صفحه 3 از 16 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 154

موضوع: دیگر کشورها - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۵

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دیگر کشورها - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۵

سلام، اینجا جدیدا کسی هست که از سفارت امریکا تو مالزی اقدام کرده باشه؟

من دیروز زنگ زدم گفتن ما توصیه میکنیم برین کشور خودتون اقدام کنین ولی گفت باز بستگی به راحتی خودتون داره اگه مالزی راحت تره براتون اینجا اقدام کنین،گفت اگه social tie قوی داشته باشین نشون بدین که بر میگردیم کشورتون نباید مشکلی باشه!

Junior Member

با درود
    دوست دارم تجربه خودم رو براتون بنویسم تا مفید فایده شود
    من برای یه سفر به امریکا از سفارت هلند اقدام کردم
    وضعیت من: دانشجو دکتری در هلند و سربازی: وثیقه گذاشتم
    وقت گرفتم و رفتم سفارت، سوالای متداول رو پرسید و پاسپورت رو به همراه یه برگه سفید بهم پس داد
    گفت مدرکی برامون بفرس که دال بر معافیت با وثیقه سربازیت باشه(پنج شنبه بود)
    من دو شنبه واسشون فرستادم
    جمعه همون هفته واسم ایمیل اومد پاسپورتتو وردار بیار ویزات تایید شده
    ولی هیچ آپدیتی تو وضعیت ویزام رو سایت نبود
    دوشنبه بعد خودم گذرناممو رو بردم
    دیگه ازشون هیچ خبری نبود نه اپدیتی
    جمعه وضعیتم تو سایت آپدیت شد ولی همچنان تحت بررسی بود در واقع تنها تاریخش بروز شد
    دیگه همچنان منتظر بودیم
    تا اینکه جمعه پس از اون ایمیل تایید و ارسال گذرنامه اومد و وضعیتم رو سایت صادر شده شد
    یک روز بعد یعنی شنبه گدرنامه با ویزا به دستم رسید
    به عبارتی در مجموع 24 روز طول کشید از روز مصاحبه

امیدوارم مفید بوده باشه

تنها یه نکته اونم اینکه به نظر من جمعه ها یه نگاهی به پرونده ها میندازن تا ویزاها رو صادر کنند حداقل واسه پرونده من اینطور شد
    هر خبر و اتفاقی که افتاد جمعه بود

Junior Member

سلام دوستان

من چند سال پیش با مدرک فوق از یکی از دانشگاه های خیلی خوب هند فارغ التحصیل شدم. بعد فوقم هم سریع برگشتم ایران و رفتم سر کار. متاسفانه اون دانشگاه برای خیلی از کشورهای دیگه خیلی شناخته شده نیست اما تو خود هند عالیه.

حالا سوالم اینه با این اوصاف آیا وقت مصاحبه رو از همون هند بگیرم یا برم این کشورهایی که همه ایرانی ها می رن؟؟

با تشکر

سلام دوستان کسی اطلاعی در مورد سفارت لبنان داره؟ میشه اونجا اقدام کرد؟

دوستان کسی از سفارت آمریکا توی مسکو خبری نداره؟

سلام
    همه فرومها یک مسئولی دارند که اگر پست خلاف قوانین بود یا بی ربط اونو حذفش کنن...من خواهشم اینه بیشتر سعی کنن کمک کنن
    با توجه به اینکه تمام سفارتا وقتشون بستست...کسی تجربه جدیدی از قبرس نداره؟ اخیرا چطور بوده اوضاعش؟ اپلیکنت ایرانی میگیره؟ و نحوه هماهنگی به چه صورته برای ایرانیها؟ از طریق سایت اوکیه یا باید ایمیل زد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه تهران

میشه اگه از اوضاع قبرس اطلاع پیدا کردین به منم بگید؟ قبرس برا اوایل نوامبر وقت میده

سلام دوست عزیز عذر میخوام مزاحم شدم من هم برای ارمنستان فرم دی اس را سابمیت کردم ولی اجازه نمیده حتی پول واریز کنم زده در حال حاضر وقتی وجود نداره . میخواستم ببینم من میتونم برای چند سفارت دیگه فرم دی اس سابمیت کنم و ببینم کدوم وقتش باز میشه؟ شما از سفارت قبرس اطلاعاتی دارین که به چه صورت راضی بودن افراد ممنون از لطف شما
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhmoshaei نمایش پست ها
    میشه اگه از اوضاع قبرس اطلاع پیدا کردین به منم بگید؟ قبرس برا اوایل نوامبر وقت میده

سلام دوست عزیز عذر میخوام مزاحم شدم من هم برای ارمنستان فرم دی اس را سابمیت کردم ولی اجازه نمیده حتی پول واریز کنم زده در حال حاضر وقتی وجود نداره . میخواستم ببینم من میتونم برای چند سفارت دیگه فرم دی اس سابمیت کنم و ببینم کدوم وقتش باز میشه؟ شما از سفارت قبرس اطلاعاتی دارین که به چه صورت راضی بودن افراد ممنون از لطف شما
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryamsudagar نمایش پست ها
    سلام
    همه فرومها یک مسئولی دارند که اگر پست خلاف قوانین بود یا بی ربط اونو حذفش کنن...من خواهشم اینه بیشتر سعی کنن کمک کنن
    با توجه به اینکه تمام سفارتا وقتشون بستست...کسی تجربه جدیدی از قبرس نداره؟ اخیرا چطور بوده اوضاعش؟ اپلیکنت ایرانی میگیره؟ و نحوه هماهنگی به چه صورته برای ایرانیها؟ از طریق سایت اوکیه یا باید ایمیل زد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط nafise7080 نمایش پست ها
    نه منم مشکل شما رو دارم، شما برای همه جا می تونی فرم رو پر کنی مشکلی نداره مشکل اینکه وقت نیس الان تنها سفارتی که وقت میده قبرس ولی اونم اوضاعش رو کسی نمیدونه خوبه رفتن یا بده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)