صفحه 1 از 153 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1525

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا (سال 2015 -ویزا آفیس آنکارا)

ApplyAbroad Guardian

Post نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا (سال 2015 -ویزا آفیس آنکارا)

دوستان خوبم،

لطفا در این تالار، تجربه ها و نتایج مصاحبه خود در سال 2015 را به اشتراک بگذارید. همچنین برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در زمینه روادید دانشجویی کانادا در سالهای گذشته می توانید به تالارهای زیر مراجعه نمایید:

تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا در سال 2014

تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا در سال 2013

تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا در سال 2012

تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا در سال 2011

موفق باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2015 - ویزا آفیس آنکارا)

سلام بچه ها ، ببخشید من تاریخ 29 سپتامبر سابمیت کردم . احتمال اینکه تو ژانویه ویزا بدن هس؟ یه بار ایمیل زدم بهم گفتن باید صبور باشی و این حرفا. به نظرتون کیس پر کنم؟ برای مستر رشته آناتومی و علوم سلولی پذیرش دارم. مرسی

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2015 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط farvah نمایش پست ها
    سلام بچه ها ، ببخشید من تاریخ 29 سپتامبر سابمیت کردم . احتمال اینکه تو ژانویه ویزا بدن هس؟ یه بار ایمیل زدم بهم گفتن باید صبور باشی و این حرفا. به نظرتون کیس پر کنم؟ برای مستر رشته آناتومی و علوم سلولی پذیرش دارم. مرسی
    بله احتمالش هست. کِیس هم پر کنید یا نکنید خیلی تفاوتی نمی کنه.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

سلام دوستان،

همچین ایمیلی کسی گرفته تا حالا؟

There have been no updates to your application since you last checked your MyCIC account. Thank you for your patience.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mojcris نمایش پست ها
    سلام دوستان،

همچین ایمیلی کسی گرفته تا حالا؟

There have been no updates to your application since you last checked your MyCIC account. Thank you for your patience.
    در صفحه ی اول MyCIC، گزینه ی دریافت آپدیت ماهانه رو تیک زدید؟
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

بله تیک داره، چند بار آپدیت شدم، ولی این دفعه اینجوری ایمیل زده بود برام، فکر کردم آپدیت شدم دوباره، اما گفته نشدی :دی

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    در صفحه ی اول MyCIC، گزینه ی دریافت آپدیت ماهانه رو تیک زدید؟

سلام دوستان ببخشید اینا یعنی چی؟میخواستم بدونم این 4 تا که داخل نتایج پذیرش میرنه یعنی چی؟vrbl ,alnt,quan و اینکه اینکه مینویسن تعداد مقالات مثلا 4 تا!منظورشون فقط isi ؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mojcris نمایش پست ها
    بله تیک داره، چند بار آپدیت شدم، ولی این دفعه اینجوری ایمیل زده بود برام، فکر کردم آپدیت شدم دوباره، اما گفته نشدی :دی
    اون تیک برای اینه که هر ماه یه ایمیل بزنه و تغییراتی اگر روی داده به شما بگه دیگه. برای ویزای دانشجویی چون فقط یه بار مدارک اضافی می خوان خیلی مفید نیست.

Junior Member

دوستان امروز کسی پاس شده تو این روزا ؟؟ به نظرتون میرسم اگه تو این یکی دو هفته پاس بشم یا دیفر کنم واسه ترم بعد؟؟ تو نامه ادمیژن من نوشته هفته بعد باید اونجا باشم اما دانشگاه گفته تا آخر ژانویه میتونیم برم...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biomedical engineering-amir kabir university

نقل قول نوشته اصلی توسط mezami نمایش پست ها
    دوستان امروز کسی پاس شده تو این روزا ؟؟ به نظرتون میرسم اگه تو این یکی دو هفته پاس بشم یا دیفر کنم واسه ترم بعد؟؟ تو نامه ادمیژن من نوشته هفته بعد باید اونجا باشم اما دانشگاه گفته تا آخر ژانویه میتونیم برم...

سلام
    من 2 ژانویه پاس ریکوئست شدم
    سابمیت:17 نوامبر
    بیومتریک: 20 نوامبر
    اسک: 4 دسامبر
    پاس ریکوئست: 2 ژانویه
    امیدوارم ویزای شما هم به زودی بیاد.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)