صفحه 108 از 153 نخستنخست ... 8589899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 1525

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا (سال 2015 -ویزا آفیس آنکارا)

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا (سال 2015 -ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط keyyvvaann نمایش پست ها
    سلام
    10 جون سابمیت
    15 جون بایو
    30 جولای پاس
    تبریک میگم
    شما قبل و بعد از پاس ریکوئست هیچگونه آپدیتی نداشتید؟ کیس پر نکرده بودید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samira9009 نمایش پست ها
    سابميت: ٢٥ مي
    بايو: ٢ جون
    اسك: ٧ جولاي
    آپديت: ٢٥ جولاي
    پاس ريكوئست: ٣١ جولاي
    همسرم استادي پرميت براي دكتري كامپيوتر ساينس و خودم ويزيتوري
    تبریک میگم انشاالله موفق باشید می تونم دانشگاه همسرتون بپرسم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    1.
    کمترین زمان از تاریخ اسک شدن تا دریافت ویزا چقدر است؟ اگر اول اسک بشی و بعد نامه Biometrics بیاید؟
    2.
    آیا اگر بعد اسک .. آپدیت بیاد یعنی 100% پاس شدیم؟ یا احتمال رد شدن هم هست؟
    سلام دوست عزیز

من و همسرم هم قبل از بایو اسک شدیم،
    و نزدیک یک ماه است که مدارکمون رو سابمیت کردیم و منتظر جوابیم،

با آرزوی اینکه همه پاس بشن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammaddelta نمایش پست ها
    هنوز هیچ خبری نشده ازشون... بنده زیر 18 هستم برای Study Permit.. به نظرتون چه قدر شانس دارم و کی ممکنه جواب بیاد؟ شروع کلاس ها هم 8 سپتامبر.. شانسی دارم برسم به کلاسها؟ Track که میکنم میگه در انکارا داره پیش میره..
    سابمیت : 8 جون
    بیو: 14 جون
    اپدیت ماهیانه : 8 جولای
    اسک نشدم هنوز!
    سلام
    شما اصلا اسک نباید بشید ( باتوجه به سنتون)
    تا جایی که من میدونم اسک مال کسایی هست که فوق لیسانس یا دکترا پذیرش دارن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keyyvvaann نمایش پست ها
    سلام
    10 جون سابمیت
    15 جون بایو
    30 جولای پاس
    سلام
    تبریک میگم
    من دیدم شما قبلا یکبار ریجکت شدید. اونبارم اسک نشدید؟
    میشه مقطع و رشتتون رو بگید؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    من یه اشتباهی کردم میشه راهنماییم کنید.
    چند روز پیش یه ایمیل برام اومد که خواسته بود یه سری مدارک را براشون بفرستم (تا تاریخ 31ام جولای, یعنی دیروز). من این مدارک را آپلود کردم ولی متاسفانه فراموش کردم که دکمه امضا (sign) رو بزنم. امروز که چک کردم دیدم که در استاتوس نوشته که مدارک سابمیت نشده است. تازه متوجه شدم که برای سابمیت باید ساین میکردم. بعد رفتم مدارک رو ساین کردم و همون موقع جلوی مدارکی که آپلود کرده بودم نوشته شد "submitted" ولی نمیدونم ازم قبول میکنند یا نه؟ چون یه روز بعد از زمان تعیین شده سابمیت شد. نمیدونم چی کار باید بکنم؟ به کجا باید ایمیل بزنم و شرایط را توضیح بدم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط afzal1 نمایش پست ها
    سلام
    من یه اشتباهی کردم میشه راهنماییم کنید.
    چند روز پیش یه ایمیل برام اومد که خواسته بود یه سری مدارک را براشون بفرستم (تا تاریخ 31ام جولای, یعنی دیروز). من این مدارک را آپلود کردم ولی متاسفانه فراموش کردم که دکمه امضا (sign) رو بزنم. امروز که چک کردم دیدم که در استاتوس نوشته که مدارک سابمیت نشده است. تازه متوجه شدم که برای سابمیت باید ساین میکردم. بعد رفتم مدارک رو ساین کردم و همون موقع جلوی مدارکی که آپلود کرده بودم نوشته شد "submitted" ولی نمیدونم ازم قبول میکنند یا نه؟ چون یه روز بعد از زمان تعیین شده سابمیت شد. نمیدونم چی کار باید بکنم؟ به کجا باید ایمیل بزنم و شرایط را توضیح بدم؟
    دوست من پارسال این اتفاق واسش اوفتاد ویزاش اومد ولی با این حال ایمیل بزن بهشون بگو

کسایی که ماه می سابمیت کردید... کسی هست هنوز منتظر باشه؟ کسی امروز پاس نشده؟
    معمولا همه بین ساعت 6 تا 8 پاس میشن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Marichii نمایش پست ها
    سلام چرا من از 30 آپریل منتظرم. بعد از اسک 2 بار هم آپدیت شدم اما خبری نیست. شما رشتتون حساسه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Marichii نمایش پست ها
    منم از 5 می منتظرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)