صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 4567891011121314
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 139 , از مجموع 139

موضوع: محاسبه امتیاز گرین کارت دانمارک (قوانین اول ژانویه 2015، پست اول خوانده شود)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سیستم های انرژی

پیش فرض پاسخ : محاسبه امتیاز گرین کارت دانمارک (قوانین اول ژانویه 2015، پست اول خوانده شود)

سلام دوست عزیز

راستش من قبلا پیگیر دانمارک رفتن بودم و حالا منصرف شدم چون واقعا بدون دونستن زبان دانمارکی کار پیدا کردن اونجا سخته.
    بهتره از باقی دوستان که درگیر کاراش هستن بپرسید، حتما تو فروم پیدا میشن.

موفق باشید.

(امکان پاسخ به پیام خصوصی شما وجود نداشت، احتمالا این گزینه رو غیر فعال کردید.)

نقل قول نوشته اصلی توسط ZAMINSAF نمایش پست ها
    قانون تافل ایلتس تغییر کرده؟ تو اون سایت در این مورد چیزی ننوشته؟
    یکی میگفت دیگه تافل قبول نمیکنن میشه چنین چیزی؟ بعدش تافل 100 به بالا با 80 به بالا فرقی نداره امتیازش یکیه؟!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : محاسبه امتیاز گرین کارت دانمارک (قوانین اول ژانویه 2015، پست اول خوانده شود)

سلام.
    لطفا با ذکر منبع بفرمایید که مهندسی ناپیوسته عمران همراه با کاردانی کارهای عمومی ساختمان ، جز رشته های پازیتیو هست و یا خیر؟

ApplyAbroad Senior Veteran

دوستان امروز در مجلس بررسی دوم طرح هم انجام شد و گرین کارت کنسل شد. خیلی بعیده که تا بررسی سوم که روز 2 ژوئن هست اتفاق خاصی بیفته. کنسل شدن طرح از خود روز 10 ژوئن 2016 هست. بنابراین دوستانی که نمی تونن تا اون موقع یعنی روز 9 ژوئن اپلای کنن بهتره پولی واریز نکنن. گرچه از یک طرف باعث ناراحتیه، ولی از طرف دیگه با آنچه به سر ما رفت، خیلی از دوستان می گفتن که خوب شد که بچه ها جدی تر به استرالیا و کانادا فکر می کنن که از همون اول اقامت دائم میده و در عرض چهار سال سه بار قانون عوض نمی کنه و هم اینکه کشور مهاجران هست و اینقدر گسترش راست گرایی افراطی توشون زیاد نیست.
    البته دانمارک خیلی خوبی داره، اما داشتن اقامت دائم برای اینکه تصمیم بگیری، اینکه بدونی خونه بخری یا نه، بچه دار بشی یا نه و برای این برنامه ریزیها بهتره. ما اکثرا به خاطر زمان کم اپلای و شرایط بد چند سال پیش این تصمیم رو گرفتیم. امیدوارم با دید باز برای اپلای کردن اقدام کنین.

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

دوست گرامی
    من لیسانس و ارشد IT دارم
    آیلتس 6.5
    فک کنم امتیازم میشه 130
    متاهل و دارای فرزند هستم.
    هنوز هیچ اقدامی نکردم برای دانمارک به نظر شما تو این چند روزه اقدام کنم( قبل از 10 ژوئن ) می تونم به گرین کارت دانمارک برسم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    دوستان امروز در مجلس بررسی دوم طرح هم انجام شد و گرین کارت کنسل شد. خیلی بعیده که تا بررسی سوم که روز 2 ژوئن هست اتفاق خاصی بیفته. کنسل شدن طرح از خود روز 10 ژوئن 2016 هست. بنابراین دوستانی که نمی تونن تا اون موقع یعنی روز 9 ژوئن اپلای کنن بهتره پولی واریز نکنن. گرچه از یک طرف باعث ناراحتیه، ولی از طرف دیگه با آنچه به سر ما رفت، خیلی از دوستان می گفتن که خوب شد که بچه ها جدی تر به استرالیا و کانادا فکر می کنن که از همون اول اقامت دائم میده و در عرض چهار سال سه بار قانون عوض نمی کنه و هم اینکه کشور مهاجران هست و اینقدر گسترش راست گرایی افراطی توشون زیاد نیست.
    البته دانمارک خیلی خوبی داره، اما داشتن اقامت دائم برای اینکه تصمیم بگیری، اینکه بدونی خونه بخری یا نه، بچه دار بشی یا نه و برای این برنامه ریزیها بهتره. ما اکثرا به خاطر زمان کم اپلای و شرایط بد چند سال پیش این تصمیم رو گرفتیم. امیدوارم با دید باز برای اپلای کردن اقدام کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط mistak نمایش پست ها
    دوست گرامی
    من لیسانس و ارشد IT دارم
    آیلتس 6.5
    فک کنم امتیازم میشه 130
    متاهل و دارای فرزند هستم.
    هنوز هیچ اقدامی نکردم برای دانمارک به نظر شما تو این چند روزه اقدام کنم( قبل از 10 ژوئن ) می تونم به گرین کارت دانمارک برسم؟
    اگر تا 9 ژوئن اپلای کنین میشه. از 10 ژوئن قبول نمی کنن. البته همسر و فرزند رو بعد از پیدا کردن کار میتونین بیارین>
    https://www.nyidanmark.dk/en-us/News...ard_scheme.htm

گرین کارت متاسفانه ساعتی پیش رسما کنسل شد. فقط تا 9 ژوئن می تونین اپلای کنین. از 10 ژوئن نمیشه. اگر برای بعدش میخواستین اقدام کنین الکی هزینه نکنین. اینکه سفارت هم وقت داده ملاک نیست. اگر آنلاین اپلای کنین و فقط برای بیومتری برین سفارت رو نمی دونم (شخصا فکر کنم مشکلی نیست)، ولی اگر این کار رو کردین، شماره حسابی که برای برگشت پول میدین، مطمئن و راحت، مثلا حساب یک آشنا در خارج از کشور باشه که در صورت ریجکت شدن الکی کلی پول از دست ندین.
    https://www.nyidanmark.dk/en-us/News...eme_passed.htm

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    رياضي كاربردي/دانشگاه ازاد

سلام
    کسی می تونه راهنمایی کنه بعد از گریین کارت و اقامت : کی ملیت میشه ؟ چون تمام سایتها عکس پاسپورت نشون میدن ولی میگن اقامت !!!
    و ایا کسی مسلط به زبان فرانسه و اینگلیسی و با مدرک فوق لیسانس برق از فرانسه کار براش اونجا هست ؟ یا حتما زبان خودشون رو بلد باشیم ؟

با سلام بنده لیسانس مدیریت صنعتی و فوق مدیریت بازرگانی دارم هر دو از دانشگاه آزاد یزد و کرمانشاه -زمینه های کاری من مدیر تولید، نگهداری و تعمیرات ، مدیر داخلی و مدیر کارخانه و مهندس نظارت و مشاور تولید و پروژه و 1 سال هم مدیرعامل بودم - 37 سال سن - متاهل و 1 فرزند - و آیلتس جنرال 6 دارم - میتونم واسه ویزای کار دانمارک اقدام کنم امتیازش رو میارم یا خیر - شغلم جز لیست بود . باتشکر

الان یعنی این برنامه دیگه کنسل شده کلا؟

صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 4567891011121314

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)