صفحه 6 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 145

موضوع: باکو (آذربایجان) - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۵

Junior Member

پیش فرض پاسخ : باکو (آذربایجان) - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۵

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_mgy نمایش پست ها
    شما کی موفق شدی این وقتو بگیری ؟
    من فکر می کنم 14 ام فروردین بود که این وقت رو گرفتم. از اون روز تا حالا هم هیچ وقت جدیدی باز نشده، چون من مرتب سایت رو چک م کنم.

البته من وقتم خانوادگی هست و این طور که فهمیدم وقت های خانوادگی با وقت های تکی متفاوت هستن.

Senior Member

دوستان من برای مادرم میخوام وقت بگیرم از باکو ولی نشون میده که فقط برا 3 روز دیگه وقت داره و کلا دیگه وقت خالی برا چند ماه آینده نشون نمیده. به نظرتون وقت باز میشه؟ هزینه مصاحبه رو هم پرداخت کردم. لطفا راهنمایی کنید.

کسی اطلاعات جدیدی راجع به وقت های آزاد سفارت نداره؟ فکر میکنید اولین تایمی از سفارت که الان خالی باشه کی هست؟ چون توی سایت حتی اولین تایم خالی رو هم مشخص نکرده. چطوری میشه فهمید؟

Junior Member

من به سفارت در مورد وقت های آزاد موجود ایمیل زدم که تو سایتشون نیس! متاسفانه تا به حال هیچ جوابی ندادن از دوستانی که از وقت های آزاد سفارت تو باکو اطلاع دارن خواهش می کنم اینجا بگن تا مشکلی از مشکلات همه باز شه (دعاتون میکنیم به خدا). در ضمن من دو سوال هم داشتم که خیلی ممنون میشم اگه کسی جواب بده:
    1) بعد از این که fee رو برای سفارت آمریکا در یک کشور خاص (مثلا همین آذربایجان) پرداخت کردیم، بعد دیدیم که زمان های موجودشون برامون مناسب نیست، آیا می تونیم از سفارت امریکا تو یه کشور دیگه وقت بگیریم؟
    2) اگه جواب سوال یک مثبت هست، آیا fee مجددا باید پرداخت شه یا با همون میشه؟
    ویرایش توسط pooya20 : April 23rd, 2015 در ساعت 11:43 AM

با تجربه ای که سال گذشته داشتم اصولا باید وقت های ژوئن در ماه می باز بشه.
    جواب سوال اول نه هست.
    جواب سوال دوم اینه که در صورتی که میخواهید در این حالت (یعنی زمان نامناسب) وقت و مکان رو تغییر بدید (مثلا از باکو به آنکارا) میتونید وقت خود رو به بچه های فروم بفروشید. وبا واریز مجدد هزینه در جای دیگه مصاحبه بشید. دوستانی که میخواهند زودتر وقت بگیرند باید سایت رو دائما چک کنن چون اگر کسی وقت رو کنسل کنه میتونند وقت کنسل شده رو رزرو کنن.

برای درخواست های توریستی برای هفته آینده وقت میده ولی متاسفانه دسترسی به همه زمان ها ندارم:
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Isfahan University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط MahshidMntzr نمایش پست ها
    کسی اطلاعات جدیدی راجع به وقت های آزاد سفارت نداره؟ فکر میکنید اولین تایمی از سفارت که الان خالی باشه کی هست؟ چون توی سایت حتی اولین تایم خالی رو هم مشخص نکرده. چطوری میشه فهمید؟
    در حال حاضر هیچ وقت خالی برای ویزای دانشجویی توی سایت سفارت نیست. وقت های June هم اوایل فروردین باز شد و سریع پر شد. من همون موقع تونستم واسه 4 June وقت بگیرم ولی از اون موقع به بعد دیگه وقتی باز نشده. با این حساب پیشنهاد میکنم دوستان برای June برنامه ریزی نکنن چون احتمالش ضعیفه دوباره وقت باز بشه براش. معمولا اوایل ماه وقت ها باز میشن پس فکر کنم حدود یک هفته دیگه وقت های July باز بشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedgoogle نمایش پست ها
    با تجربه ای که سال گذشته داشتم اصولا باید وقت های ژوئن در ماه می باز بشه.
    جواب سوال اول نه هست.
    جواب سوال دوم اینه که در صورتی که میخواهید در این حالت (یعنی زمان نامناسب) وقت و مکان رو تغییر بدید (مثلا از باکو به آنکارا) میتونید وقت خود رو به بچه های فروم بفروشید. وبا واریز مجدد هزینه در جای دیگه مصاحبه بشید. دوستانی که میخواهند زودتر وقت بگیرند باید سایت رو دائما چک کنن چون اگر کسی وقت رو کنسل کنه میتونند وقت کنسل شده رو رزرو کنن.
    خیلی ممنون از جواب کاملتون.باز من دیروز در مورد وقت های آزاد به سفارت زنگ زدم، گفتن فعلا معلوم نیست کی باز بشه!!! حالا موندم اصلا صبر کنم واسه وقت آذربایجان باز شه یا از یه سفارت دیگه وقت بگیرم خدا هیششششکیو دو به شک نکنه!!!:/

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pope نمایش پست ها
    در حال حاضر هیچ وقت خالی برای ویزای دانشجویی توی سایت سفارت نیست. وقت های June هم اوایل فروردین باز شد و سریع پر شد. من همون موقع تونستم واسه 4 June وقت بگیرم ولی از اون موقع به بعد دیگه وقتی باز نشده. با این حساب پیشنهاد میکنم دوستان برای June برنامه ریزی نکنن چون احتمالش ضعیفه دوباره وقت باز بشه براش. معمولا اوایل ماه وقت ها باز میشن پس فکر کنم حدود یک هفته دیگه وقت های July باز بشه.
    ببخشید شما موقعی که میخواستید وقت بگیرید، وقت آزاد برای ماه های زودتر مثل ماه may نداشتن (پر شده بود؟!) یا خودتون خواستین وقت رو دیرتر بگیرین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Isfahan University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya20 نمایش پست ها
    ببخشید شما موقعی که میخواستید وقت بگیرید، وقت آزاد برای ماه های زودتر مثل ماه may نداشتن (پر شده بود؟!) یا خودتون خواستین وقت رو دیرتر بگیرین؟
    نه خودم میخواستم برای May وقت بگیرم ولی نبود. احتمالا وقت های May رو زودتر باز کرده بودن و تموم شده بوده. توی June هم فقط برای دوتا پنجشنبه 4 و 11 June وقت باز شد و زود هم تموم شدن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)