نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 64 از 77 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768697071727374 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 763

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

نقل قول نوشته اصلی توسط javad_kf نمایش پست ها
    آره RP دارم و ربطی هم کار آیندم به انرژی نداره. میخوام اگه واقعا روی انرژی حساس میشه کلا مقالات شک برانگیزمو تو سی وی نیارم.
    انرژی رو مثال زدم که بگم اگر حس می کنی طرف ممکنه شک بیخود کنه، مقاله رو با خودت حتماً ببر.
    من به شخصه آدم صادقی هستم و حذف کردن رو آخرین راه حل می دونم. اگر کار حساسی نکردی بزار بمونه. ولی اگر چاره ای نداری حذف کن.
    من کار حساسی نکرده بودم مقالم رو بردم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

نقل قول نوشته اصلی توسط RezaEb نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من چند روز دیگه مصاحبه دارم
    یه سوال ... اگه بگی می خوای بعد از تحصیل برگردی ایران و خودت شرکت تاسیس کنی مشکی داره؟ بهتره بگی که می خوای استاد بشی!؟
    منم همین رو گفتم. نمی دونم چه تاثیری روی آفیسر داشت ولی مثل این که حرفام قانعش کرد و این رو آخر بهم گفت. در واقع من با این حرف سعی کردم غیرمستقیم (یعنی قبل از اینکه بخواد بپرسه میخوای برگردی کشورت یا نه) قانعش کنم که می خوام برگردم. فکر کنم تاثیرشو گذاشت.

Junior Member

سلام دوستان، اگه توی I-20 خرده باشه که 5,000$ کم داره یه BS در بهترین حالت باید چقدر باشه؟ همون مقدار؟ دو برابر؟ سه برابر؟ یا هرچه بیشتر بهتر؟

سلام دوستان من همین یه ساعت پیش مصاحبم تموم شد، حدود 15 تا 20 نفر بودیم ، حدود 5 نفر ریجکت شدن یکی هییت علمی بود اموزشی سپاه بود ، به یکی که فاند نداشت گفت توان مالی نداری با اینکه bs خیلی خوبی اورده بود، یکی از دوستامم متاسفانه فاند نداشت و ریجکت شد، یه دانشجوی عمران فول فاند هم رفت باجه 10 با اون اقاهه لاغر عینکیه نزدیک 15 دقیقه یا بیشتر مصاحبه کرد، ریجکت شد به دلیل نامعلوم، اکثرا با همون جان کریه بودیم، اکثرا هم کلیرنس خوردیم جز 4 نفر که درجا گرفتن دوتا دختر دوتا پسر، پسرا یکی فول فاند کشاورزی بود، یکی پارشال فاند برا ارشد بود رشته صنایع، من خودم مثه خیلیا کلیرنس خوردم، رشتمم صنایع فول فاند هستم، پارسه تدریس کردم گفت پارسه چیه گفتم موسسه آموزشیه ، سوالی بود در خدمتم

Junior Member

رشته مرتبط با انرژی نبود بینشون؟
    سوالا چی بود و چه مدارکی ازتون خواست؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadfazeli نمایش پست ها
    سلام دوستان من همین یه ساعت پیش مصاحبم تموم شد، حدود 15 تا 20 نفر بودیم ، حدود 5 نفر ریجکت شدن یکی هییت علمی بود اموزشی سپاه بود ، به یکی که فاند نداشت گفت توان مالی نداری با اینکه bs خیلی خوبی اورده بود، یکی از دوستامم متاسفانه فاند نداشت و ریجکت شد، یه دانشجوی عمران فول فاند هم رفت باجه 10 با اون اقاهه لاغر عینکیه نزدیک 15 دقیقه یا بیشتر مصاحبه کرد، ریجکت شد به دلیل نامعلوم، اکثرا با همون جان کریه بودیم، اکثرا هم کلیرنس خوردیم جز 4 نفر که درجا گرفتن دوتا دختر دوتا پسر، پسرا یکی فول فاند کشاورزی بود، یکی پارشال فاند برا ارشد بود رشته صنایع، من خودم مثه خیلیا کلیرنس خوردم، رشتمم صنایع فول فاند هستم، پارسه تدریس کردم گفت پارسه چیه گفتم موسسه آموزشیه ، سوالی بود در خدمتم

سلام
    وضعیت توریستی ها چطور بود
    ممنون

نه من چیز خاصی نداشتم ریسرچ پلن من هم مربوط به مدیریت زنجیره تامین بود، من بدشانسی که اوردم این بود که 4 نفر قبل از من در جا گرفته بودن و فک کنم همینجوری حسشو نداشت که دیگه درجا ویزا بده، مصاحبه من 3 مین طول کشید، فاند؟ گفتم فول فاند، کجا درس خوندی؟ سربازی؟ جوابم نه، فقط هم cv و Rp خواست و تایپ کرد یچیزاایی و فقطم در مورد موسسه پارسه همون یه سوالو کرد،

سلام.با کدوم آفیسر بودین؟
    نه من چیز خاصی نداشتم ریسرچ پلن من هم مربوط به مدیریت زنجیره تامین بود، من بدشانسی که اوردم این بود که 4 نفر قبل از من در جا گرفته بودن و فک کنم همینجوری حسشو نداشت که دیگه درجا ویزا بده، مصاحبه من 3 مین طول کشید، فاند؟ گفتم فول فاند، کجا درس خوندی؟ سربازی؟ جوابم نه، فقط هم cv و Rp خواست و تایپ کرد یچیزاایی و فقطم در مورد موسسه پارسه همون یه سوالو کرد،

Junior Member innertide آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

سلام
    دوستان چند روز قبل از تاریخ مصاحبه باید دی-اس 160 تکمیل شده باشه و سویس فی پرداخت؟

ممنونم.

جان کری، همه میگفتن چقدر عصبیه، من رفتم تو دیگه خیلی باهاش خودمونی حرف زدم، فک کنم بهش برخورد :-)))) مثلا یس میگفتم یپ :-))) ولی اخرش خودشم خندش گرفت گفت *انشالا* به ترمت برسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)