نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 69 از 77 نخستنخست ... 1959606162636465666768697071727374757677 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 763

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

همون 501 بود. دقیق گفتم مطئمن نیستم. فقط یه چیز جالب دیگه اینکه تو ارمنستان داشتن به یه افیسر جدید کار یاد میدادن. پسره جوونی بود. حسم میگه اگه مورد کلا خنثی ای هستید میتونید به ارمنستان فکر کنید ولی اگه احساس میکنید که یه جای کارتون ممکنه دردسر بشه به نظرم در حال حاضر ارمنستان خوب نیست.
    سوابق کاری نداشتم ولی تحصیلی کلا انرژی بود.
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir_soil نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی

خیلی متاسفم از اینکه ویزاتون ریجکت شد. تا جایی که میدونم بند 512 نداریم مگر اینکه اخیرا اضافه شده باشه. ولی بندهای ریجکتی عموما 214، 306، 212 و 501 است که به جز 214، بقیه بندها واقعا خطرناکند. ای کاش مختصری از سوابق کاری، زمینه تحقیق، رشته و شرایط مصاحبه را میفرمودید تا دوستان کمکتان کنند. موفق باشید

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

نقل قول نوشته اصلی توسط javad_kf نمایش پست ها
    همون 501 بود. دقیق گفتم مطئمن نیستم. فقط یه چیز جالب دیگه اینکه تو ارمنستان داشتن به یه افیسر جدید کار یاد میدادن. پسره جوونی بود. حسم میگه اگه مورد کلا خنثی ای هستید میتونید به ارمنستان فکر کنید ولی اگه احساس میکنید که یه جای کارتون ممکنه دردسر بشه به نظرم در حال حاضر ارمنستان خوب نیست.
    سوابق کاری نداشتم ولی تحصیلی کلا انرژی بود.
    من در دوبی مصاحبه دادم. اتفاقا اونجا یکی از دوستان را با رشته ابیاری و زهکشی، فقط به خاطر 2 سال کار در یه شرکت مهندسی مشاور که یه بخشی از کارش هم مربوط به نفت بود با 501 ریجکت کردند. ای کاش اسمی از انرژی و نفت و گاز نمی آوردید

Junior Member

سلام دوستان،
    من 30 نوامبر وقت مصاحبه داشتم تو ارمنستان. همونطور که بچه ها گفتند خیلی اوضاع خوبی نیود. من خودم کلیرنس خوردم. رشتم برق است. فول فاند. فقط می خواستم یه توصیه به بچه هایی که می خواهن از ارمنستان وقت بگیرن داشته باشم که ارمنستان روی فاند و رشته حساسه. اگر فاند ندارید یا رشتتون در رابطه با نفت یا انرژی هست یا سفارتتون را تغییر بدید یا رزومتون را.
    یه نکته دیگه اینکه ارمنستان به social tie هم حساسه. بچه ها اونجا می گفتند باید یه سندی بیارید که ثابت کنید می خواهید برگردید.
    موفق باشید.

سلام
    من هم 30 نوامبر وقت مصاحبه داشتم. وارد کلیرینس شدم. رشتم مکانیک هستش و برای دکتری پذیرش داشتم از دانشگاه خوب. نامه ریسرچ پلن هم همراه با فاند کامل داشتم از دانشگاه. اما من سه بار قبلا ریجکت شدم با بند سوشیال تای با یه دانشگاه دیگه که بدون فاند بود و رنک خوبی هم نداشت. سربازی نرفتم و کار هم نکردم. ببینید دوستانی که مثه من ریجکت دارن به نظرم به چنتا موضوع توجه کنن. اول اینکه بسیار اماده باشید برای روز مصاحیه. من از شدت استرس تقریبا به حالت تمام اتوماتیک سوالاشو جواب می دادم و کاملا از حفظ بودم چی می خوام بگم. دوم اینکه به مطالبی که در ارتباط با حساسیت سفارت ها می گن به هیچ وجه توجه نکنین. فقط اعتماد به نفس شما و ایمپرشن شما روی افیسر مهم هستش. اگر به قصد تحصیل دارین می رین مثه یه دانشجوی واقعی رفتار کنین. اونجا باید ایمپرست کنین افیسر رو با جملاتی که نشون بده شما واقعا دنبال تحصیل هستین. و الا فاند نمی تونه تضمین کنه شما ویزا بگیرین و فاند نداشتن هم اصلا دلیل بر ویزا نگرفتن نیست. از من در مورد تای این دفعه هیچی نپرسید و فقط گفت چرا داری دانشگاهتو عوض می کنی که منم خیلی اکادمیک جوابشو دادم و نگفتم چون این دانشگاه بهتره و یا فاند داره. دلیل اکادمیک اوردم براش. بعد هم اصلا سند و یا جاب افر نداشتم. به نظرم هیچ وقت نا امید نشین و همیشه افق های بلند تو زندگی داشته باشین.

Junior Member

دوستان چه سند معتبر و رسمی ب عنوان social tie می شه ارائه داد ؟

Junior Member

سلام

دوستان برای F2 لازمه رزومه همراه داشته باشیم؟

سلام.با کدوم آفیسر مصاحبه داشتین؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoudgomar نمایش پست ها
    سلام
    من هم 30 نوامبر وقت مصاحبه داشتم. وارد کلیرینس شدم. رشتم مکانیک هستش و برای دکتری پذیرش داشتم از دانشگاه خوب. نامه ریسرچ پلن هم همراه با فاند کامل داشتم از دانشگاه. اما من سه بار قبلا ریجکت شدم با بند سوشیال تای با یه دانشگاه دیگه که بدون فاند بود و رنک خوبی هم نداشت. سربازی نرفتم و کار هم نکردم. ببینید دوستانی که مثه من ریجکت دارن به نظرم به چنتا موضوع توجه کنن. اول اینکه بسیار اماده باشید برای روز مصاحیه. من از شدت استرس تقریبا به حالت تمام اتوماتیک سوالاشو جواب می دادم و کاملا از حفظ بودم چی می خوام بگم. دوم اینکه به مطالبی که در ارتباط با حساسیت سفارت ها می گن به هیچ وجه توجه نکنین. فقط اعتماد به نفس شما و ایمپرشن شما روی افیسر مهم هستش. اگر به قصد تحصیل دارین می رین مثه یه دانشجوی واقعی رفتار کنین. اونجا باید ایمپرست کنین افیسر رو با جملاتی که نشون بده شما واقعا دنبال تحصیل هستین. و الا فاند نمی تونه تضمین کنه شما ویزا بگیرین و فاند نداشتن هم اصلا دلیل بر ویزا نگرفتن نیست. از من در مورد تای این دفعه هیچی نپرسید و فقط گفت چرا داری دانشگاهتو عوض می کنی که منم خیلی اکادمیک جوابشو دادم و نگفتم چون این دانشگاه بهتره و یا فاند داره. دلیل اکادمیک اوردم براش. بعد هم اصلا سند و یا جاب افر نداشتم. به نظرم هیچ وقت نا امید نشین و همیشه افق های بلند تو زندگی داشته باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط Goolinaz نمایش پست ها
    سلام.با کدوم آفیسر مصاحبه داشتین؟
    با افیسر عینکی میانسال. اون روز باجه 5 بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudgomar نمایش پست ها
    سلام
    کاملاً با حرفت موافقم. مخصوصاً قسمت فاند داشتن و نداشتنش. برخورد واقعاً حرف اول رو میزنه. چه طوری در عین خوشرویی و آرامش بتونین دقیقاً جواب سوال هارو بدین و طرف رو قانع کنین.

سلام
    بچه ها من امروز وقت مصاحبه داشتم. کلن شاید دو مین طول کشید مصاحبم. ازم پرسید آمریکا زمینه کاریت چیه. منم خیلی خوب براش شروع کردم توضیح دادم. از دستامو اینام کاملن استفاده کردم قشنگ بفهمه. نشون دادم مسلطم. به زبون ساده گفتم. بعد اپلیکشینشو پرسید. بعد پرسید کجاها اپلای کردی گفتم چهار تا دانشگاه تو یو اس و چهار تا تو کانادا. بعد گفت سربازی چی. گفتم معافیت تحصیلی. همین هیچیم از آینده ازم نپرسید. بعد گفت فول فاندم که هستی. بعد گفت منتظر بمون نتیجشو اعلام میکنم.
    رشتمم مکانیک.
    فقط روزه مصاحبه خب خیلیارو میبینید ریجکت میشند. نگران نشید. هر کس پرونده خودشو داره. اعتماد به نفس داشته باشید با لبخند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)