صفحه 59 از 95 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 941

موضوع: ایروان (ارمنستان) - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۵

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۵

سلام دوستان. یه سوال. نحوه تعیین وقت سفارت ارمنستان تغییر کرده؟ هر چی میگردم پرداخت هزینه MRV Fee ر از طریق Credit Card رو نمی تونم پیدا کنم. حتی شماره Sevis روی I-20 رو هم نخواست!! دیگه مثل قدیم نیست؟ هنوز فرم DS-160 رو کامل سابمیت نکردم. لطفا راهنمایی کنید.
    ویرایش توسط Amirgolp : October 10th, 2015 در ساعت 10:43 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirgolp نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه سوال. نحوه تعیین وقت سفارت ارمنستان تغییر کرده؟ هر چی میگردم پرداخت هزینه MRV Fee ر از طریق Credit Card رو نمی تونم پیدا کنم. حتی شماره Sevis روی I-20 رو هم نخواست!! دیگه مثل قدیم نیست؟ هنوز فرم DS-160 رو کامل سابمیت نکردم. لطفا راهنمایی کنید.
    برای من هم شماره sevis رو نخواست. تو فرم DS-160، من زمانی که زدم دارای بستگانی در ایالات متحده هستم، قسمتی برای نوشتن توضیحات نیومد. برای شما هم اگه این گزینه رو انتخاب کردید همین طور بود؟
    هیچ وقتی هم باز نیست!!!
    من برای ارمنستان می خواستم اقدام کنم که هیچ وقتی باز نیست اگر احیانا دبی باز بشه، می تونم فرم ds رو برای اونجا معرفی کنم بارکدش رو؟ یا باید یه جدید باز کنم.

سلام من دانشجوی دکتری هستم و برا فرصت مطالعاتی می خوام برم امریکا. تاریخ دعوتنامه من 30 نوامبره. وزارت علوم نامه فاند منو هنوز نداده تا بتونم DS 2019 رو از دانشگاه بگیرم و بعدش DS 160 رو پر کنم... خیلی استرس دارم نمی دونم میتونم نواامبر از ارمنستان وقت بگیرم یانه؟ سفارت ارمنستان تو آبان شلوغه؟ اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم جواب بده...

Junior Member

فعلا که هیچ وقتی توی هیچ سفارتی باز نیست رفیق. از زمانی که نامه فاند از وزارت بگیری تا فرم DS-2019 به دستت برسه حداقل 2 ماه طول میکشه. پس از الان بگو توی فرم DS سروع به کارتو بزته ژانویه یا فوریه

QUOTE=barzegar_86;2111016]

سلام من دانشجوی دکتری هستم و برا فرصت مطالعاتی می خوام برم امریکا. تاریخ دعوتنامه من 30 نوامبره. وزارت علوم نامه فاند منو هنوز نداده تا بتونم DS 2019 رو از دانشگاه بگیرم و بعدش DS 160 رو پر کنم... خیلی استرس دارم نمی دونم میتونم نواامبر از ارمنستان وقت بگیرم یانه؟ سفارت ارمنستان تو آبان شلوغه؟ اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم جواب بده...[/QUOTE]

سلام دوسته عزیز
    از زمان پست از آمریکا تا برسه دستت تو ایران فک نکنم بیشتر از 2 هفته طول بکشه ولی مشکل اصلی پست کردن از خود آمریکاس. من یادمه وقتی همه چیزم کامل شد و اونا گفتن واست پست میکنیم حدود 2 هفته طول کشید. ولی بعد از پست کردنش 2 روزه رسید به هلند و از هلند تا ایرانم 5 روزه رسید.فاند وزارت هم اگه پروندتو بفرستن از دانشگاه یک هفته ای آماده میش ولی بازم به نوامبر نمیرسی بنداز بعد از کریسمس.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maskbobo نمایش پست ها
    برای من هم شماره sevis رو نخواست. تو فرم DS-160، من زمانی که زدم دارای بستگانی در ایالات متحده هستم، قسمتی برای نوشتن توضیحات نیومد. برای شما هم اگه این گزینه رو انتخاب کردید همین طور بود؟
    هیچ وقتی هم باز نیست!!!
    من برای ارمنستان می خواستم اقدام کنم که هیچ وقتی باز نیست اگر احیانا دبی باز بشه، می تونم فرم ds رو برای اونجا معرفی کنم بارکدش رو؟ یا باید یه جدید باز کنم.
    من هم فامیل داشتم ولی توضیحاتی نخواست. وقتی هم باز نشده. اگر فرم رو کامل سابمیت نکرده باشین میتونین قبل از سابمیت نهایی سفارت رو تغییر بدین.

سلام

ارمنستان یه 14 اکتبر همین الان باز شد. هر کی میخواد سررررررررریع اقدام کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_soil نمایش پست ها
    سلام

ارمنستان یه 14 اکتبر همین الان باز شد. هر کی میخواد سررررررررریع اقدام کنه
    agha kasi mikhad bejoonbe. faghat vase 14 october baz shode.

Junior Member

رفقا ایروان باز شده برای یک روز در اوکتبر. بشتابین.

Junior Member

این هم وقت های آزادش
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)