صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 100

موضوع: ویزای کنفرانسی و دوره‌های کوتاه مدت ایتالیا

پیش فرض پاسخ : ویزای کنفرانسی و دوره‌های کوتاه مدت ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط gh7619 نمایش پست ها
    با سلام
    من وقت گرفتم ، ولی نیاز نبود آنجا که بودم دیدم دانشجویی ها بدون وقت آمده بودند در صف بعد از کلی معطلی صداشون کردند. لطفا اگر در مورد سوال من هم خبردار شدید اطلاع رسانی کنید.
    موفق باشید
    دوست عزیز من یک ریسرچرم و میخوام سه هفته برم برم یک دانشگاهی دیدن یک استاد. اون استاده میگه ویزام توریستیه و من وقت ویزا توریستی گرفتم. ولی بعضی بچه ها اینجا تو فروم میگن ویزام تحصیلی هست؟ حتی هتلم هم همون هتل دانشگاه هست. میخواستم ببینم نظر شما چیه؟ ضمن اینکه به این آدرس ایمیل های دانشجویی هم ایمیل زدم برا اخذ وقت ولی جوابی ندادند... شما به چه آدرسی ایمیل زدید؟
    سپاس بی نهایت

سلام دوستان

آیا سفارت به مستر یکساله ویزا میده؟!

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط pordeli نمایش پست ها
    سلام دوستان

آیا سفارت به مستر یکساله ویزا میده؟!
    درود
    بله مشکلی نیست.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام دوستان من بایستی برای شرکت در کنفرانس 18 اگوست در رم باشم. سفارت که وقت نمیده و سایتشون هم که غیرفعاله به ایمیل هم جواب نمیدن چیکار باید کرد؟؟ من باید تو ماه جولای وقت بگیرم و گرنه دیر میشه. برم حضوری دم در سفارت وقت میدن؟؟

اگر قراره نتونم وقت بگیرم بیخودی نرم مدارک را اماده و ترجمه کنم. لطفا دوستان باتجربه چواب بدن. ممنون

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط mirjalily نمایش پست ها
    سلام دوستان من بایستی برای شرکت در کنفرانس 18 اگوست در رم باشم. سفارت که وقت نمیده و سایتشون هم که غیرفعاله به ایمیل هم جواب نمیدن چیکار باید کرد؟؟ من باید تو ماه جولای وقت بگیرم و گرنه دیر میشه. برم حضوری دم در سفارت وقت میدن؟؟

اگر قراره نتونم وقت بگیرم بیخودی نرم مدارک را اماده و ترجمه کنم. لطفا دوستان باتجربه چواب بدن. ممنون
    واسه کنفرانس باید حضوری برید و وقت نمیخواد و زودتر از سه هفته قبلش هم نرید چون یک الی دو هفته طول میکشه ویزاتون صادر بشه.

سلام
    ما دانشجو نيستسم ولي براي كنفرانس مي خواييم بريم...مورد ما هم مي تونه بدون نوبت بره سفارت؟

بچه ها اگه ممکنه بگین برا ریسرچ چه مدارکی باید ببریم؟ بجز دعوت نامه از اون اوستاد که تو اون دانشگاه است

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    من برای کنفرانس میخواستم برم رم آخر تابستون که دو تا مقاله برای ارائه داریم. دو تا سوال داشتم که اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم. اول اینکه گردش مالی برای کنفرانس حدودا چقدر باید باشه ؟ و سوال دوم اینکه تقریبا چند هفته طول میکشه اومدن ویزای کنفرانس ؟
    ممنون

Junior Member

با سلام.
    من خودم چون کلی به مشکل خوردم سر این ویزای کنفرانس، این جا گفتم بیام توضیح بدم برای دوستان که دیگران این داستان های من رو نداشته باشند.
    ویزای کنفرانس از نوع ویزای توریستی است ولی نیاز به رزرو وقت ندارد. صبح برید دم سفارت توی خیابان آفریقا، اگه اون روز خلوت بود 5، 6 تا کنفرانسی میفرستند داخل. اگه دیدید شلوغه خیلی خودتون اذیت نکنید برید فردا برگردید.
    کلا ویزای کنفرانسی رو سریع و راحت میدن. فکر نکنم بیشتر از دو هفته طول بکشه. من یه مشکلی برای مدارکم پیش اومد، رفتم دوباره سفارت از وقتی مدارکم رو تکمیل کردم تا اومدن ویزام شاید 4 روز طول کشید.
    پول خیلی لازم نیست گویا، عدد دقیق نمیدونم اما اول 12 تومان تو حسابم بود که پرسیدم یه حساب دیگه دارم بیشتر داره اون رو بیارم، گفت نمیخواد، ولی من وقتی مدارکم رو تکمیل کردم یه گردش بردم که تقریبا 21 تومان داشت و مشکلی پیش نیومد (این برای کنفرانسه، برای توریستی معمولی فکر کنم یه حداقل موجودی مشخصی به ازای هر نفر باید باشه توی حساب) در عوض اعتبار کنفرانس و اینکه شما واقعا برای شرکت و ارائه مقاله در کنفرانس میرید مهم بود. دعوت نامه من رو اشکال گرفتند مجبور شدم یکی کامل تر و با اطلاعات دقیق تر بگیرم، رسید پرداخت هزینه کنفرانس هم خواستند از من، و اینکه من یه کپی از مقاله، یه کپی از ایمیل پذیرش مقاله و خلاصه هرچی که میتونست نشون بده برای کنفرانس میرم رو دادم دیگه.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jafshin نمایش پست ها
    با سلام.
    من خودم چون کلی به مشکل خوردم سر این ویزای کنفرانس، این جا گفتم بیام توضیح بدم برای دوستان که دیگران این داستان های من رو نداشته باشند.
    ویزای کنفرانس از نوع ویزای توریستی است ولی نیاز به رزرو وقت ندارد. صبح برید دم سفارت توی خیابان آفریقا، اگه اون روز خلوت بود 5، 6 تا کنفرانسی میفرستند داخل. اگه دیدید شلوغه خیلی خودتون اذیت نکنید برید فردا برگردید.
    کلا ویزای کنفرانسی رو سریع و راحت میدن. فکر نکنم بیشتر از دو هفته طول بکشه. من یه مشکلی برای مدارکم پیش اومد، رفتم دوباره سفارت از وقتی مدارکم رو تکمیل کردم تا اومدن ویزام شاید 4 روز طول کشید.
    پول خیلی لازم نیست گویا، عدد دقیق نمیدونم اما اول 12 تومان تو حسابم بود که پرسیدم یه حساب دیگه دارم بیشتر داره اون رو بیارم، گفت نمیخواد، ولی من وقتی مدارکم رو تکمیل کردم یه گردش بردم که تقریبا 21 تومان داشت و مشکلی پیش نیومد (این برای کنفرانسه، برای توریستی معمولی فکر کنم یه حداقل موجودی مشخصی به ازای هر نفر باید باشه توی حساب) در عوض اعتبار کنفرانس و اینکه شما واقعا برای شرکت و ارائه مقاله در کنفرانس میرید مهم بود. دعوت نامه من رو اشکال گرفتند مجبور شدم یکی کامل تر و با اطلاعات دقیق تر بگیرم، رسید پرداخت هزینه کنفرانس هم خواستند از من، و اینکه من یه کپی از مقاله، یه کپی از ایمیل پذیرش مقاله و خلاصه هرچی که میتونست نشون بده برای کنفرانس میرم رو دادم دیگه.
    موفق باشید
    سلام
    دقیقا چه مواردی رو خواستند که توی دعوت نامه کنفرانس باشه؟ توی دعوت نامه من نوشته که کنفرانس توی چه تاریخی و چه شهری هست، مقاله قبول شده و مبلغ رجیسترشن هم پرداخت شده، مشخصات پاسپورتم رو نوشته و آخرشم گفته که ما هیچ تعهدی برای مخارج شما در اینجا نداریم و ادرس سایتشون هم نوشتن.
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)