صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 100

موضوع: ویزای کنفرانسی و دوره‌های کوتاه مدت ایتالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کنفرانسی و دوره‌های کوتاه مدت ایتالیا

دوست عزیز شما به نتیجه رسیدید که برای ویزای کنفرانسی وقت لازمه یا می توان از طریق سفارت در جردن مستقیما اقدام نمود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط marya_s نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم اگر کسی اظلاعاتی داره راهنمایی کنه:
    دوستی در پستهای قبلی گفتن لازم نیست برای کنفرانس از قبل وقت بگیریم،البته پست مربوط به 8 ماه پیشه، الان هم همینطوره یا شرایط عوض شده؟
    سوال بعدیم اینه که هزینه کنفرانس رو نوشته میتونیم حضوری در ایتالیا پرداخت کنیم و الان فقط کل مقاله رو از ما میخوان،آیا این برای دریافت ویزا مشکل ساز نمیشه؟
    و سوال آخر اینکه من ویزای سویس در پاسپورتم دارم ولی نتونستم برم سوییس،این قضیه در روند اخذ ویزا مشکل ساز خواهد بود؟
    ممنون

Junior Member

سلام. برای ویزای کنفرانسی از موسسه ckgs وقت ویزای توریستی بگیرید. الان دیگه خود سفارت درگیر وقت دهی نمیشه و برون سپاری کرده. حتما باید وقت بگیرید. گوگل سرچ کنید سایتش میاد.با شمارشون تماس بگیرید و داخلی ۷ رو درخواست کنید. راهنمایی میکنند.
    در چک لیست نوشته شده که دعوت نامه باید باشه. اگه از کنفرانس invitation letter دارید حتما جزو مدارک ارائه بدید.

Junior Member

دوستان عزیز برای ویزای کنفرانسی هم وقت لازمه و من از طریق ckgs اقدام کردم و منتظر پاسخ هستم.
    اتفاقا یک بار به سفارت در جردن رفتم تا بدون وقت انجام دهم و با وجود اینکه بسیار خلوت بود (و من نفر دوم بودم) گفتند حتما می بایست وقت گرفت. وقت های خودشان که معمولا خیلی سخت است و من CKGS را با توجه به تجربه شخصی ام پیشنهاد می کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط feslamloo نمایش پست ها
    دوست عزیز شما به نتیجه رسیدید که برای ویزای کنفرانسی وقت لازمه یا می توان از طریق سفارت در جردن مستقیما اقدام نمود؟

Junior Member

سلام دوستان
    نکاتی که این دوست عزیز فرمودند کامل و درسته. حتما وقت از CKGS بگیرید. برای تایید مدارک طبقه همکف پاساژ گالریا در ولنجک که رفتید یک آقایی جلوی اسانسور (طبقه همکف) هستند که به ترتیب زمان نوبتتون شما را راه نمایی می کنند تا به دفتر CKGS بروید. یک نکته اینکه حتما مدارک را چک کنید که درست و بدون مشکل باشه. حتما اصل ترجمه رسمی شناسنامه (مهر و موم شده و بدون باز شدگی برگه های آن) را همراه داشته باشید. از من که دانشجوی دانشگاه استرالیا بودم و همه مدارکم از استرالیا بود، تمکن مالی و گردش حساب ایرانی خواستند و چند روز زمان دادند تا نقصی مدارکم را برطرف کنم. شکر خدا با وجود نگرانی از نداشتن گردش قابل توجه در حسابم، بعد از حدود 10 تا 12 روز پاسپورتم به درب در منزل پست شد (هزینه 14 یورو جداگانه برای پست مدارک به شهرستان دادم) و به لطف خدا ویزایم موفقیت آمیز صادر شده بود.

نکته دیگه اینکه لطفا کارهای ویزاتون را خودتون با دقت انجام بدید و به آژانس ها اعتماد نکنید
    به من آژانس ها می گفتند که ریسک ویزا خیلیییی بالاست چون مدارک از استرالیا دارم و حساب و گردش قابل توجهی در ایران ندارم. این در حالی بود که کنسولگری (تماس تلفنی) گفت اصلا اینگونه نیست و مدارک تحصیلی و درامدی از استرالیا و بورس تحصیلی در انجا اتفاقا نوعی مزیت است و تنها از من خواست که به همراه مدارکم نامه ای بنویسم و شرایطم و علت درخواست ویزا از ایران را توضیح بدهم.
    همچنین علاوه بر این نامه خودم نامه دیگری را پیوست مدارک بانکی کردم و علت گردش حساب پایینم را توضیح دادم (اینکه مقیم استرالیا هستم و حساب ایرانم چندان کارایی ندارد)

نکته آخر اینکه برای ویزای کنفرانس ایتالیا وقت سفارت یا CKGS لازمه.

سلام. بسیار ممنون و سپاسگزارم از پاسخ کامل و جامعتون.
    پس همین طور که فرمودید اگر از شرکت CKGS اقدام کنیم نیاز به مصاحبه حضوری در خود سفارت نیست. چرا که بنده قصد دارم یک روزه تهران بیایم و برگردم

سلام دوستان.من تو فروم چک دیدم خیلی وقته کسی نظر نداده ازونجا که شرایطش مثل ایتالیاس یه مشورت میخواستم.من واسه مصاحبه دکتری دعوت شدم به صورت حضوری برم جمهوری چک(پراگ) میخواستم ببینم شدنیه اصلا؟ویزا میدن؟و چه مدارکی باید جور کنم؟

Junior Member

سلام. بسیار ممنون و سپاسگزارم از پاسخ کامل و جامعتون.
    پس همین طور که فرمودید اگر از شرکت CKGS اقدام کنیم نیاز به مصاحبه حضوری در خود سفارت نیست. چرا که بنده قصد دارم یک روزه تهران بیایم و برگردم
    ویزای کنفرانسی مصاحبه حضوری نداره. حدود یک هفته بعد از تحویل مدارک در حد ۱۰ دقیقه تلفنی مصاحبه میکنن. از من ۳ تا سوال پرسیدن در مورد مقالم که جوابش رو در بند اول مقاله نوشته بودم و جوابی که بهش دادم رو با همون مقایسه کرد. بیشتر مد نظرشونه ببینن خودت نوشتی مقاله رو یا نه و اینکه در حد توضیح مقاله دانش انگلیسی دارین یا نه

Junior Member

سلام دوستان. من برای یک مدرسه تابستانه میخواهم برم ایتالیا. باید برای ویزای آموزشی کوتاه مدت اقدام کنم؟

Junior Member

سلام دوستان
    اگر اواسط سپتامبر یک کنفرانس در ایتالیا باشد و بخواهم شرکت کنم و همچنین حدود یک ماه و نیم بعد، عازم فرصت مطالعاتی در یک کشور دیگر حوزه شنگن باشم برای پروسه ویزای من مشکلی پیش می آید؟ با توجه به اینکه پروسه ویزای بلند مدت برای فرصت مطالعاتی را باید از همین حالا شروع کنم و ویزای کنفرانسی ایتالیا هم وسط این پروسه خواهد بود. چه پیشنهادی دارید؟

دوستان کسی اینجا هست که تو ماه اکتبردرخواست ویزا تجاری از ایتالیا داده باشه و ویزا شده باشه ؟

Junior Member

من مقالم تو یک کنفرانس در rome پذیرفته شده بود و دعوتنامه فرستادن من هم خوب اقدام کردم برای ویزا بعد این قضیه کرونا پیش اومد چند روز ایمیلی از طرف کنفرانس اومد که فعلا کنسله و تاریخ جدید رو بعدا اعلام می کنند
    حالا من حدود 20 روز از تاریخ انگشت نگاری گذشته خبری هم از سفارت نیست !!!
    جواب هم نمی دن!!!

صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)