نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 68 از 77 نخستنخست ... 185859606162636465666768697071727374757677 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 763

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_soil نمایش پست ها
    کلا حساسیت رو F2 یه مقدار کمتره. ولی مواظب باشید یه وقت سربازی را س نبوده باشند. کلا هر گونه سابقه کار دولتی کلییرنس را طولانی میکنه. اگر سابقه کار همسرتان قابل ردیابی در اینترنت نیست میتونید بگید کار آزاد انجام میده
    ایشون چون تعهد خدمت تو اموزش و پرورش رو دارن سربازی نرفتن. واسه همین نمی شه درمورد کارشون چيز دیگه گفت چون کارت سربازی ندارن هنوز.نامه تعهد کاری هم داریم. نمی دونم معلم بودن از نظر سفارت مشکلی داره ا نه. انشاالله نتیجه رو میگم.

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

نقل قول نوشته اصلی توسط zog نمایش پست ها
    ایشون چون تعهد خدمت تو اموزش و پرورش رو دارن سربازی نرفتن. واسه همین نمی شه درمورد کارشون چيز دیگه گفت چون کارت سربازی ندارن هنوز.نامه تعهد کاری هم داریم. نمی دونم معلم بودن از نظر سفارت مشکلی داره ا نه. انشاالله نتیجه رو میگم.
    از یه جنبه ای خوبه و از جنبه ای دیگه بده. خوب از این جهت که تو (س) خدمت نکردند و بد از این جهت که ممکنه خیلی سخت بتونید آفیسر را قانع کنید که بالاخره در کدام ارگان خدمت کردند یا حداقل آموزشی را کجا بودند؟ اونها با مفهوم امریه تا حدودی آشنا هستند و دید خوبی نسبت به اون ندارند چون فکر میکنند که تمام امریه ها دست (س) است. در حالی که واقعیت این نیست. به هر حال کیس شما مشکلی نداره ولی یادتون باشه اینکه چطور آفیسر را قانع کنید مهمترین مساله است.

Junior Member

سلام دوستان،

برای ویزای دانشجویی F1 تو سفارت ارمنستان، علاوه بر MRV fee ، SEVIS FEE -
    - Visa issuance fee هم خواستند که پرداخت کنید؟
    اگر visa issuance fee پرداخت کردید لطفا بگید که کی اونو پرداخت کردید و چه مقدار بوده؟

Junior Member

نخیر تنها همون دو مورد اول نیاز هست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rozhan نمایش پست ها
    سلام دوستان،

برای ویزای دانشجویی F1 تو سفارت ارمنستان، علاوه بر MRV fee ، SEVIS FEE -
    - Visa issuance fee هم خواستند که پرداخت کنید؟
    اگر visa issuance fee پرداخت کردید لطفا بگید که کی اونو پرداخت کردید و چه مقدار بوده؟

Junior Member

سلام یه سوال دارم.

من برای 17 دسامبر وقت سفارت دبی گرفتم. خودم f1 و همسرم f2.

سربازی وثیقه، فول فاند، رشته ی مهندسی برق کار غیر حساس. به نظرتون برای ترم بهار می رسه ویزام؟

ضمن اینکه متاسفانه 9 نوامبر از ارمنستان با 214 ب ریجکت شدم.

سلام به همگی
    من امروز از ارمنستان ویزام Approved شد. خواستم دینم به بچه ها و این سایتو ادا کنم.

شرایطم:
    دکترا مستقیم از دانشگاه تگزاس آرلینگتون- فول فاند- سربازی نرفتم- کار نکردم- رشته عمران گرایش منابع آب
    سوالاتی که پرسید:
    چه دانشگاهي؟
    چه رشته اي؟
    چه گرايشي؟
    رزومتو بده!
    ریسرچ پلنتو بده!
    که من ریسرچ پلنمو از سایت دانشگاه کپی کرده بودم، پرسید اینو استاد نوشته یا نه که گفتم نه مال سایت دانشگاهه
    حل تمرين درس مقاومت مصالح بودم پرسيد اين چه درسيه و راجع به چيه؟
    بعد تحصيل ميخواي چكار كني؟
    كي برميگردي؟
    من گفتم میخوام استاد دانشگاه بشم به بغل دستيش گفت همشون همينو ميگن ولي whatever
    تا حالا كار كردي؟
    گفتم چون سربازي نرفتم نمتونستم استخدام شم تو هیچ شرکت یا سازمانی

در کل روزای خوبی نیس تو ارمنستان، امروز فقط من درجا گرفتم فک کنم، بقیه هم تقریبا 50-50 کلیرنس خوردن و ریجکت شدن.
    من با آفیسر میانسال، که ریشا و موهاش سفید شده بود و عینک داشت بودم، کلا هم دو تا باجه بودن ایرانیا
    برخوردشون خوب بود ولی کافیه یه نکته خاص داشته باشه پروندتون که ریجکت شین.
    اگه سوال خاصی هم داشتین تو تلگرام پیام بدین خوشحال میشم کمک کنم: @Babakalizadeh

Junior Member

سلام دوستان.
    من امروز مصاحبه داشتم و ریجکت شدم با بند 512 اگه اشتباه نکنم.
    بر حسب وظیفه و ادای دین چند تا نکته عرض کنم.
    سفارت ها مودی هستند. کسایی که وقت میگیرن حتما به این نکته توجه کنند که تجربیات یه ماه آخر هر سفارت خونه رو رصد کنند و بعدا وقت بگیرند.
    نکته دوم روی پاسخ ها دقیق فکر کنید تا در هنگام سوال اعتماد به نفس داشته باشید.
    نکته سوم اینکه به نکته اول خیلی توجه کنید.
    ایام به کامتون همگیتون. روز و روزگار خوش.

Junior Member

[
    سلام .واقعا بهتون تبريک میگم. انشاالله همه دوستان این روزا رو به خوبی بگذرونن. در مورد ريسرچ پلن, شما رفتين تو سايت دانشگاه و زمینه کاری مورد علاقتونو پیدا کردين و درمورد همون تاىپ کردين و بردينسفارت? چيزى که نوشتين تقریبا چند خط بود?

QUOTE=BobbyAlizadeh;2146899]سلام به همگی

من امروز از ارمنستان ویزام Approved شد. خواستم دینم به بچه ها و این سایتو ادا کنم.

شرایطم:
    دکترا مستقیم از دانشگاه تگزاس آرلینگتون- فول فاند- سربازی نرفتم- کار نکردم- رشته عمران گرایش منابع آب
    سوالاتی که پرسید:
    چه دانشگاهي؟
    چه رشته اي؟
    چه گرايشي؟
    رزومتو بده!
    ریسرچ پلنتو بده!
    که من ریسرچ پلنمو از سایت دانشگاه کپی کرده بودم، پرسید اینو استاد نوشته یا نه که گفتم نه مال سایت دانشگاهه
    حل تمرين درس مقاومت مصالح بودم پرسيد اين چه درسيه و راجع به چيه؟
    بعد تحصيل ميخواي چكار كني؟
    كي برميگردي؟
    من گفتم میخوام استاد دانشگاه بشم به بغل دستيش گفت همشون همينو ميگن ولي whatever
    تا حالا كار كردي؟
    گفتم چون سربازي نرفتم نمتونستم استخدام شم تو هیچ شرکت یا سازمانی

در کل روزای خوبی نیس تو ارمنستان، امروز فقط من درجا گرفتم فک کنم، بقیه هم تقریبا 50-50 کلیرنس خوردن و ریجکت شدن.
    من با آفیسر میانسال، که ریشا و موهاش سفید شده بود و عینک داشت بودم، کلا هم دو تا باجه بودن ایرانیا
    برخوردشون خوب بود ولی کافیه یه نکته خاص داشته باشه پروندتون که ریجکت شین.
    اگه سوال خاصی هم داشتین تو تلگرام پیام بدین خوشحال میشم کمک کنم: @Babakalizadeh[/QUOTE]

Junior Member

سلام دوستان منم وظیفه خودم میدونم که نتیجه مصاحبمو با شما درمیون بذارم من امروز از ارمنستان با بند 214 ریجکت شدم نوع ویزا f1 کاپلان بود که برای رشته پزشکیه و معمولا بجز پزشکیا بقیه رشته ها درموردش زیاد اطلاعی ندارن
    با افیسر میانسال که عینکیه مصاحبه داشتم کلا 2 3 دقیقه بیشتر طول نکشید ازم پرسید چرا میخوای تو امریکا ادامه بدی .کجا کار میکنی.اسپانسرت کیه.هیچ مدرکی ازم نخواست نشونش بدم حتی bs.بعد گفت متاسفه در حال حاضر شرایط دریافت ویزا رو ندارم.کلا امروز روز خوبی نبود قبل من حدود 11 12 نفر رفتن داخل که 2 یا 3 مورد کلیرنس خوردن یه نفر که رشتشون عمران بود درجا دیزا گرفت بقیه هم ریجکت شدن.حدودا هم 40 نفر بودیم .دیگه از بقیه خبر ندارم
    امیدوارم حداقل بعد من اوضاع دوستان بهتر بوده باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط javad_kf نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من امروز مصاحبه داشتم و ریجکت شدم با بند 512 اگه اشتباه نکنم.
    بر حسب وظیفه و ادای دین چند تا نکته عرض کنم.
    سفارت ها مودی هستند. کسایی که وقت میگیرن حتما به این نکته توجه کنند که تجربیات یه ماه آخر هر سفارت خونه رو رصد کنند و بعدا وقت بگیرند.
    نکته دوم روی پاسخ ها دقیق فکر کنید تا در هنگام سوال اعتماد به نفس داشته باشید.
    نکته سوم اینکه به نکته اول خیلی توجه کنید.
    ایام به کامتون همگیتون. روز و روزگار خوش.
    سلام دوست گرامی

خیلی متاسفم از اینکه ویزاتون ریجکت شد. تا جایی که میدونم بند 512 نداریم مگر اینکه اخیرا اضافه شده باشه. ولی بندهای ریجکتی عموما 214، 306، 212 و 501 است که به جز 214، بقیه بندها واقعا خطرناکند. ای کاش مختصری از سوابق کاری، زمینه تحقیق، رشته و شرایط مصاحبه را میفرمودید تا دوستان کمکتان کنند. موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)