صفحه 13 از 14 نخستنخست ... 34567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 139

موضوع: محاسبه امتیاز گرین کارت دانمارک (قوانین اول ژانویه 2015، پست اول خوانده شود)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MsC in mechanical engineering

پیش فرض پاسخ : محاسبه امتیاز گرین کارت دانمارک (قوانین اول ژانویه 2015، پست اول خوانده شود)

با عرض سلام خدمت دوستان
    بنده کل فروم رو مطالعه کردم ولی با توجه به شرایطی که داشتم متاسفانه جایی ندیدم که مشابه سوال من پاسخ داده بشه
    فوق لیسانس مهندسی مکانیک دارم ولی بجای 2 سال توی 18 ماه تموم کردم. ( یعنی از تاریخ ثبت نام تا فارغ التحصیلی 18 ماه ذکر شده تو مدرک من ) مسترم با تز همراه بوده.
    سوالم اینه که موقع ارزیابی مستر دو ساله از من ایراد نگیرن که مسترت 18 ماهه بوده؟؟
    و سوال بعدی اینکه بنده بعدا متوجه شدم که از 2015 به بعد دیگه امتیازی به تحصیل به زبان انگلیسی داده نمیشه و حتما باید مدرک آیلتس یا تافل داشته باشیم. منتها تو ایمیلی که برای تعیین وقت سفارت زدم نوشتم که دوره مسترم به زبان انگلیسی بوده... با توجه به اینکه تا مدرک زبا دستمون نباشه وقت سفارت نمیدن، این قضیه رو تو ایمیل مجددم به سفارت چطور مطرح کنم که لاقل کمترین زمان تلف شده رو داشته باشم.
    در ضمن انگلیسیم خوبه و می تونم تا 2-3 ماه آینده نمره آیلتس لازم رو کسب کنم.

ممنون از راهنماییتون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : محاسبه امتیاز گرین کارت دانمارک (قوانین اول ژانویه 2015، پست اول خوانده شود)

دوستان من رو کمک کنيد لطفا
    من رشتم علوم کامپيوتر(bachelor of computer science) از هندوستان (بچلور 3 ساله) هست
    توی يک لينک ديدم رشته های سه ساله رو اينها هم ممکنه بچلور professional bachelor ارزيابی کنن هم ممکنه فوق ديپلم
    با توجه به اينکه ما مدرکمون 3 ساله هست
    علوم کامپيوتر 3 ساله بچلور هست يا کاردانی؟

چرا هیچ جای تاپیک ننوشته چند امتیاز باید بیاریم تا پذیرش شویم !
    لیسانس : مهندسی صنایع - تولید صنعتی دانشگاه آزاد قزوین
    فوق لیسانس : مهندسی صنایع - صنایع دانشگاه آزاد ساوه (مدرکشو علوم تحقیقات تهران میده)
    آیلتس : 7
    با توجه به اینکه 2 سال سابقه کار در زمینه Business Analyst دارم و این عنوان شغلی به مهندسی صنایع می خوره(یعنی تخصص مهندسی صنایع است) ، باید جزء پازیتیو لیست باشه !
    به نظر شما چند امتیاز میگیرم و حد اقل چند امتیاز داشته باشد تا به Accept شدن فکر کنم ؟!

Junior Member

با سلام خدمت دوستان گرامی
    بنده میخواستم در صورت ممکن امتیاز بنده رو حساب کنین، البته فکر میکنم که امتیاز لازم رو دارم ولی میخوام مطمئن بشم خیلی ممنون.
    شرایط بنده به این صورت هست:
    لیسانس مکانیک دانشگاه امیرکبیر- فوق لیسانس مکانیک-تبدیل انرژی دانشگاه امیرکبیر
    آیلتس 6.5
    خیلی ممنون،
    یک سوال دیگه اینکه آیا مهندسی کامپیوتر سخت افزار هم جزو پازیتیو لیست حساب میشه یا نه؟ یعنی جزو مهندسی برق (electrical) حساب میشه یا نه؟

Junior Member

باسلام و خسته نباشید. اگر لطفت امتیاز من رو هم محاسبه کنید ممنون میشم.

1- فوق لیسانس زبانشناسی (آزاد علوم تحقیقات تهران)
    2- ایلتس 6.5
    3- خیر

**دو نکته اینکه: میخاستم بدونم هراسکیل ایلتس جداگانه حساب میشه و بالای هریک 6.5 باید باشه حتمن؟! و نیز اینکه کمتر از یکماه دیگه تا پایان 2015 مانده. ایا از ابتدای 2016 مجدد قوانین و امتیازات تغییر میکنه؟

باتشکر پیشاپیش

سلام دوستان
    من مدرکم مهندسی عمران ناپیوسته است آیا معادل Building engineer محاسبه میشه؟

سلام به دوستان عزیز

1. کارشناس ارشد پیوسته معماری (آیا با توجه به پیوسته بودن امتیاز کامل 60 را می گیرم و نیز آیا جزو پوزیتیو لیست است؟)
    2. مدرک زبان فعلاً ندارم.( ولی فکر کنم بتوانم نمره تافل 72 را کسب کنم. )
    3. فقط 9 سال سابقه تدریس در ایران دارم.

ممنون می شوم راهنمایی نمایید.

و دیگر اینکه آیا قوانین 2016 نسبت به 2015 تغییر کرده؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    هر جا اومد رفتم.

قانون تافل ایلتس تغییر کرده؟ تو اون سایت در این مورد چیزی ننوشته؟
    یکی میگفت دیگه تافل قبول نمیکنن میشه چنین چیزی؟ بعدش تافل 100 به بالا با 80 به بالا فرقی نداره امتیازش یکیه؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ZAMINSAF نمایش پست ها
    قانون تافل ایلتس تغییر کرده؟ تو اون سایت در این مورد چیزی ننوشته؟
    یکی میگفت دیگه تافل قبول نمیکنن میشه چنین چیزی؟ بعدش تافل 100 به بالا با 80 به بالا فرقی نداره امتیازش یکیه؟!

سلام
    شما واقعا کاراتون رو بر اساس گفته های دیگران انجام می دین؟ یعنی الان من بگم که با آیلتس 3.5 ویزای امریکا می دن قبول می کنین؟!!!!
    بابا جان این همه منابع سایت اطلاعات اونارو ول کردی چسبیدی به حرف یکی میگفت...!
    این لینک مربوط به زبان
    https://www.nyidanmark.dk/en-us/comi...uage-tests.htm
    تافل 72 به بالا 40 امیتیاز داره تموم شد رفت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)