صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 75

موضوع: باکو (آذربایجان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

پیش فرض پاسخ : باکو (آذربایجان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

سلام خیای ممنون
    در مورد وضعیت سربازی شما باید گفت که معافیت کفالت و پزشکی (اگر مورد پزشکی خیلی خیلی خاص، ویژه و مشکلدار نباشد) کاملا بی خطر هستند برای سفارتها. یعنی اگر داشتن کارت پایان خدمت و رفتن سربازی قرار باشه که نکته منفی برای افراد در سفارت باشه (که در اون حدها هم مشکلی نیست!!) داشتن معافیت ها اصلن اصلن مشکلی نیست. همین طور سفر نرفتن هم نکته منفی و مشکلی نیست. در مورد شغل پدر هم معمولن سفارتها میپرسن ولی در مورد خود من احساسم این بود که افیسر فقط این جور سوالا رو پرسید که یه چیز پرسیده باشه . ولی اگر شما بخواهید در مورد اون شغل با احتیاط تر برخورد کنید میتونید بگید که کارمند یا بازنشسته، چون شاید افیسر سوال اضافه تری نپرسه!

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_1001 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. انشالله هرچه زودتر جواب مثبت تون بیاد. یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایم کنید. من پذیرش یکی از دانشگاه های آمریکا با فاند گرفتم و باید برای ویزای دانشجوی اقدام کنم. به طور کلی بگم هیچ مشکلی نداشتم و در هیچ ارگان حساسی نبودم. فقط شاید کمی به خاطر معافیت سربازیم نگران باشم. خیلی وقته پاسپورت دارم ولی هیچ جای نرفتم و نوع معافیتم موارد خاص هستش. آیا اصولا این نوع معافیت تاثیری در گرفتن ویزا داره؟ و اینکه شغل پدر (نظامی بودن) تاثیرگذار هستش؟

ممنون میشم راهنماییم کنید. با تشکر

پیش فرض پاسخ : باکو (آذربایجان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

سلام
    ممنون
    من هم شنیده بودم. در مجموع مثبت بود ولی خوب باید ببینیم نتیجه چی خواهد بود

نقل قول نوشته اصلی توسط mohad1987 نمایش پست ها
    ممنون از توضیحاتتون. امیدوارم زود جواب + بیاد. اینجور که من از تو فروم‌ فهمیدم، سفارت باکو اگر همون زمان مصاحبه ریجکت نکنه 100٪ مالتی می ده، درسته؟
    این آفیسر جدید هست گویا، در کل مصاحبه‌تون اکی و مثبت بود؟
    موفق باشید

ApplyAbroad Guardian
    solaleh آواتار ها

کاربران گرامی،
    تعدادی از پست های اخیر به دلیل نامرتبط بودن با عنوان موضوع بدون ارسال پیام خصوصی حذف گردید.
    لطفا سوالات مرتبط با کلیرنس، یافتن همسفر برای مصاحبه، وقت مصاحبه و ... را در تاپیک های مربوطه ارسال و دنبال بفرمایید.
    با تشکر از همکاری شما،
    تیم مدیریت

Junior Member

دوستان از تجربیات مصاحبه تون بگین. چون باکو هنوز شناخته شده نیست و تصمیم گیری دربارش هنوز ریسکی هست. ممنون می شم دوستان از تجربه های مصاحبه هاشون بگن. از گقته دوستان بر میاد که آفیسرش عوض شده. و موضوعی که برای من خیلی جای سوال داره اینکه باکو که مثل بقیه سفارت ها سوال میل نمی کنه چجوری روند کلیر رو انجام می ده. یعنی 100٪ ریسرچ پلن می گیرین روز مصاحبه؟ و خب اگر ریسرچ پلن رو استاد کلی نوشته باشه چطور؟

سلام دوست عزیز
    ریسرچ پلن جزو مدارک اجباری که سفارت از من میخواست نبود ولی چون ریسرچ پلن من که توسط استادم نوشته شده بود به گونه ای بود که به پروسه ویزا کمک میکرد من تحویل دادم. به نظر من با توجه به تجربه خودم و دوستان اگر برای دکتری پذیرش با بورسیه کامل دارید، این سفارت سفارت خوبی است و نگران نباشید! (البته به این معنانیست که اگر این طور نباشد الزاما رد میشد! )

نقل قول نوشته اصلی توسط mohad1987 نمایش پست ها
    دوستان از تجربیات مصاحبه تون بگین. چون باکو هنوز شناخته شده نیست و تصمیم گیری دربارش هنوز ریسکی هست. ممنون می شم دوستان از تجربه های مصاحبه هاشون بگن. از گقته دوستان بر میاد که آفیسرش عوض شده. و موضوعی که برای من خیلی جای سوال داره اینکه باکو که مثل بقیه سفارت ها سوال میل نمی کنه چجوری روند کلیر رو انجام می ده. یعنی 100٪ ریسرچ پلن می گیرین روز مصاحبه؟ و خب اگر ریسرچ پلن رو استاد کلی نوشته باشه چطور؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaniazi85 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ریسرچ پلن جزو مدارک اجباری که سفارت از من میخواست نبود ولی چون ریسرچ پلن من که توسط استادم نوشته شده بود به گونه ای بود که به پروسه ویزا کمک میکرد من تحویل دادم. به نظر من با توجه به تجربه خودم و دوستان اگر برای دکتری پذیرش با بورسیه کامل دارید، این سفارت سفارت خوبی است و نگران نباشید! (البته به این معنانیست که اگر این طور نباشد الزاما رد میشد! )
    دوست عزيز! من شرايطم فاند كامل دكترا هست كه البته 5 مارس از تركيه ريجكت شدم با بند 214 بي. و باكو رو اجبارا انتخاب كردم. چه سوالاتي از شما پرسيد؟ اون آفيسر معروف سياهپوست هستش هنوز آيا؟ چه مداركي شما با خودتون برده بودين؟ براي جلوگيري از تكرار ريجكتي با اين بند، چه مداركي رو توصيه مي كنين ببريم؟
    سوال ديگه م اينه كه اگر من DS-160 ي رو كه پر كردم عوضش كنم چي ميشه؟ راستش ميخوام يه سري اطلاعاتش رو تغيير بدم. ميخواستم نظر شما دوستا رو بدونم.

سلام
    سوالتی رو که از من افیسر پرسید در کامنت های قبلی در همین قسمت گفنم. اون افیسر بلک نبود بقیه دوستان هم میگن تازگی او رو ندیدن. هر چند به نظر من اگر باشه هم نگران نباشید!
    من بر خلاف شما اول بار بود که میرفتم برای همین راجع به نحوه تغییر ِDS 160و راههای جلوگیری از تکرار مجدد ریجکت به بقیه ی قسمت های سایت مراجعه کنید.
    روزی که من رفتم یکی دانشجوی ایرانی دیگری هم بود که از آنکارا با همین بند ریجکت شده بود ایشون همون موقع رد شد البته این رو هم برای حفظ آرمش شما عرض کنم که ایشون برای ارشد میرفت و بدون فاند و همینطور که گفتم بنا به تجربه خودم و سایرین ظاهرن سفارت باکو با فول فاندهای دکتر مهربان تر هست!

نقل قول نوشته اصلی توسط rozepoo نمایش پست ها
    دوست عزيز! من شرايطم فاند كامل دكترا هست كه البته 5 مارس از تركيه ريجكت شدم با بند 214 بي. و باكو رو اجبارا انتخاب كردم. چه سوالاتي از شما پرسيد؟ اون آفيسر معروف سياهپوست هستش هنوز آيا؟ چه مداركي شما با خودتون برده بودين؟ براي جلوگيري از تكرار ريجكتي با اين بند، چه مداركي رو توصيه مي كنين ببريم؟
    سوال ديگه م اينه كه اگر من DS-160 ي رو كه پر كردم عوضش كنم چي ميشه؟ راستش ميخوام يه سري اطلاعاتش رو تغيير بدم. ميخواستم نظر شما دوستا رو بدونم.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-مخابرات .... دانشگاه تبریز

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaniazi85 نمایش پست ها
    سلام
    سوالتی رو که از من افیسر پرسید در کامنت های قبلی در همین قسمت گفنم. اون افیسر بلک نبود بقیه دوستان هم میگن تازگی او رو ندیدن. هر چند به نظر من اگر باشه هم نگران نباشید!
    من بر خلاف شما اول بار بود که میرفتم برای همین راجع به نحوه تغییر ِDS 160و راههای جلوگیری از تکرار مجدد ریجکت به بقیه ی قسمت های سایت مراجعه کنید.
    روزی که من رفتم یکی دانشجوی ایرانی دیگری هم بود که از آنکارا با همین بند ریجکت شده بود ایشون همون موقع رد شد البته این رو هم برای حفظ آرمش شما عرض کنم که ایشون برای ارشد میرفت و بدون فاند و همینطور که گفتم بنا به تجربه خودم و سایرین ظاهرن سفارت باکو با فول فاندهای دکتر مهربان تر هست!
    سلام. من واسه مستر و بدون فاند ادمیش دارم. 9 اپریل از انکارا ریجکت 214 شدم. یعنی باکو امیدی واسه ما نیست ؟

دوستان لطفا کسانی که از باکو اقدام کردن اطلاعات مربوط به نتیجه ویزا رو در این جدول وارد کنند. با تشکر

https://docs.google.com/spreadsheets...#gid=167666708

نمیشه به قطعیت گفت. اون دوستی که گفتم رد شدند، البته به این معنانیست همه الزاما با این شرایط رد خواهند شد!

نقل قول نوشته اصلی توسط fardad_es نمایش پست ها
    سلام. من واسه مستر و بدون فاند ادمیش دارم. 9 اپریل از انکارا ریجکت 214 شدم. یعنی باکو امیدی واسه ما نیست ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)