صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 75

موضوع: باکو (آذربایجان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Guardian
    solaleh آواتار ها

پیش فرض باکو (آذربایجان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

دوستان و همراهان گرامی،

لطفاً از این موضوع برای بیان تجربیات خود در روز مصاحبه در سفارت ایالات متحده در باکو در سال ۲۰۱۵ استفاده کنید.

برای مشاهده تجربیات مصاحبه متقاضیان روادید در سفارت ایالات متحده در باکو در سال ٢٠١٤، به
    این موضوع مراجعه کنید.

با تشکر از همکاری و همراهی شما،

Junior Member

پیش فرض پاسخ : باکو (آذربایجان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

سلام بچه ها
    من امروز مصاحبه داشتم گفتم بذارم اینجا شاید به درد بقیه هم بخوره
    افسری که بره ایرانیا بود یه آقای نه پیر نه خیلی جوون سفید بود، خیلی مهربون بود، بهم اولش فارسی گفت من فارسی بلدم هر جارو متوجه نشدی بگو بهت فارسی بگم منم گفتم اوکی تازه کلی ام اولش سلام احوال پرسی...
    بعد گفت background ت چیه؟
    رفتی خارج؟
    کسی رو داری امریکا؟
    من رشته قبلیم مواد بوود، گفت پس تخصصت مواده؟ چه ربطی به رشته دکترات که عمرانه داره؟ رو چی میخای کار کنی؟
    تو دوره لیسانس و فوق چند تا دختر بودین؟ پس چرا انقد کم؟ مگه دخترای ورودی دانشگاه تو ایران بیشتر از پسرا نیستن؟
    چرا این دانشگاه؟
    بعد گفت باید بیشتر موردت بررسسی گنیم، هرچی سوال داری بپرس و ده دفعه هر مورد برام توضیح میداد. بعد فرمی رو داد پر کردم بردم که بهش پس بدم گفت یه سوال دیگه دارم ازت، ما چی کار کنیم بچه های شریف راححتتر بتونن پوزیشن مناسبشونو تو امریکا پیدا کنن!!!!!! منم هاج و واج موندم و ناراحت شدم به حال و روز مملکتمون(
    بعدم آرزوی موفقیت و ... کرد برام بعدم خدافظ
    فقط بدیش این بود من از 15 مین به نه اونجا بودم و همه رو را انداختن موندیم 4 تا ایرانی، من 1.5 تموم شد مصاحبم، با خودتون شکلات ببرین، واقعا بد بووود
    بعد یه نکته دیگه یه جواب مختصر مفید بگید دیگه ادامه نمیده و علاوه بر این تو رشته من یکم حالیش بوود! از کارایی ک کرده بودم اطلاعات داشت
    از منم رزومه، نامه مربوط ب سوابق کار که من job offer دادم که توش نوشته بود از فلان تاریخ اینجاس رو دادم گفت اوکیه، نمره ها و مقالات رو خواست و نگه داشت بقیه رو پس داد
    سوالی بوود در خدمتم
    موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : باکو (آذربایجان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

نقل قول نوشته اصلی توسط mathildaa نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من امروز مصاحبه داشتم گفتم بذارم اینجا شاید به درد بقیه هم بخوره
    افسری که بره ایرانیا بود یه آقای نه پیر نه خیلی جوون سفید بود، خیلی مهربون بود، بهم اولش فارسی گفت من فارسی بلدم هر جارو متوجه نشدی بگو بهت فارسی بگم منم گفتم اوکی تازه کلی ام اولش سلام احوال پرسی...
    بعد گفت background ت چیه؟
    رفتی خارج؟
    کسی رو داری امریکا؟
    من رشته قبلیم مواد بوود، گفت پس تخصصت مواده؟ چه ربطی به رشته دکترات که عمرانه داره؟ رو چی میخای کار کنی؟
    تو دوره لیسانس و فوق چند تا دختر بودین؟ پس چرا انقد کم؟ مگه دخترای ورودی دانشگاه تو ایران بیشتر از پسرا نیستن؟
    چرا این دانشگاه؟
    بعد گفت باید بیشتر موردت بررسسی گنیم، هرچی سوال داری بپرس و ده دفعه هر مورد برام توضیح میداد. بعد فرمی رو داد پر کردم بردم که بهش پس بدم گفت یه سوال دیگه دارم ازت، ما چی کار کنیم بچه های شریف راححتتر بتونن پوزیشن مناسبشونو تو امریکا پیدا کنن!!!!!! منم هاج و واج موندم و ناراحت شدم به حال و روز مملکتمون(
    بعدم آرزوی موفقیت و ... کرد برام بعدم خدافظ
    فقط بدیش این بود من از 15 مین به نه اونجا بودم و همه رو را انداختن موندیم 4 تا ایرانی، من 1.5 تموم شد مصاحبم، با خودتون شکلات ببرین، واقعا بد بووود
    بعد یه نکته دیگه یه جواب مختصر مفید بگید دیگه ادامه نمیده و علاوه بر این تو رشته من یکم حالیش بوود! از کارایی ک کرده بودم اطلاعات داشت
    از منم رزومه، نامه مربوط ب سوابق کار که من job offer دادم که توش نوشته بود از فلان تاریخ اینجاس رو دادم گفت اوکیه، نمره ها و مقالات رو خواست و نگه داشت بقیه رو پس داد
    سوالی بوود در خدمتم
    موفق باشید
    سلام و تبریک
    ممکنه راجع به مدارک شغلی ،مالی و مدارک مربوط به social ties بگید که چیا بردید با خودتون؟ و همینطور راجع به کسایی که اونروز قبول شدن یا ریکجت شدن...
    ممنون

Junior Member

من job offer برده بودم که از همون جایی بود که کار کردم. ولی اون یه مدرکی می خواست که سابقه کاری رو نشون بده. من بهش گفتم رییس شرکتمون نوشته که من از این تاریخ تا این تاریخ اونجا کار کردم گفت پس همینم قبوله.
    من فول فاند بودم مدرک مالی هیجی نبردم همون مدارکی که یونی فرستاده بود. فقطم ازم پرسید مخارجتو کی تامین میکنه گفتم فول فاندم گفت اوکی
    در مورد تای هم مدرک نداشتم فقط تد sop اینا نوشته بودم به اسن دلایل برمیگردم، اونم اصلا نگفت برمیگردی یا نه....
    کلا از من سی وی، جاب آفر، نمره، مقاله گرفت بقیه رو پس داد
    اون روز یه دختری بره پیت داک بود، یه خانومی توریستی و من که همه کلیرنس خوردیم
    یه خانوم آقای جوونی ام توریستی که نفهمیدم چی شدن، بعده من بودن
    ولی به غیر ایرانیا 3 -4 تا درجا رد بقیه درجا ویزا داد، من کسی رو غیر ایرانیا ندیدم کلیرنس بخوره

ApplyAbroad Guardian
    solaleh آواتار ها

کاربران گرامی،
    تعدادی از پست های اخیر به دلیل نامرتبط بودن با عنوان موضوع بدون ارسال پیام خصوصی حذف گردید.
    لطفا سوالات مرتبط با کلیرنس، یافتن همسفر برای مصاحبه، وقت مصاحبه و ... را در تاپیک های مربوطه ارسال و دنبال بفرمایید.
    با تشکر از همکاری شما،
    تیم مدیریت

Junior Member

دوستان از تجربیات مصاحبه تون بگین. چون باکو هنوز شناخته شده نیست و تصمیم گیری دربارش هنوز ریسکی هست. ممنون می شم دوستان از تجربه های مصاحبه هاشون بگن. از گقته دوستان بر میاد که آفیسرش عوض شده. و موضوعی که برای من خیلی جای سوال داره اینکه باکو که مثل بقیه سفارت ها سوال میل نمی کنه چجوری روند کلیر رو انجام می ده. یعنی 100٪ ریسرچ پلن می گیرین روز مصاحبه؟ و خب اگر ریسرچ پلن رو استاد کلی نوشته باشه چطور؟

سلام دوست عزیز
    ریسرچ پلن جزو مدارک اجباری که سفارت از من میخواست نبود ولی چون ریسرچ پلن من که توسط استادم نوشته شده بود به گونه ای بود که به پروسه ویزا کمک میکرد من تحویل دادم. به نظر من با توجه به تجربه خودم و دوستان اگر برای دکتری پذیرش با بورسیه کامل دارید، این سفارت سفارت خوبی است و نگران نباشید! (البته به این معنانیست که اگر این طور نباشد الزاما رد میشد! )

نقل قول نوشته اصلی توسط mohad1987 نمایش پست ها
    دوستان از تجربیات مصاحبه تون بگین. چون باکو هنوز شناخته شده نیست و تصمیم گیری دربارش هنوز ریسکی هست. ممنون می شم دوستان از تجربه های مصاحبه هاشون بگن. از گقته دوستان بر میاد که آفیسرش عوض شده. و موضوعی که برای من خیلی جای سوال داره اینکه باکو که مثل بقیه سفارت ها سوال میل نمی کنه چجوری روند کلیر رو انجام می ده. یعنی 100٪ ریسرچ پلن می گیرین روز مصاحبه؟ و خب اگر ریسرچ پلن رو استاد کلی نوشته باشه چطور؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaniazi85 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ریسرچ پلن جزو مدارک اجباری که سفارت از من میخواست نبود ولی چون ریسرچ پلن من که توسط استادم نوشته شده بود به گونه ای بود که به پروسه ویزا کمک میکرد من تحویل دادم. به نظر من با توجه به تجربه خودم و دوستان اگر برای دکتری پذیرش با بورسیه کامل دارید، این سفارت سفارت خوبی است و نگران نباشید! (البته به این معنانیست که اگر این طور نباشد الزاما رد میشد! )
    دوست عزيز! من شرايطم فاند كامل دكترا هست كه البته 5 مارس از تركيه ريجكت شدم با بند 214 بي. و باكو رو اجبارا انتخاب كردم. چه سوالاتي از شما پرسيد؟ اون آفيسر معروف سياهپوست هستش هنوز آيا؟ چه مداركي شما با خودتون برده بودين؟ براي جلوگيري از تكرار ريجكتي با اين بند، چه مداركي رو توصيه مي كنين ببريم؟
    سوال ديگه م اينه كه اگر من DS-160 ي رو كه پر كردم عوضش كنم چي ميشه؟ راستش ميخوام يه سري اطلاعاتش رو تغيير بدم. ميخواستم نظر شما دوستا رو بدونم.

سلام
    سوالتی رو که از من افیسر پرسید در کامنت های قبلی در همین قسمت گفنم. اون افیسر بلک نبود بقیه دوستان هم میگن تازگی او رو ندیدن. هر چند به نظر من اگر باشه هم نگران نباشید!
    من بر خلاف شما اول بار بود که میرفتم برای همین راجع به نحوه تغییر ِDS 160و راههای جلوگیری از تکرار مجدد ریجکت به بقیه ی قسمت های سایت مراجعه کنید.
    روزی که من رفتم یکی دانشجوی ایرانی دیگری هم بود که از آنکارا با همین بند ریجکت شده بود ایشون همون موقع رد شد البته این رو هم برای حفظ آرمش شما عرض کنم که ایشون برای ارشد میرفت و بدون فاند و همینطور که گفتم بنا به تجربه خودم و سایرین ظاهرن سفارت باکو با فول فاندهای دکتر مهربان تر هست!

نقل قول نوشته اصلی توسط rozepoo نمایش پست ها
    دوست عزيز! من شرايطم فاند كامل دكترا هست كه البته 5 مارس از تركيه ريجكت شدم با بند 214 بي. و باكو رو اجبارا انتخاب كردم. چه سوالاتي از شما پرسيد؟ اون آفيسر معروف سياهپوست هستش هنوز آيا؟ چه مداركي شما با خودتون برده بودين؟ براي جلوگيري از تكرار ريجكتي با اين بند، چه مداركي رو توصيه مي كنين ببريم؟
    سوال ديگه م اينه كه اگر من DS-160 ي رو كه پر كردم عوضش كنم چي ميشه؟ راستش ميخوام يه سري اطلاعاتش رو تغيير بدم. ميخواستم نظر شما دوستا رو بدونم.

دوستان لطفا کسانی که از باکو اقدام کردن اطلاعات مربوط به نتیجه ویزا رو در این جدول وارد کنند. با تشکر

https://docs.google.com/spreadsheets...#gid=167666708

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)