صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 75 , از مجموع 75

موضوع: باکو (آذربایجان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

Junior Member

پیش فرض پاسخ : باکو (آذربایجان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

نقل قول نوشته اصلی توسط samavateann نمایش پست ها
    من در ادامه مطالب اقای وحید
    ما هم برای روز 15 اکتبر وقت اضطراری داشتیم. با خانواده و برای ویزای J اقدام کردیم. دانشگاه Northwestern
    بعد از انگشت نگاری سوالاتی از همسرم شد که زمینه کاری و در مورد مقالات بود.
    بعد از من که اگر برم تحصیلم چی میشه؟ توضیح دادم الان روی تزم کار می کنم و متوقف میشه تا برگردم.
    بعد فرم دادن که همسرم پر کنه و اینقدر بچه ها بازیگوشی کردن که خیلی طول نکشید.
    و همون مطالب طول کشیدن حدود دو ماه انجام پروسه و ایمیل خواهیم زد.
    یک زوج هم بودن که برای ادامه تحصیل می رفتن و اون ها هم کلیرنس شدن.
    امیدوارم که همه دوستان موفق باشند.
    سلام.. دوستان میشه لطف کنید و بفرمایید از روز مصاحبه تا الان وضعیتتون توی سایت واشنگتن تغییر کرده یا نه؟ ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : باکو (آذربایجان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

نقل قول نوشته اصلی توسط MACE نمایش پست ها
    سلام.. دوستان میشه لطف کنید و بفرمایید از روز مصاحبه تا الان وضعیتتون توی سایت واشنگتن تغییر کرده یا نه؟ ممنون
    سلام

من 08 اکتبر مصاحبه داشتم و 16 نووامبر کلیر شدم. تو پست قبلی ام هم همه ی جزییات هست.

موفق باشید.
    حسین

Junior Member

سلام
    کسی میدونه باکو برای کسی که یه بار ریجکت شده مناسب هست یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UTD

نقل قول نوشته اصلی توسط rxz نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه باکو برای کسی که یه بار ریجکت شده مناسب هست یا نه؟
    سلام من ۳ دسامبر مصاحبه شدم و کلییرنس خوردم. مصاحبه کننده ایرانی ها یه آقای سفید پوست خوش برخورد بود . چند تا سوال در مورد سربازی پرسید و بعد گفت با س پ و بس ی ج که ارتباطی نداشتی گفتم نه. بعد در مورد ریسرچ پلنم در آمریکا پرسید. در ادامه گفت هزینه های در آمریکا رو چیکار میکنی. گفتم فول فاند هستم. بعدش برگه سفید (اینجا مثله دوبی نیست رنگ برگه کلییرنس زرد باشه) داد و گفت باید کلییر بشی و ممکنه دو ماه طول بکشه به دانشگاهت اطلاع بده.یه زوج جوان قبل از من بودن که آقا دانشجو ریترنینگ بود. هر دوشون در جا ویزا گرفتن. افیسر خیلی خوبی هست به خصوص برای زوج های جوان با انعطاف بدون کلییرنس ویزا میده. یه مادری هم قبل از من بودن که به افیسر گفت سه ساله پسرشون رو ندیدن به ایشون هم درجا ویزا داد. با وجود اینکه این مادر از تبریز اومده بود و با افیسر به آذری شروع به صحبت کردن. افیسر فارسی جواب داد و مصاحبه شون فارسی انجام شد.

اما در جواب سوال دوستمون تا جایی که من از نظرات دوستان رو خوندم باکو برای کسانی قبلا ریجکت شدن و یا فاند ندارن جای مناسبی نیست. (من این رو از نظرات دوستان که در همینجا بیان شده فهمیدم)

ApplyAbroad Guardian
    solaleh آواتار ها

دوستان و همراهان گرامی،

با توجه به پایان یافتن سال ۲۰۱۵ میلادی، این موضوع بسته می‌شود. لطفاً برای بیان تجربیات مصاحبه خود در سفارت ایالات متحده در باکو در سال ۲۰۱۶، به
    این موضوع مراجعه کنید.

با تشکر از همکاری و همراهی شما،

تیم مدیریت

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)