صفحه 7 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 154

موضوع: دیگر کشورها - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۵

پیش فرض پاسخ : دیگر کشورها - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۵

دوستان من خودم از دوبی وقت گرفتم ولی تو زمان بی وقتی به یه سری سفارتا ایمیل زدم دوتاشون جواب دادن و گفتن قبول میکنن.

کویت:
    Thank you for your email.

Yes, they can apply for F1 visa at the U.S Embassy Kuwait.

All foreign visitors who wish to travel to the U.S. must apply for a nonimmigrant (visitor) visa at www.ustraveldocs.com.

قبرس:
    Good morning Ms. Sodagar,

We accept third country nationals (including Iranian) for Non-Immigrant Visa applications on Tuesdays each week. May I suggest booking that appointment if it is still available. We look forward to your visit.

Best regards,
    Consular Section
    U.S. Embassy, Nicosia
    Tel: 357 22 393939
    Fax: 357 22 266640
    E-mail: Consularnicosia@state.gov
    Website: http://cyprus.usembassy.gov

دوستان اینا صرفا جوابیه که دادن ولی من خودم شنیدم قبلا دوستان دیگه ای از قبرس اقدام کردن و مشکلی نبوده. ولی همه چیز ریسکش به پای خودتونه و همچنین سفر به این دو کشور خرج بالایی داره.
    اگر جواب دیگه ای گرفتم هم میزارم

اینم عشق آباد:

Dear Sir/Madam,

According to the information you sent, US Embassy Ashgabat, Consular Section confirms non-immigrant visa appointment for:

NAMES:

Maryam Sodagar

DATE:

November 24, 2015 at 2:00 p.m.

Please note:

- There is no need to confirm this appointment.
    - You should notify our office immediately if you need to cancel your appointment.
    - The Embassy does not provide a Farsi speaking interpreter, and applicants may not bring an interpreter to the
    interview.
    - If you are applying for a student visa please bring a copy of your I-20 together with the original.

Regards,
    Consular Section
    US Embassy Ashgabat

ولی من شنیدم اگر مشکلی ندارین برین چون یه خانوم افیسر جوانی هست! که ریجکت میکنه راحت...ولی اگر هیچ مشکلی در خودتون نمیبینین ومدارکتون کامله بد نیست
    باز هم این صرفا جوابیه که به من دادن و برای 24 نوامبر و من گفتم نمیخوام و تشکر کردم.

اینم جواب تاشکند:

The U.S. Embassy in Tashkent conducts visa interviews with citizens of third-country nationals only on Mondays at 10:30. Appointment e-mails will be accepted every Tuesday after 09:00 AM (Tashkent, Uzbekistan time). More information on how to book an appointment for third-country nationals can be found here: http://uzbekistan.usembassy.gov/non-...ant_visas.html.

البته اینو تا سایتشم نوشته بود و کپی پیست کردن! ولی خب جواب تمپلیتش این بود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamsudagar نمایش پست ها
    اینم جواب تاشکند:

The U.S. Embassy in Tashkent conducts visa interviews with citizens of third-country nationals only on Mondays at 10:30. Appointment e-mails will be accepted every Tuesday after 09:00 AM (Tashkent, Uzbekistan time). More information on how to book an appointment for third-country nationals can be found here: http://uzbekistan.usembassy.gov/non-...ant_visas.html.

البته اینو تا سایتشم نوشته بود و کپی پیست کردن! ولی خب جواب تمپلیتش این بود

کسی نمیدونه بیروت امسال چجوری بوده؟ از لحاظ هزینه مقول تره، آژانسا پیک آپ هم انجام میده، بقیه جاها پیک آپ نداره دوباره باید رفت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

آمار قبرس و عمان و عشق آباد و اینا رو گرفتن هم ویزای این کشورای خودش کلی دنگ و فنگ داره هم هزینه ویزاهاشون بالاس

دوستان من یه سوالی در مورد ویزای ترکمنتستان داشتم
    من از طریق ایمیل 24 ام نوامبر وقت مصاحبه از سفارت آمریکا تو عشق آباد گرفتم.
    یه ایمیل درخواست زدم ،بعد گفتن این موقع وقت خالی داریم میخوای؟ ،منم گفتم آره، بعدم نهایتا یه ایمیل دریافت کردم که این وقت برای شما رزرو شد ونیازی نیست شما این ایمیل ما رو کانفرم کنی. همین

حالا سوالم اینه که این نامه تعیین وقت وقتی که دوستان میگن باید ببرم سفارت ترکمنستان در تهران (یا مشهد) برای ویزا دقیقا چیه؟ من باید چیز خاصی رو از سفارت آمریکای عشق اباد بخوام یا همین ایمیل رو پرینت بگیرم؟؟؟ یا چی؟

به علاوه , میشه لطفا بگین حدودا چند روز این پروسه دریافت ویزای ترکمنستان طول میکشه؟؟
    و آدرسی و اطلاعات تماسی هم اگه از سفارت ترکمنستان در تهران (یا مشهد) دارین ممنون میشم راهنماییم کنین

خیلی خیلی ممنون از پاسختون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_abedy نمایش پست ها

حالا سوالم اینه که این نامه تعیین وقت وقتی که دوستان میگن باید ببرم سفارت ترکمنستان در تهران (یا مشهد) برای ویزا دقیقا چیه؟ من باید چیز خاصی رو از سفارت آمریکای عشق اباد بخوام یا همین ایمیل رو پرینت بگیرم؟؟؟ یا چی؟

به علاوه , میشه لطفا بگین حدودا چند روز این پروسه دریافت ویزای ترکمنستان طول میکشه؟؟
    و آدرسی و اطلاعات تماسی هم اگه از سفارت ترکمنستان در تهران (یا مشهد) دارین ممنون میشم راهنماییم کنین

خیلی خیلی ممنون از پاسختون
    لطفا به تاپیک های مربوط به ترکمنستان مراجعه کنید. 2014 و 2015 را کامل بخونید.

اینجا را هم ببینید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamsudagar نمایش پست ها
    اینم عشق آباد:

Dear Sir/Madam,

According to the information you sent, US Embassy Ashgabat, Consular Section confirms non-immigrant visa appointment for:

NAMES:

Maryam Sodagar

DATE:

November 24, 2015 at 2:00 p.m.

Please note:

- There is no need to confirm this appointment.
    - You should notify our office immediately if you need to cancel your appointment.
    - The Embassy does not provide a Farsi speaking interpreter, and applicants may not bring an interpreter to the
    interview.
    - If you are applying for a student visa please bring a copy of your I-20 together with the original.

Regards,
    Consular Section
    US Embassy Ashgabat

ولی من شنیدم اگر مشکلی ندارین برین چون یه خانوم افیسر جوانی هست! که ریجکت میکنه راحت...ولی اگر هیچ مشکلی در خودتون نمیبینین ومدارکتون کامله بد نیست
    باز هم این صرفا جوابیه که به من دادن و برای 24 نوامبر و من گفتم نمیخوام و تشکر کردم.
    میشه لطفاً آدرس ایملی که زدین رو بگید؟ و اینکه متن ایمیل چی باید باشه و اینکه آیا فقط ایمیل کافیه یا باید I20 هم بفرستی؟

Junior Member

بچه ها در مورد ازبکستان کسی اطلاعاتی داره؟ در مورد سفرش؟ مدت ویزاش؟ و کلاً هرچیز دیگر؟ لطف کنید کمک کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad695 نمایش پست ها
    بچه ها در مورد ازبکستان کسی اطلاعاتی داره؟ در مورد سفرش؟ مدت ویزاش؟ و کلاً هرچیز دیگر؟ لطف کنید کمک کنید
    ویزاش 145 دلاره
    هفته ای 1 پروازه ایران ایر میره پس باید 7 شب اقامت کنی تو تاشکند، پروازشم جمعس
    در ضمن پیکاپ انجام نمیشه گویا اگه مجبوری شی دوباره بری خودت باشد پیکاپ کنی ویزاتو پس دوباره یه سفر باید بری
    هزینه هاش تقریبا نزدیک 3 میلیون درمیاد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)