صفحه 4 از 16 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 154

موضوع: دیگر کشورها - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۵

پیش فرض پاسخ : دیگر کشورها - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۵

نقل قول نوشته اصلی توسط nafise7080 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز عذر میخوام مزاحم شدم من هم برای ارمنستان فرم دی اس را سابمیت کردم ولی اجازه نمیده حتی پول واریز کنم زده در حال حاضر وقتی وجود نداره . میخواستم ببینم من میتونم برای چند سفارت دیگه فرم دی اس سابمیت کنم و ببینم کدوم وقتش باز میشه؟ شما از سفارت قبرس اطلاعاتی دارین که به چه صورت راضی بودن افراد ممنون از لطف شما
    از متن پستم مشخصه که سوال من هم همینه. ولی کسی جواب نمیده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamsudagar نمایش پست ها
    از متن پستم مشخصه که سوال من هم همینه. ولی کسی جواب نمیده
    من دیشب و امروز اوضاع قبرس رو بررسی کردم اولا که قیمت توراش بالاس معمولا بالای 2 میلیون میفته چون پرواز ایرانی نمیره قبرس، 2. اینکه ویزاش نیاز داره گواهی اشتغال داشته باشید و نیاز داره 7 میلیون تو حسابتون باشه
    به نظرم به صرفه نیس
    لبنان رفتن خیلی بهتره در مقایسه با این البته چون اونم سختی خاص خودش رو داره

نقل قول نوشته اصلی توسط mhmoshaei نمایش پست ها
    من دیشب و امروز اوضاع قبرس رو بررسی کردم اولا که قیمت توراش بالاس معمولا بالای 2 میلیون میفته چون پرواز ایرانی نمیره قبرس، 2. اینکه ویزاش نیاز داره گواهی اشتغال داشته باشید و نیاز داره 7 میلیون تو حسابتون باشه
    به نظرم به صرفه نیس
    لبنان رفتن خیلی بهتره در مقایسه با این البته چون اونم سختی خاص خودش رو داره
    7 تومن برای چی؟ گواهی اشتغال برای چی؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

7 تومن برای چی؟ گواهی اشتغال برای چی؟؟؟
    برای ویزای قبرس، اینجور که آژانسا تو شرایط نوشتن حالا شاید برای وقت سفارت فرق کنه ولی من هرچی گشتم چیزی ندیدم، فک کنم شرایط ویزاشون اینجوریه، من جدای از تور هم حساب کردم هتل و هواپپیما و اینا رو بالای دو میلیون دویست میفته
    شما از ازبکستان یا تاجیکستان خبر نداری؟

برای اقایونی که سربازی نرفتن شاید اینجوریه...
    نه ولی ایمیل زدم ازبکستان جواب نداد...تاجیکستان رو هم چیزی نمیدونم...حسابا باید توی این فروم کسی که میدونه بیاد جواب سوالا رو بده...فقط یه سری سوال بی جواب!!
    حالا همین پست که مکالمه بین ماست ممکنه به دلیل مکالمه بودن حذف بشه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه

برای اقایونی که سربازی نرفتن شاید اینجوریه...
    نه ولی ایمیل زدم ازبکستان جواب نداد...تاجیکستان رو هم چیزی نمیدونم...حسابا باید توی این فروم کسی که میدونه بیاد جواب سوالا رو بده...فقط یه سری سوال بی جواب!!
    حالا همین پست که مکالمه بین ماست ممکنه به دلیل مکالمه بودن حذف بشه!
    من عراق و عمان و بیروت و تاجیکستان رو ایمیل زدم اگه جوابی گرفتم به شمام میگم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhmoshaei نمایش پست ها
    من عراق و عمان و بیروت و تاجیکستان رو ایمیل زدم اگه جوابی گرفتم به شمام میگم!

سلام دوست عزیز من واسه فرصت مظالعاتی باید زانویه آمریکا باشم اما همینطور که میبینید هیچ کدوم از سفارتهای ترکیه و ارمنستان و دبی وقت ندارن واقعا دیگه از کار و زندگی افتادیم من ده روزه پای سیستمم در حال رفرش کردن اما فایده ای نداره من میخواستم ببینم واسه بقیه سفارت ها چه ایمیلی میزنید ذرخواست وقت اضطراری میکنید چجوریه روندش اگه میشه یه نمونم ار ایمیلتون رو بفرستید شرایظ وقت گرفتن از باکو رو نمیدونیدواقعا ممنون میشم ج بدین چون ما نه میتونیم مثل بقیه دانشجوها دیفر کنیم نه چیز ذبگه باید قبل ترم 7 از کشور خارج شیم وزارت علوم اجازه نمیده

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط math2013 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من واسه فرصت مظالعاتی باید زانویه آمریکا باشم اما همینطور که میبینید هیچ کدوم از سفارتهای ترکیه و ارمنستان و دبی وقت ندارن واقعا دیگه از کار و زندگی افتادیم من ده روزه پای سیستمم در حال رفرش کردن اما فایده ای نداره من میخواستم ببینم واسه بقیه سفارت ها چه ایمیلی میزنید ذرخواست وقت اضطراری میکنید چجوریه روندش اگه میشه یه نمونم ار ایمیلتون رو بفرستید شرایظ وقت گرفتن از باکو رو نمیدونیدواقعا ممنون میشم ج بدین چون ما نه میتونیم مثل بقیه دانشجوها دیفر کنیم نه چیز ذبگه باید قبل ترم 7 از کشور خارج شیم وزارت علوم اجازه نمیده
    باکو و قبرس که سیستمش آنلاینه مثه ترکیه و ارمنستان ولی بقیه رو فقط یه ایمیل زدم پرسیدم که آیا به ایرانیا وقت میدین یا نه همین چیز خاصی نزدم ولی متاسفانه هیچکدوم جواب ندادن تاحالا، سفاراتای بیروت و یغداد یه مشکلی که دارن باید بری همون شهر تو بانک پول بدی تا بهت وقت بدن والللا نمیتونی اینترنتی وقت بگیری، من تاجیکستانم میل زدم جوابی بهم ندادن هنوز، در ضمن باکو اگه وقت هم بده 1بار در ماه به ایرانیا میده مثکه

من هم اگر جواب گرفتم بهتون میگم. هنوز که جواب ندادن

بابا اگه بار اولتونه برید کابل،عشق آباد یا دوشنبه...انکارا و دبی و ایروان وقت هم باز کنن کلیرنس طولانیه و به این ترم نمیرسید...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)