صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 75

موضوع: باکو (آذربایجان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

پیش فرض پاسخ : باکو (آذربایجان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

نقل قول نوشته اصلی توسط tarmin68 نمایش پست ها
    سلام ببخشید ممکنه بگید کلا از همسرتون چه مدارکی خواستن؟ برای F2 مدارکی مثل رزومه، مدارک تحصیلی و کاری یا همچین چیزهایی لازم هست کلا؟ من فقط کارت پایان خدمت رو میدونم که ممکن هست بخوان.
    از ما هيچ مدركي غير از اونائي كه براتون توي پستم نوشتم نخواستن! هيچي...البته ما محض احتياط رزومه ايشون و كارت ويزيت شون رو همراه بوديم.
    مدارك تحصيلي F2 اصلا لازم نيست. رزومه و مدارك كاري هم برا social tie به درد ميخوره و الا از F2 چيزي نميخوان.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : باکو (آذربایجان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۵

سلام
    از دوستانی که تجربه رفتن به سفارت باکو رو دارن یه سوال داشتم.
    فقط یه افیسر مربوط به کارهای ایرانی ها دارن یا بسته به شانس ممکنه عوض بشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-مخابرات .... دانشگاه تبریز

جدیدا کسی باکو نرفته ؟؟؟

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadtb نمایش پست ها
    سلام
    از دوستانی که تجربه رفتن به سفارت باکو رو دارن یه سوال داشتم.
    فقط یه افیسر مربوط به کارهای ایرانی ها دارن یا بسته به شانس ممکنه عوض بشه؟
    من یه ماه پیش باکو بودم... یه آفیسر بود که فقط مخصوص ایرانیا بود و فارسی هم بلد بود و اون فقط با ایرانیا مصاحبه می کرد.. خیلی هم خوش اخلاق بود
    اینم نبود که بگن اول آذری ها رو مصاحبه کنن بعد ایرانیا رو...موازی میرفت جلو.. اما خوب بالطبع کیس ایرانی ها مصاحبه شون بیشتر طول می کشید و قبل هر مصاحبه هم یه 20 دقیقه ای طول می کشید تا کیس هر نفرو بررسی کنه بعد صدا میکرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط don_omid نمایش پست ها
    من یه ماه پیش باکو بودم... یه آفیسر بود که فقط مخصوص ایرانیا بود و فارسی هم بلد بود و اون فقط با ایرانیا مصاحبه می کرد.. خیلی هم خوش اخلاق بود
    اینم نبود که بگن اول آذری ها رو مصاحبه کنن بعد ایرانیا رو...موازی میرفت جلو.. اما خوب بالطبع کیس ایرانی ها مصاحبه شون بیشتر طول می کشید و قبل هر مصاحبه هم یه 20 دقیقه ای طول می کشید تا کیس هر نفرو بررسی کنه بعد صدا میکرد

مرسی از پاسختون. ممکنه بپرسم اونجا بقیه شرایطشون چطور بود؟ خود شما تجربتون چطور بود؟
    میخوام بدونم برای کسانی که مستر مجدد هستند ولی با فاند و از سفارت دیگه ریجکت شدن، باکو شرایط چطوره؟ باید هرچه زودتر وقت سفارت بگیریم و من خیلی گیج دنبال جوابم. ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارین راهنمایی کنین.
    یه سوال دیگه هم داشتم. اینکه در جواب اینکه چرا به سفارت هایی که مال ایرانیا است شامل ترکیه و ارمنستان و دبی نرفتید؟ چی جواب دادین.

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

نقل قول نوشته اصلی توسط Sheida92 نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون. ممکنه بپرسم اونجا بقیه شرایطشون چطور بود؟ خود شما تجربتون چطور بود؟
    میخوام بدونم برای کسانی که مستر مجدد هستند ولی با فاند و از سفارت دیگه ریجکت شدن، باکو شرایط چطوره؟ باید هرچه زودتر وقت سفارت بگیریم و من خیلی گیج دنبال جوابم. ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارین راهنمایی کنین.
    یه سوال دیگه هم داشتم. اینکه در جواب اینکه چرا به سفارت هایی که مال ایرانیا است شامل ترکیه و ارمنستان و دبی نرفتید؟ چی جواب دادین.
    والا از هیچکدوم ایرانیا این سوالو نکرد که چرا اومدین اینجا! کلا خیلی خوش برخورد بود افسره. حتی با دانشجو ها هم اولش فارسی خوش و بش میکرد و ازشون میپرسید فارسی راحتتری یا انگلیسی.
    راستش من دانشجو ریترنیگ هستم. واسه همین شاید شرایطم فرق کنه یکم. من فوق لیسانسمو اونجا خوندم و واسه پی اچ دی دوباره میخواستم برگردم. نسبت به دفعه اولم که رفته بودم آنکارا خیلی بیشتر سوال کرد اما سوالای روتین و معمولی و کلیرنس زد.
    بقیه رو هم فقط یه دانشجو و رجکت کرد که یه بار قبلم از انکارا رد شده بودن
    سوالی بود بگین بچه ها.

Junior Member

ممنون از اینکه تجربتون رو به اشتراک گذاشتین. من هم دانشجوی ریترنی هستم و ۴ جون باکو وقت دارم. ممکنه یه مقدار توضیح بدین چی ازتون پرسید و چه مدارکی ازتون خواست؟
    بهتون نگفت کی کلیر میشین؟ افیسر اقای جورج (یه اقای رنگین پوست که انگاری گاها بدقلقی میکنه و بچه ها درموردش مفصل تو تاپبک سال قبل توصیح دادن) بود یا کس دیگه ای؟

نقل قول نوشته اصلی توسط don_omid نمایش پست ها
    والا از هیچکدوم ایرانیا این سوالو نکرد که چرا اومدین اینجا! کلا خیلی خوش برخورد بود افسره. حتی با دانشجو ها هم اولش فارسی خوش و بش میکرد و ازشون میپرسید فارسی راحتتری یا انگلیسی.
    راستش من دانشجو ریترنیگ هستم. واسه همین شاید شرایطم فرق کنه یکم. من فوق لیسانسمو اونجا خوندم و واسه پی اچ دی دوباره میخواستم برگردم. نسبت به دفعه اولم که رفته بودم آنکارا خیلی بیشتر سوال کرد اما سوالای روتین و معمولی و کلیرنس زد.
    بقیه رو هم فقط یه دانشجو و رجکت کرد که یه بار قبلم از انکارا رد شده بودن
    سوالی بود بگین بچه ها.

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

دوستانی که میرن باکو لطفا بیان اینجا تجربیاتشون رو هم بگن. امسال اینجا خیلی سوت و کور شده. مخصوصا کسایی که ویزاشون رو گرفتند لطفا بگند آیا باکو هنوز آمار 100% مالتیپل رو حفظ کرده یا نه؟
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-مخابرات .... دانشگاه تبریز

دوستان نظرتون در مورد باکو واسه مستر بدون فاند چیه ؟ اینجا تجربه خاصی نوشته نشده !!؟!؟!؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fardad_es نمایش پست ها
    دوستان نظرتون در مورد باکو واسه مستر بدون فاند چیه ؟ اینجا تجربه خاصی نوشته نشده !!؟!؟!؟
    با سلام. در روزی که من مصاحبه رفته بودم در حدود هشت هفته پیش (ذر صفحات قبلی توضیح کامل داده ام)، یکی از دانشجوهای ایرانی برای مستر بدون فاند ریجکت شد. البته به این معنانیست که هیچ مستر بی فاندی از باکو ویزا نگرفته و نخواهد گرفت ولی توصیه میشه باکو رو جز گزینه های اول خود قرار ندهید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)