صفحه 153 از 153 نخستنخست ... 53103143144145146147148149150151152153
نمایش نتایج: از شماره 1,521 تا 1,525 , از مجموع 1525

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا (سال 2015 -ویزا آفیس آنکارا)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا (سال 2015 -ویزا آفیس آنکارا)

سلام دوستان. من ٢٤ ام جون بيومتريك انجام دادم و ٦ جولاي باس ريكوءست شدم. جندتا سوال داشتم
    ١.ورود به كانادا محدوديت زماني داره؟ يعني از زمان دريافت ويزا تا كي ميشه وارد كانادا شد؟
    ٢. اكه بعد از شروع تاريخي كه تو نامه ادميشن زدن وارد كانادا شد ، استادي برميت مي دن؟ يا اينكه حتما بايد ديفر كرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Atieh88 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من ٢٤ ام جون بيومتريك انجام دادم و ٦ جولاي باس ريكوءست شدم. جندتا سوال داشتم
    ١.ورود به كانادا محدوديت زماني داره؟ يعني از زمان دريافت ويزا تا كي ميشه وارد كانادا شد؟
    ٢. اكه بعد از شروع تاريخي كه تو نامه ادميشن زدن وارد كانادا شد ، استادي برميت مي دن؟ يا اينكه حتما بايد ديفر كرد؟
    سلام درست عزيز ... تبريك ميگم به جمع ما خوش آمدى !
    از روزى كه پاس ريكوئست ميشيد تاريخ ورودتون به كانادا هست تا مدت زمان تحصيلتون ديرتر از شروع ترمتون وارده كانادا بشيد تو فرودگاه با افسر مهاجرت پاسخگو باشى و نامه پذيرش دانشگاه هم بايد بهش نشون بدى يا ديفر كه قبول كنه !
    در هر هر صورتم بهتون استادى پرمت ميدن كه ...اگه بخواى ديرتر از شروع ترمت بياي بايد نامه ديفر داشته باشى وگرنه به مشكل بر ميخورى
    موفق باشى !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Emadkamali نمایش پست ها
    سلام درست عزيز ... تبريك ميگم به جمع ما خوش آمدى !
    از روزى كه پاس ريكوئست ميشيد تاريخ ورودتون به كانادا هست تا مدت زمان تحصيلتون ديرتر از شروع ترمتون وارده كانادا بشيد تو فرودگاه با افسر مهاجرت پاسخگو باشى و نامه پذيرش دانشگاه هم بايد بهش نشون بدى يا ديفر كه قبول كنه !
    در هر هر صورتم بهتون استادى پرمت ميدن كه ...اگه بخواى ديرتر از شروع ترمت بياي بايد نامه ديفر داشته باشى وگرنه به مشكل بر ميخورى
    موفق باشى !
    ببخشید دوست عزیز

من ترم زمستون گذشته برای ارشد پذیزش گرفتم اما به دلایلی یک سال دیفر کردم پذیرشم رو به زمستون امسال . حالا میخوام بدونم اگه شهریور ماه برای بایومتریک برم زود نیست ؟ اصلا محدودیتی داره که چه مدت زودتر میتونم برای ویزا اقدام کنم ؟

ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط jim282 نمایش پست ها
    ببخشید دوست عزیز

من ترم زمستون گذشته برای ارشد پذیزش گرفتم اما به دلایلی یک سال دیفر کردم پذیرشم رو به زمستون امسال . حالا میخوام بدونم اگه شهریور ماه برای بایومتریک برم زود نیست ؟ اصلا محدودیتی داره که چه مدت زودتر میتونم برای ویزا اقدام کنم ؟

ممنون
    سلام، من محدودیتی ندیدم، ولی چند ماه زودتر محدودیتی نداره،
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jim282 نمایش پست ها
    ببخشید دوست عزیز

ممنون
    سلام
    همون بار اول برای یکسال درخواست دیفر کردین، یا برای هر ترم مجددا درخواست دادید؟
    میشه ویزا گرفت و رفت و از توی خاک کانادا هم درخواست دیفر داد برای یکسال؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)