نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 7 از 77 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 763

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

[QUOTE=sf1033;1939401]
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidmax نمایش پست ها
    سلام به همه

من هم امروز 16 ايپريل مصاحبه داشتم.

توضيحات مربوط به نحوه ورود رو بچه ها دادن اما من می خوام از شرايطم بگم.

من تدريس می کنم تو مؤسسات خصوصی- معافيت جبهه پدر دارم-دکتری فول فاند از پنج دانشگاه پذيرش گرفتم-ليسانس و فوق ليسانسم هم تو زمينه مديريت بوده.

آخر سر هم طرف بهم کليرنس داد.

سوالات:
    داری برای دکتری می ری درسته؟
    فوق ليسانس داری؟ چی خوندی؟
    کارت چيه؟ می تونم رزومت رو ببينم؟ اين مرکز فنی که نوشتی يه مؤسسه دولتی هست؟
    آيا تا به حال کار دولتی کردی؟
    آيا تو فوق ليسانس research assistant بودی؟
    معافيتت به چه دليله؟
    کامپيوتر هم درس دادی؟

البته من بهش گفتم که پنج تا پذيرش دارم و می خوای نامه های پذيرش رو ببينی که گفت لازم نيست. نکته جالب اينکه از من ريز نمرات ليسانس و فوق ليسانس رو نگرفت.

کلا با اينکه من کلی مدرک برده بودم هيچی نگرفت. راستش انتظار داشتم در جا ويزا بگيرم.

به نظرم بخش کار و رزومه رو بايد خيلی خيلی اصلاح و حذف کنيد.[/QUOTE

شما با اون آقای جوون که چشماشون روشن بود و ریش داشتن مصاحبه داشتید؟

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

[QUOTE=sf1033;1939404]
    نقل قول نوشته اصلی توسط sf1033 نمایش پست ها

شما با اون آقای جوون که چشماشون روشن بود و ریش داشتن مصاحبه داشتید؟
    بله همينطوره من که فکر می کنم از قبل تصميم گيری می شه.

Junior Member

[QUOTE=hamidmax;1939416]
    نقل قول نوشته اصلی توسط sf1033 نمایش پست ها

بله همينطوره من که فکر می کنم از قبل تصميم گيری می شه.

سوالاتی که پرسید خیلی مشابه سوالایی بود که از من پرسید. جالبه که سوالاشون قابل حدسه!

Member ghorob آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa_Mechanical Engineering

اصلا چیز عجیبی نیست. کسی که رزومه خوبی داره و نشون میده پشتوانه علمی خوبی داره ازش در مورد رشتش میپرسند و نیازی نداره که ریز نمارت ببینند. سال قبل هم ما رفته بودیم تو روز ماصحبه از ما چند نفری که ‍ذیرش با فاند داشتیم ریز نمرات و حساب بانکی و عکس عروسی و ..... نخواست
    فقط رزومه و ریسرچ پلن
    بقیه رو هم ایمیل میکنند براتون نگران نباشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ghorob نمایش پست ها
    اصلا چیز عجیبی نیست. کسی که رزومه خوبی داره و نشون میده پشتوانه علمی خوبی داره ازش در مورد رشتش میپرسند و نیازی نداره که ریز نمارت ببینند. سال قبل هم ما رفته بودیم تو روز ماصحبه از ما چند نفری که ‍ذیرش با فاند داشتیم ریز نمرات و حساب بانکی و عکس عروسی و ..... نخواستفقط رزومه و ریسرچ پلن بقیه رو هم ایمیل میکنند براتون نگران نباشید
    سلام. ممنون از توجه شما.راستش چون رشته من دکتری مديريت هست فکر نمی کردم برای من 11 سؤال رو اميل کنن ولی نگران شدم که ننه الکی به منحساس شدن.البته يکی به من گفت چون از شما هيچی نگرفته مثل رزومه و... اين ايملو دادن که اونا رو براشن ارسال کنی.آخه پايين ايميل 11 تا سؤال نوشته رزومه و اس او پی و ريسرچ پلن رو بفرست.نظر بقيه دوستان چيه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghorob نمایش پست ها
    اصلا چیز عجیبی نیست. کسی که رزومه خوبی داره و نشون میده پشتوانه علمی خوبی داره ازش در مورد رشتش میپرسند و نیازی نداره که ریز نمارت ببینند. سال قبل هم ما رفته بودیم تو روز ماصحبه از ما چند نفری که ‍ذیرش با فاند داشتیم ریز نمرات و حساب بانکی و عکس عروسی و ..... نخواست
    فقط رزومه و ریسرچ پلن
    بقیه رو هم ایمیل میکنند براتون نگران نباشید
    از من رزومه و RP هم نخواست. فقط I-20، SEVIS , DS-160 confirmation page.
    هیچ مدرک دیگه ای نخواست.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidmax نمایش پست ها
    سلام. ممنون از توجه شما.راستش چون رشته من دکتری مديريت هست فکر نمی کردم برای من 11 سؤال رو اميل کنن ولی نگران شدم که ننه الکی به منحساس شدن.البته يکی به من گفت چون از شما هيچی نگرفته مثل رزومه و... اين ايملو دادن که اونا رو براشن ارسال کنی.آخه پايين ايميل 11 تا سؤال نوشته رزومه و اس او پی و ريسرچ پلن رو بفرست.نظر بقيه دوستان چيه؟
    این سوالات یکسان هست. اگر از کسی بخوان به این سوالات جواب بده رزومه و SOP و ... هم میخوان.

نقل قول نوشته اصلی توسط metallurgist_r نمایش پست ها
    این سوالات یکسان هست. اگر از کسی بخوان به این سوالات جواب بده رزومه و SOP و ... هم میخوان.
    راستش از منم هيچی نگرفت.

من سؤالم اين بود که چرا برای من يازده تا سؤال رو فرستاد آخه من که رشتم حساس نيست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

سلام
    من امروز مصاحبه داشتم با آقایی که ریش داشت و عینک میزد، همه چی خیلی عالی بود. به من کلیرنس دادن که خوب فکرشو میکردم. رشتمم کامپیوتر هست در مقطغ دکترا فول فاند.

سوالایی که ازم پرسید:

1. داری میری دکترا بخونی؟
    2. چرا این دانشگاه؟
    3. فامیل داری آمریکا؟
    4. در رابطه با ریسرچت بگو؟
    5. مستر چی خوندی؟
    6. معافتت واسه چی بوده؟

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط imannv نمایش پست ها
    سلام
    من امروز مصاحبه داشتم با آقایی که ریش داشت و عینک میزد، همه چی خیلی عالی بود. به من کلیرنس دادن که خوب فکرشو میکردم. رشتمم کامپیوتر هست در مقطغ دکترا فول فاند.

سوالایی که ازم پرسید:

1. داری میری دکترا بخونی؟
    2. چرا این دانشگاه؟
    3. فامیل داری آمریکا؟
    4. در رابطه با ریسرچت بگو؟
    5. مستر چی خوندی؟
    6. معافتت واسه چی بوده؟

موفق باشید
    راجع به سربازی دقیقا چی پرسید؟ از بقیه اقایون چی پرسیدن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)