صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 139

موضوع: محاسبه امتیاز گرین کارت دانمارک (قوانین اول ژانویه 2015، پست اول خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : محاسبه امتیاز گرین کارت دانمارک (قوانین اول ژانویه 2015، پست اول خوانده شود)

سلام، لطفا راهنمایی کنید.
    1-کارشناسی ارشد پژوهش علوم اجتماعی و همچنین کارشناسی برق گرایش قدرت
    2-نمره آیلتس 6
    3-خیر
    سوال اصلی این است که با توجه به اینکه رشته کارشناسی و کارشناسی ارشد نامرتبط هستند، امتیاز کارشانسی ارشد( 60 )و امتیار پوریتیو لیست کارشناسی(30 )به من داده می شود؟
    سپاس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : محاسبه امتیاز گرین کارت دانمارک (قوانین اول ژانویه 2015، پست اول خوانده شود)

سلام
    میفرمایید امتیاز بنده چند است ؟ ( خودم که نفهمیدم ! )

۱- فوق لیسانس جغرافیا و برنامه ریزی شهری از دانشگاه آزاد
    ** لیسانس مهندسی عمران (ناپیوسته) از دانشگاه آزاد
    ۲- آیلتس ۵.۵
    ۳- خیر

با تشکر

Junior Member

سلام

دوستانی که رشته کارشناسی و کارشناسی ارشدشون نامرتبط هست مثل من، باید این نکته را توجه کنن که توی سایت طبق این جمله(You will only be given points for your highest educational level) که توی قسمت محاسبه امتیاز برای مقطع تحصیلی بیان شده و بعد برای پوزیتیو لیست گفته شده (You will be given 30 bonus points if your education qualifies you to work in a field where Denmark is currently experiencing a shortage of qualified professionals.)مفهوم اینه که کسانی میتونن 30 امتیاز پوزیتیو لیست را بگیرن که آخرین مقطع تحصیلی که ارائه میکنن جز رشته های ذکر شده در پوزیتیو لیست باشه.
    این برداشت من هست، لطفا اگر کسی می دونه من اشتباه برداشت کردم و تجربه اقدام با شرایط من را داشته راهنمایی کنه
    سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveheh33 نمایش پست ها
    سلام

دوستانی که رشته کارشناسی و کارشناسی ارشدشون نامرتبط هست مثل من، باید این نکته را توجه کنن که توی سایت طبق این جمله(You will only be given points for your highest educational level) که توی قسمت محاسبه امتیاز برای مقطع تحصیلی بیان شده و بعد برای پوزیتیو لیست گفته شده (You will be given 30 bonus points if your education qualifies you to work in a field where Denmark is currently experiencing a shortage of qualified professionals.)مفهوم اینه که کسانی میتونن 30 امتیاز پوزیتیو لیست را بگیرن که آخرین مقطع تحصیلی که ارائه میکنن جز رشته های ذکر شده در پوزیتیو لیست باشه.
    این برداشت من هست، لطفا اگر کسی می دونه من اشتباه برداشت کردم و تجربه اقدام با شرایط من را داشته راهنمایی کنه
    سپاس
    با سلام
    ضمن تشکر از مطلب گفته شده
    ظاهرا شرایط من و شما بسیار نزدیک به همه... و با توجه به نکته ی بالا الان من و شما از تحصیلات فقط ۶۰ امتیاز میاریم. ( مدرک فوق لیسانس خارج از پوزتیو)
    و حتی اگر فوق رو هم ارائه ندهیم و با لیسانس اقدام کنیم اول یک ۳۰ میگیریم و ۳۰ بعدی هم برای پوزتیو بودن لیسانس که باز میشه ۶۰
    فقط در صورت داشتن آیلتس ۶.۵ به بالا ۴۰ امتیاز میگیریم و برای نمره های ۵.۵ و ۶ هیچ شانسی برای رسیدن به عدد ۱۰۰ نیست...
    مگر اینکه کسی بیاید و بگوید برای لیسانس پوزتیو یک امتیاز داریم و برای فوق معمولی یک امتیاز دیگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zaza2z نمایش پست ها
    با سلام
    ضمن تشکر از مطلب گفته شده
    ظاهرا شرایط من و شما بسیار نزدیک به همه... و با توجه به نکته ی بالا الان من و شما از تحصیلات فقط ۶۰ امتیاز میاریم. ( مدرک فوق لیسانس خارج از پوزتیو)
    و حتی اگر فوق رو هم ارائه ندهیم و با لیسانس اقدام کنیم اول یک ۳۰ میگیریم و ۳۰ بعدی هم برای پوزتیو بودن لیسانس که باز میشه ۶۰
    فقط در صورت داشتن آیلتس ۶.۵ به بالا ۴۰ امتیاز میگیریم و برای نمره های ۵.۵ و ۶ هیچ شانسی برای رسیدن به عدد ۱۰۰ نیست...
    مگر اینکه کسی بیاید و بگوید برای لیسانس پوزتیو یک امتیاز داریم و برای فوق معمولی یک امتیاز دیگه
    درود بر شما
    متاسفانه کسی تا الان مشاوره درستی به من نداده و این برداشت من از متن سایت مهاجرت دانمارک بود امیدوارم اشتباه نکرده باشم. اما بهترین کار این هست که طبق گفته شما اگر هم قصد داریم اقدام کنیم به فکر نمره زبان بالاتر باشیم تا از حداقل امتیازی که میگیریم خیالمون راحت باشه.
    امیدوارم دوستان دیگر هم بتونن کمکمون کنن و اگر اطلاعات جامع تری دارند در اختیار من و شما قرار بدن.
    سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveheh33 نمایش پست ها
    درود بر شما
    متاسفانه کسی تا الان مشاوره درستی به من نداده و این برداشت من از متن سایت مهاجرت دانمارک بود امیدوارم اشتباه نکرده باشم. اما بهترین کار این هست که طبق گفته شما اگر هم قصد داریم اقدام کنیم به فکر نمره زبان بالاتر باشیم تا از حداقل امتیازی که میگیریم خیالمون راحت باشه.
    امیدوارم دوستان دیگر هم بتونن کمکمون کنن و اگر اطلاعات جامع تری دارند در اختیار من و شما قرار بدن.
    سپاس
    درود
    این مشکل برای من نیز هست و فکر میکنم حتی خود وکیلها (که به نظرم اکثرشون وکیل نیستند و فقط کار چاق کن اند) از اوضاع اطلاع ندارند و فقط تو این فکرند که پول بیاد دستشون. حتی اگر پرونده به نتیجه نرسه و وقت و عمر و اعصابی که میگذاری و پول زیادی که خرج میکنی به هدر بره، باز اونا هزینه ی کنسلیه ۱۰ درصدشون رو میگیرن که کم کم میشه یک میلیون تومن و به ریش امثال ما میخندن.
    باز حالا صد رحمت به مرام کسی که این تاپیک رو راه انداخت تا به قدر اطلاعات خودش شرایط مارو ببینه و بگه امتیازمون چند میشه.... البته اگر لطف کنن بیان و نظرشون رو راجع به صحبت شما بگند و دقیق حساب کنن امتیاز من و شما چنده

Junior Member

یک چیز رو هم خوبه شما آقا کاوه و دیگر دوستان مد نظر قرار بدند.
    امروز به بخش کاریابی و موضوع شاغل شدن در دانمارک رفتم. چیزی که از درد و دلای دوستان مقیم و یا تازه رفته میخونم اینه که اوضاع حتی خراب هم نیست، بلکه در حد افتضاحه !
    با دو سه تا از همون وکلای الکی یا راستکی هم حرف میزدم خودشون تلویحا اذعان داشتن که اوضاع کار اونجا قاراشمیشه و یه جوری میگفتن که فرستادنت با ما، اما اگه کار گیر نیاوردی بعد از یک سال و دولت دانمارک بعد از دو سال دیگه اقامتت رو تمدید نکرد، یقه ی مارو نگیری...
    گرون بودن کشور به نسبت به پول ما و سرمای شدید هواش هم که جای خود.
    نمیگم اینارو که دوستان منصر شند اما خودم یواش یواش دارم عطای این کشور رو به لقاش می بخشم...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zaza2z نمایش پست ها
    یک چیز رو هم خوبه شما آقا کاوه و دیگر دوستان مد نظر قرار بدند.
    امروز به بخش کاریابی و موضوع شاغل شدن در دانمارک رفتم. چیزی که از درد و دلای دوستان مقیم و یا تازه رفته میخونم اینه که اوضاع حتی خراب هم نیست، بلکه در حد افتضاحه !
    با دو سه تا از همون وکلای الکی یا راستکی هم حرف میزدم خودشون تلویحا اذعان داشتن که اوضاع کار اونجا قاراشمیشه و یه جوری میگفتن که فرستادنت با ما، اما اگه کار گیر نیاوردی بعد از یک سال و دولت دانمارک بعد از دو سال دیگه اقامتت رو تمدید نکرد، یقه ی مارو نگیری...
    گرون بودن کشور به نسبت به پول ما و سرمای شدید هواش هم که جای خود.
    نمیگم اینارو که دوستان منصر شند اما خودم یواش یواش دارم عطای این کشور رو به لقاش می بخشم...
    کاملا درسته شرایط پیدا کردن کار سخته، من هم تجربه داشتم وکیل ها درست راهنمایی نمی کنند به خاطر منافع خودشون، متاسفانه به بخش گرین کارت ایمیل زدم اونها هم جواب درستی ندادند. بدبختانه دنیای امروز در هر جاییش دنیایی بر اساس منافع مادی شده. من هم از کسی که این سایت را راه اندازی کردی واقعا سپاسگذارم چون بدون هیچ چشم داشتی خدمت بزرگی به افرادی مثل من و شما می کنه.

سلام لطف میکنید امتیاز من رو محاسبه کنید؟

1- فوق لیسانس معماری از پلی تکنیک میلان، ایتالیا
    2- زبان دارم میخونم برای امتحان ولی 6-6.5 رو حتما میتونم بیارم
    3- تحصیل در دانشگاه ایتالیا (به زبان انگلیسی)
    4- سابقه کار مریبط 5 سال

ممنون میشم راهنماییم کنید

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    سلام لطف میکنید امتیاز من رو محاسبه کنید؟

1- فوق لیسانس معماری از پلی تکنیک میلان، ایتالیا
    2- زبان دارم میخونم برای امتحان ولی 6-6.5 رو حتما میتونم بیارم
    3- تحصیل در دانشگاه ایتالیا (به زبان انگلیسی)
    4- سابقه کار مریبط 5 سال

ممنون میشم راهنماییم کنید
    سابقه کار دیگه امتیاز نداره از اول ژانویه 2015، تحصیل به انگلیسی هم امتیاز نداره از اول ژانویه 2015.
    اگر فوق لیسانس 2 ساله بوده 60 امتیاز میارین، اگر یک ساله بوده 50 امتیاز.
    اگر آیلتس 6.5 بگیرین 40 امتیاز، اگر 6 بگیرین 20 امتیاز
    دانشگاه اروپایی درس خوندین 5 امتیاز
    چون دانشگاهتون جزو 200 دانشگاه برتر هست، 15 امتیاز هم از اینجا می گیرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)