صفحه 10 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 139

موضوع: محاسبه امتیاز گرین کارت دانمارک (قوانین اول ژانویه 2015، پست اول خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : محاسبه امتیاز گرین کارت دانمارک (قوانین اول ژانویه 2015، پست اول خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط Zanbagh13 نمایش پست ها
    در حال حاضر فقط مدرک تحصیلی و مدرک زبان مطرحه. شما از مدرک لیسانس تون که تو پازیتیو لیست نیست، فقط 30 امتیاز می گیرید و فقط در صورتی که آیلتس 6.5 داشته باشید، 40 امتیاز از زبان می گیرین. با 70 امتیاز هم برای گرین کارت نمی شه اقدام کرد.
    ببخشید مهندسی عمران جز پازیتیو لیست نیست؟؟؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : محاسبه امتیاز گرین کارت دانمارک (قوانین اول ژانویه 2015، پست اول خوانده شود)

سلام معماری جزو Building engineer محسوب میشه یا نه.؟ چه جوری میشه فهمید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hanakazemi نمایش پست ها
    سلام معماری جزو Building engineer محسوب میشه یا نه.؟ چه جوری میشه فهمید؟
    من هم رشته م مهندسی عمرانه و این قضیه مبهمه برام.
    با سرچی که من کردم مهندسی بیلدینگ به معماری نزدیکتره تا عمران.
    ولی امیدوارم شامل من هم بشه.
    کسی نیست که به یقین بدونه؟

Junior Member

دوستان لطفا جواب سوال ما رو بدید و بالاخره building engineer معماريه يا عمران؟؟؟
    حداقل لینکی ایمیلی چیزی اینجا بذارید که خودمون بریم سرچ کنیم
    سپاسسسسسسسسسسسسسسس!

سلام دوستان من یه سوالی دارم که ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من فوق لیسانس مکانیک دارم با مدرک زبان آیلتس 6.5
    مشکل من اینجاست که اصل دانشنامه فوق لیسانس رو ندارم (چون سراسری بودم) و می خوام سریعتر برای دانمارک اقدام کنم.
    آیا میشه با مدرک موقت اقدام کرد؟
    ضمنا من با مدرک لیسانس هم اقدام کنم میتونم 100 امتیاز رو بیارم (رشته ام داخل پوزیتیو لیست هستش)
    حالا به نظر شما با لیسانس اقدام کنم؟ یا با مدرک موقت فوق لیسانس؟ یا اینکه حتما باید صبر کنم مدرک فوق لیسانس آزاد بشه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hanakazemi نمایش پست ها
    دوستان لطفا جواب سوال ما رو بدید و بالاخره building engineer معماريه يا عمران؟؟؟
    حداقل لینکی ایمیلی چیزی اینجا بذارید که خودمون بریم سرچ کنیم
    سپاسسسسسسسسسسسسسسس!
    معماری قطعا building engineer حساب میشه اگر تو مدرکتون درج شده باشه مهندسی معماری .. تو اروپا یکجور معماری دیگه هم هست که مهندسی نیست تو ایران نداریم اونو

نقل قول نوشته اصلی توسط sasanghomi نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوالی دارم که ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من فوق لیسانس مکانیک دارم با مدرک زبان آیلتس 6.5
    مشکل من اینجاست که اصل دانشنامه فوق لیسانس رو ندارم (چون سراسری بودم) و می خوام سریعتر برای دانمارک اقدام کنم.
    آیا میشه با مدرک موقت اقدام کرد؟
    ضمنا من با مدرک لیسانس هم اقدام کنم میتونم 100 امتیاز رو بیارم (رشته ام داخل پوزیتیو لیست هستش)
    حالا به نظر شما با لیسانس اقدام کنم؟ یا با مدرک موقت فوق لیسانس؟ یا اینکه حتما باید صبر کنم مدرک فوق لیسانس آزاد بشه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید!!
    متاسفانه بامدرک موقث نمیشه. اگه بالیسانستون امتیاز میارید با همون اقدام کنید

سلام
    پدر من به همراه مادر و خواهر کوچکم قصد مهاجرت به اروپا دارن
    چون در بدو کار نمی خوان هزینه زیادی متحمل بشن حدس زدیم که شاید گرین کارت دانمارک انتخاب خوبی باشه!

پدرم ۵۳ سالشونه و مدرک دکتری در زمینه آموزش و علوم تربیتی دارن
    مدرک زبان ندارن اما چون برنامه ریزیشون واسه ۲سال آینده است میتونند مدرک آیلتس هم بگیرن
    [لازم به ذکره که پشتکار فوق العاده ای دارن]

شرایطشون رو دوستان چطور ارزیابی میکنید؟
    آیا پیشنهاد بهتری به غیر از دانمارک و گرین کارتش دارید براشون؟

سلام دوستان
    با توجه به تغییر قوانین در سال 2015 میشه لطف کنید بفرمایید من چند امتیاز می گیرم:
    1- کارشناسی ارشد رشته مدیریت بازرگانی (business administration) از دانشگاه دولتی با معدل 17
    2- آیلتس 6.0 که 13 ماه دیگر اکسپایر می شه
    3- در ضمن 28 سالمه
    4- گواهی مالی هم دارم (نزذیک به 70 میلیون تومن)
    پیشاپیش از شما متشکرم

Senior Member aminc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Mechanical Engineering

سلام دوستای گلم بخصوص اقا بهزاد گل
    یه سوال؟
    اگه من دانشجوی دکتری مکانیک دانمارک بشم میتونم همون لحظه برای گرین کارت اقدام کنم یا باید مثل بقیه اون امتیازو کسب کنم؟
    هنوز تافل ندادم امتیازم فک کنم 90 میشه البته دقیق نمیدونم
    فوق مکانیک هستم
    منظورم اینه که باید مدرک زبان بدم یا دانشجوی دکتری باشم امتیاز میشه برام؟
    مرسی
    در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. "دکارت"
    همه رو دوست داشته باشیم، به همدیگه کمک کنیم "مهربان"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)