نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 9 از 77 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 763

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

نقل قول نوشته اصلی توسط fasl_19 نمایش پست ها
    فکر کنم این مورد نقص مدرک که میگین مورد ما باشه. پدر و مادر همسر من 20 اپریل رفته بودن مصاحبه. به مادر گفته بودن عکستون قدیمیه و خلاصه ظاهرا گفته بودن اول برین عکس بگیرین بعد بیاین. عکس گرفته بودن و رفته بودن دوباره سفارت ، این دفعه رفته بودن تو ولی نوبت بهشون نرسیده بود. یه نامه داده بودن که فردا ساعت 9 بیاین. 9 صبح فرداش رفتن اینترویو شدن. ظاهرا اون روز به پدر و مادر های دیگه هم این ایراد رو گرفتن.

حالا یه سوال، به پدر و مادر یه برگه ی سفید دادن که شما طبق بند 221 g درخواستتون رد شده، ولی آفیسر بهشون گفته موردتون اوکیه و باید مراحل اداری طی بشه. من فکر میکردم باید یه برگه زرد بگیرن. حالا این معنیش اینه که باید کلیر بشن یا رد شدن؟ ما قبلا ایروان نرفتیم و همچین موردی ندیده بودیم که بگن رد شدین ولی باید کار اداری انجام بشه. ممنون میشم کسایی که از ایروان کلیرنس خورده بهشون به من بگن که چه نامه ای گرفتن.

در ضمن اینو هم بگم که پدر و مادر خود من دوبی رفتن و در عرض 3 ماه کلیر شدن.
    مطمئن نیستم، ولی‌ فکر می‌کنم توی فروم پارسال یکی‌ عکس از ورقه ی کلیرنس گذاشته بود، و توش نوشته بود شما رد شدید، کیستون بیشتر زمان میبره، بهتون خبر میدیم. یک همچین چیزی.
    خیلی‌ نگران نباشید، ولی‌ منم ممنون میشم اگه بچه‌هایی‌ که به تازگی رفتند بیان توضیح بدند.

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

نقل قول نوشته اصلی توسط fasl_19 نمایش پست ها
    فکر کنم این مورد نقص مدرک که میگین مورد ما باشه. پدر و مادر همسر من 20 اپریل رفته بودن مصاحبه. به مادر گفته بودن عکستون قدیمیه و خلاصه ظاهرا گفته بودن اول برین عکس بگیرین بعد بیاین. عکس گرفته بودن و رفته بودن دوباره سفارت ، این دفعه رفته بودن تو ولی نوبت بهشون نرسیده بود. یه نامه داده بودن که فردا ساعت 9 بیاین. 9 صبح فرداش رفتن اینترویو شدن. ظاهرا اون روز به پدر و مادر های دیگه هم این ایراد رو گرفتن.

حالا یه سوال، به پدر و مادر یه برگه ی سفید دادن که شما طبق بند 221 g درخواستتون رد شده، ولی آفیسر بهشون گفته موردتون اوکیه و باید مراحل اداری طی بشه. من فکر میکردم باید یه برگه زرد بگیرن. حالا این معنیش اینه که باید کلیر بشن یا رد شدن؟ ما قبلا ایروان نرفتیم و همچین موردی ندیده بودیم که بگن رد شدین ولی باید کار اداری انجام بشه. ممنون میشم کسایی که از ایروان کلیرنس خورده بهشون به من بگن که چه نامه ای گرفتن.

در ضمن اینو هم بگم که پدر و مادر خود من دوبی رفتن و در عرض 3 ماه کلیر شدن.
    این برگه به معنای Administrative Processing یا همان کلیرنس است. رد نشده اند. خواسته اند بعد از طی مراحل اداری ویزا را صادر کنند. نگران نباشید. انشاالله زود کلیر می شوند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

سلام نگران نباشید این همون clearance است. من برگشو اینجا میزارم. دوستانی که میخوان وقت سفارت بگیرن هم بدردشون میخوره، چرا که توش گفته چقدر طول میکشه ویزا صادر شه. یعنی اگه یکی تو همون روز مصاحبه بهش بگن ویزات آمادست طبق این جدول زمانبندی باید مسفارتشو برنامه ریزی کنه. مثلاً اگه یکی 2شنبه وقت سفارت داره و همون جا ویزاشو تایید کنن 4شنبه عصر ویزاش آماده میشه پس بهتره بلیط برگشتشو با این زمان تنظیم کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط imannv نمایش پست ها
    سلام نگران نباشید این همون clearance است. من برگشو اینجا میزارم. دوستانی که میخوان وقت سفارت بگیرن هم بدردشون میخوره، چرا که توش گفته چقدر طول میکشه ویزا صادر شه. یعنی اگه یکی تو همون روز مصاحبه بهش بگن ویزات آمادست طبق این جدول زمانبندی باید مسفارتشو برنامه ریزی کنه. مثلاً اگه یکی 2شنبه وقت سفارت داره و همون جا ویزاشو تایید کنن 4شنبه عصر ویزاش آماده میشه پس بهتره بلیط برگشتشو با این زمان تنظیم کنه.
    خیلی ممنون ، پس سفارت ارمنستان این طوری میگه کلیرنس خوردین و مدلش با دوبی فرق داره.

با سلام
    از دوستان کسی هست که برا 26 می وقت داشته باشه از سفازت؟؟

Member Seigneur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management - UNL

سلام

چرا اینجا این قدر خلوته؟ الان صفحات مشابه که برای دبی و آنکارا هست 25 و 36 صفحه داره. چرا این جا کلا 9 صفحه بیشتر نداره خدا میدونه!!!

جالب اینجاست که امسال ارمنستان (به گفته دوستان) شلوغ تر هم شده.

به نظرم این درست نیست که از اطلاعات سایت استفاده کنیم و هیچ اطلاعاتی در اختیار دیگران قرار ندادیم.

بچه هایی که رفتن بیان تجربیاتشون رو بگن دیگه تا بقیه هم استفاده کنن؛ همونجوری که بقیه گفتن و الان شما نویی داری استفاده میکنی.

کاری نداره که، می تونید توی این موضوع اشتراک بشین تا ببینید که کسی به کمک احتیاج داره یا نه. فقط کافیه اول همین صفحه از ابزارهای موضوع برین و اشتراک بشین.

آخرین حرف؛ از قدیم گفتن :

Give and you will recieve

Junior Member

فک کنم کسای که میرن سفارت ایروان دیگه برنمی گردن............

Junior Member

اقا جدی چرا اینجا کسی تجربیاتشو نمیذاره؟
    مردم از بس اومدم چک کردم
    خواهشا کسایی که امسال رفتن ایروان بیان بقیه رو هم راهنمایی کنند جای دوری نمیره

Junior Member

کسی امسال اصلن از ارمنستان تونسه ویزا بگیره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط doozleyMasoud نمایش پست ها
    با سلام
    از دوستان کسی هست که برا 26 می وقت داشته باشه از سفازت؟؟
    سلام من هستم. 26 می ساعت 9 صبح وقت دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)