صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 100

موضوع: ویزای کنفرانسی و دوره‌های کوتاه مدت ایتالیا

پیش فرض ویزای کنفرانسی و دوره‌های کوتاه مدت ایتالیا

با سلام
    این تاپیک به منظور آشنایی دوستانی هست که می خواهند برای ویزای کنفرانسی ایتالیا اقدام کنند. از دوستان اگر کسی این کار را کرده تجربیات خودش را در اختیار دیگران قرار دهد. باتشکر

پیش فرض پاسخ : ویزای کنفرانسی ایتالیا

سلام
    آیا از دوستان کسی هست که درخواست ویزای کنفرانسی ایتالیا را داده باشه؟در کل چه مدارکی لازم هست و اینکه سیستم وقت دهی سفارت ایتالیا برای این نوع ویزا که زیر مجموعه ویزای توریستی است چگونه می باشد؟ و تمام اطلاعاتی که به دوستان برای گرفتن ویزای کنفرانسی کمک کنه.
    با تشکر از دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aliedmund نمایش پست ها
    سلام
    آیا از دوستان کسی هست که درخواست ویزای کنفرانسی ایتالیا را داده باشه؟در کل چه مدارکی لازم هست و اینکه سیستم وقت دهی سفارت ایتالیا برای این نوع ویزا که زیر مجموعه ویزای توریستی است چگونه می باشد؟ و تمام اطلاعاتی که به دوستان برای گرفتن ویزای کنفرانسی کمک کنه.
    با تشکر از دوستان
    قبلاً یه مورد دیده بودم که دقیقاً همه چیزش مطابق ویزای توریستی هستش و فقط شما به جای دعوت نامه از شخص، دعوتنامه ای که از کنفرانس براتون فرستاده می شه رو لازم دارین.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط saman2n نمایش پست ها
    قبلاً یه مورد دیده بودم که دقیقاً همه چیزش مطابق ویزای توریستی هستش و فقط شما به جای دعوت نامه از شخص، دعوتنامه ای که از کنفرانس براتون فرستاده می شه رو لازم دارین.
    موفق باشید.
    بله دعوتنامه باید از طرف مسولین برگزاری کنفرانس باشه. حالا دوستان دیگه بیان نظر بدن شانس گرفتنش چطوره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه بولونیا در ایتالیا

سلام دوستان
    در مورد دوره های کوتاه مدت تابستانی دانشگاه بولونیا سوال داشتم.
    میخواستم ببینم سفارت واسه دوره های 10-20 روزه تابستانی ویزا میده یا نه؟چون از خیلی افراد شنیدم که این دوره ها یا دوره های زبان که حتی چند ماه هستن سفارت ویزا نمیده(نه فقط ایتالیا .خیلی از کشورهای اروپایی) ایا حقیت داره؟
    دانشگاه گفته هزینه پرداخت بشه نامه پذیرش برای کارهای سفارت بهت میدیم. فقط میخوام مطمئن شم که شانش گرفتن ویزا در این مورد چقدر هست.
    Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Sharif University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط aminstn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم ببینم سفارت واسه دوره های 10-20 روزه تابستانی ویزا میده یا نه؟چون از خیلی افراد شنیدم که این دوره ها یا دوره های زبان که حتی چند ماه هستن سفارت ویزا نمیده(نه فقط ایتالیا .خیلی از کشورهای اروپایی) ایا حقیت داره؟
    دانشگاه گفته هزینه پرداخت بشه نامه پذیرش برای کارهای سفارت بهت میدیم. فقط میخوام مطمئن شم که شانش گرفتن ویزا در این مورد چقدر هست.
    فکر نمیکنیم کسی اینجا تجربه ی این موردو داشته باشه. به نظر من بهترین کار اینه که زنگ بزنید از خود سفارت بپرسید اینو.
    021-22047802

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza127s نمایش پست ها
    فکر نمیکنیم کسی اینجا تجربه ی این موردو داشته باشه. به نظر من بهترین کار اینه که زنگ بزنید از خود سفارت بپرسید اینو.
    021-22047802
    از صبح هر چي تماس ميگيرم جواب نميدن، ساعت خاصي بايد تماس گرفت و ايا شماره ديگه اي دارن كه جواب بدن؟

Junior Member

سلام دوستان

دوست عزیز , من امروز بخش کنسولگری سفارت بودم و سوال شما رو هم پرسیدم .
    متاسفانه گفتن به دوره های کوتاه مدت ویزا نمیدن حالا برای اینکه مطمئن تر باشید یک شماره مستقیم از خانم میرمطلبی گرفتم که براتون مینویسم شاید برای دوستان هم مفید باشه.
    02188799885
    این شماره رو جواب میدن, خودم تست کردم:-)

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط merinaz نمایش پست ها
    سلام به همه

دوست عزیز , من امروز بخش کنسولگری سفارت بودم و سوال شما رو هم پرسیدم .
    متاسفانه گفتن به دوره های کوتاه مدت ویزا نمیدن حالا برای اینکه مطمئن تر باشید یک شماره مستقیم از خانم میرمطلبی گرفتم که براتون مینویسم شاید برای دوستان هم مفید باشه.
    02188799885
    این شماره رو جواب میدن, خودم تست کردم:-)

موفق باشید

سلام
    تماس گرفتم. چیزی ازینکه نمیشه یا رد میشه نگفتن. فقط گفتن باید پذیرشی که گرفتی بیاری تا بررسی کنیم....
    کسی از دوستان تجربه ثبت نام کورس کوتاه مدت دانشگاه بولونیا یا دانشگاه دیگه نداشته؟ ممنون میشم اطلاع بدید.

Junior Member

سلام دوستان

این پست رو میخواستم تو قسمت روادید قرار بدم اما موضوعِ مربوطش نبود و من هم مجوز ایجاد موضوع جدید رو نداشتم , برای همین اینجا مینویسم امیدوارم خیلی بی ربط نباشه.
    برای هر گونه سوال , تشکیل پرونده و هر مسئله ای که دوستان بخواهند به سفارت مراجعه کنن حتما باید از طریق ایمیلی که مینویسم وقت قبلی بگیرن.

سلام
    تماس گرفتم. چیزی ازینکه نمیشه یا رد میشه نگفتن. فقط گفتن باید پذیرشی که گرفتی بیاری تا بررسی کنیم...
    به نظرم شما دوست عزیز هم در صورت امکان وقت بگیرید و سوالتون رو حضوری از مسئول مربوطه بپرسید.

موفق باشید

صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)