نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 8 از 77 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 763

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidmax نمایش پست ها
    راستش از منم هيچی نگرفت.

من سؤالم اين بود که چرا برای من يازده تا سؤال رو فرستاد آخه من که رشتم حساس نيست.
    واسه منم 11 تا سوال فرستادن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

نقل قول نوشته اصلی توسط mosaeedi1985 نمایش پست ها
    راجع به سربازی دقیقا چی پرسید؟ از بقیه اقایون چی پرسیدن؟
    از من پرسید معافیتت واسه چی بوده؟ گفتم پزشکی، همین.
    دانشجویی من تنها آقا بودم. ولی از افرادی که توریستی میخواستن برن میپرسید کجا خدمت کردبد.

Junior Member

سلام دوستان عزیز,
    والا می خواستم ببینم که با این شرایط برم ایروان یا نه.
    سربازی معافیت تحصیلی دارم.
    فامیل در امریکا دارم ولی همه عمه و عمو هستند.
    دانشگاه خوبی قبول نشدم و فاند هم ندارم (برخلاف دوستان که وضع خوبه) ولی دانشگاه University of Southern California که البته تو سایت گفته Viterbi school of engineering به دانشجو مستر فاند نمیده RA/TA
    خوب دانشجو کارشناسی مقاله و ریسرچ انچنانی نداره ولی تو دو تا پروژه کمک کردم.یکی bio mechanics و یکی autonomous car.
    رشته مهندسی مکانیک جامدات. تنها هستم. سابقه کاری هم هیچ ولی کاراموزی که حساب نیست. ساپورت مالی هم نامه از بانک دارم از رو حساب پدرم.
    دوستان محبت کنید صادقانه بگید اینجا خوبه یا نه اگه نه کجا برم بهتره و ویزا میگیرم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

فقط یه چیزی، امروز دیدم بنده خدا چندتا از پدر مادرا که برای دیدن فرزندشون میرفتن نقص مدرک داشتن!!!
    کلی زحمت کشیدن اومدن تا اینجا حتی به مرحله مصاحبه هم نرسیدن، اگه برای والدین میخواید اقدام کنید حتما آموزش بدین بهشون

نقل قول نوشته اصلی توسط imannv نمایش پست ها
    فقط یه چیزی، امروز دیدم بنده خدا چندتا از پدر مادرا که برای دیدن فرزندشون میرفتن نقص مدرک داشتن!!!
    کلی زحمت کشیدن اومدن تا اینجا حتی به مرحله مصاحبه هم نرسیدن، اگه برای والدین میخواید اقدام کنید حتما آموزش بدین بهشون
    سلام،
    چه مدرکی‌ رو نداشتند؟ آخه دفعه ی پیش که پدر و مادر من رفتند مدرکی‌ چک نکردند اصلا.
    کلا وضع ویزا به والدین چجوری بود؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط aragornna نمایش پست ها
    سلام،
    چه مدرکی‌ رو نداشتند؟ آخه دفعه ی پیش که پدر و مادر من رفتند مدرکی‌ چک نکردند اصلا.
    سلام،
    مدارک مثلا ترجمه شناسنامه و کارت پایان خدمت، عکس، confirmation،...
    نمیدونم دقیقا چی نیووردن
    دیروز به یک پدر مادر ویزا دادن و 3تا clearance خوردند. تا اونجایی که من فهمیدم.
    و دوتا توریستی ریژکت شدند.

Junior Member

دوستان تو سفارت خونه همراه (دوست) اجازه میدن بیاد؟

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Apply_15 نمایش پست ها
    دوستان تو سفارت خونه همراه (دوست) اجازه میدن بیاد؟
    نه. اسم کسی که مصاحبه داره تو لیستشون هست و چک می کنن و فقط مصاحبه شونده رو راه می دن.
    Never Say Never

نقل قول نوشته اصلی توسط sinalol نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز,
    والا می خواستم ببینم که با این شرایط برم ایروان یا نه.
    سربازی معافیت تحصیلی دارم.
    فامیل در امریکا دارم ولی همه عمه و عمو هستند.
    دانشگاه خوبی قبول نشدم و فاند هم ندارم (برخلاف دوستان که وضع خوبه) ولی دانشگاه University of Southern California که البته تو سایت گفته Viterbi school of engineering به دانشجو مستر فاند نمیده RA/TA
    خوب دانشجو کارشناسی مقاله و ریسرچ انچنانی نداره ولی تو دو تا پروژه کمک کردم.یکی bio mechanics و یکی autonomous car.
    رشته مهندسی مکانیک جامدات. تنها هستم. سابقه کاری هم هیچ ولی کاراموزی که حساب نیست. ساپورت مالی هم نامه از بانک دارم از رو حساب پدرم.
    دوستان محبت کنید صادقانه بگید اینجا خوبه یا نه اگه نه کجا برم بهتره و ویزا میگیرم؟
    طبق تجربیات این سایت و بعضی از دوستان من, اگه فاند ندارین بهترین گزینه میتونه آنکارا باشه. بعد ارمنستان و بعد دوبی. ولی چون سربازیتون اکی هست ارمنستان هم خوبه به شرطی مصاحبه خوبی داشته باشی. در مورد رشتتون هم احتمال زیاد کلیر میخورین و شاید کمی بیشتر از کیس های دیگه طول بکشه.
    یکی از دوستان من شبیه شرایط شما ولی با رشته ی مختلف, اول رفت ارمنستان با 214 رد شد سپس دو هفته بعد رفت ترکیه و ویزا را گرفت مالتیپل و رفت امریکا. ولی این یک نسخه کلی نیست و زیاد هستن کسایی که از آنکارا هم با 214 رد میشن. فقط تمرکز کن روی مصاحبه و مدارک.
    موفق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aragornna نمایش پست ها
    سلام،
    فکر کنم این مورد نقص مدرک که میگین مورد ما باشه. پدر و مادر همسر من 20 اپریل رفته بودن مصاحبه. به مادر گفته بودن عکستون قدیمیه و خلاصه ظاهرا گفته بودن اول برین عکس بگیرین بعد بیاین. عکس گرفته بودن و رفته بودن دوباره سفارت ، این دفعه رفته بودن تو ولی نوبت بهشون نرسیده بود. یه نامه داده بودن که فردا ساعت 9 بیاین. 9 صبح فرداش رفتن اینترویو شدن. ظاهرا اون روز به پدر و مادر های دیگه هم این ایراد رو گرفتن.

حالا یه سوال، به پدر و مادر یه برگه ی سفید دادن که شما طبق بند 221 g درخواستتون رد شده، ولی آفیسر بهشون گفته موردتون اوکیه و باید مراحل اداری طی بشه. من فکر میکردم باید یه برگه زرد بگیرن. حالا این معنیش اینه که باید کلیر بشن یا رد شدن؟ ما قبلا ایروان نرفتیم و همچین موردی ندیده بودیم که بگن رد شدین ولی باید کار اداری انجام بشه. ممنون میشم کسایی که از ایروان کلیرنس خورده بهشون به من بگن که چه نامه ای گرفتن.

در ضمن اینو هم بگم که پدر و مادر خود من دوبی رفتن و در عرض 3 ماه کلیر شدن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)