برخوردها خوب بود فقط اصلا کاری نداشته باشید که چه ساعتی وقت دارید، اونجا یه صف تشکیل میشه و طبق اون شماره میدن. هرچه زودتر برید زودتر نوبتتون میشه.
    سکالایی که پرسید:
    چه ریسرچی می خوای انجام بدی؟
    چرا فاندت کمه؟
    البته من فاند کامل دانشگاه رو به عنوان TA گرفتم 1800 دلار در ماه. و مبلغ نرمال هم همینه و همه همینقدر فاند رو توی دانشگاه من می گیرن. ولی نمیدونم چرا گیر داده بود که فاندت چرا کمه.
    منم جواب دادم این مبلغ روتین فاند هست و همه هزینه ها رو ساپورت می کنه. ولی باز سوالشو تکرار کرد منم گفتم این سیاست دانشگاهه که این مبلغ رو درنظر گرفته من اطلاعی ندارم.
    بعدش گفت شما نیاز به بررسی بیشتر دارید. براتون 11 سوال ارسال میشه. و تمام.
    دعا کنید برام. امیدوارم کار همگی اوکی بشه.
    ممنون دوست عزیز. اگر آقا هستید آیا در مورد سربازی از شما سوالی شد؟ و یا از دیگر آقاین حاضر؟ ممنون

سلام به همه

من هم امروز 16 ايپريل مصاحبه داشتم.

توضيحات مربوط به نحوه ورود رو بچه ها دادن اما من می خوام از شرايطم بگم.

من تدريس می کنم تو مؤسسات خصوصی- معافيت جبهه پدر دارم-دکتری فول فاند از پنج دانشگاه پذيرش گرفتم-ليسانس و فوق ليسانسم هم تو زمينه مديريت بوده.

آخر سر هم طرف بهم کليرنس داد.

سوالات:
    داری برای دکتری می ری درسته؟
    فوق ليسانس داری؟ چی خوندی؟
    کارت چيه؟ می تونم رزومت رو ببينم؟ اين مرکز فنی که نوشتی يه مؤسسه دولتی هست؟
    آيا تا به حال کار دولتی کردی؟
    آيا تو فوق ليسانس research assistant بودی؟
    معافيتت به چه دليله؟
    کامپيوتر هم درس دادی؟

البته من بهش گفتم که پنج تا پذيرش دارم و می خوای نامه های پذيرش رو ببينی که گفت لازم نيست. نکته جالب اينکه از من ريز نمرات ليسانس و فوق ليسانس رو نگرفت.

کلا با اينکه من کلی مدرک برده بودم هيچی نگرفت. راستش انتظار داشتم در جا ويزا بگيرم.

به نظرم بخش کار و رزومه رو بايد خيلی خيلی اصلاح و حذف کنيد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)