صفحه 3 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 139

موضوع: محاسبه امتیاز گرین کارت دانمارک (قوانین اول ژانویه 2015، پست اول خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : محاسبه امتیاز گرین کارت دانمارک (قوانین اول ژانویه 2015، پست اول خوانده شود)

سلام ديروز با يك مشاور صحبت كردم مي گفت براي آيلتس اگه بخايين نمره 40 رو بگيرين بايد همه اسكيل ها بالاي 6.5 باشه، ايا درسته؟ من اورالم 6.5 هست اما دوتا اسكيلم 6 هست، ممنون ميشم اگه راهنمايي كنين

پیش فرض پاسخ : محاسبه امتیاز گرین کارت دانمارک (قوانین اول ژانویه 2015، پست اول خوانده شود)

سلام
    1. لیسانس برق-گرایش الکترونیک/ فوق لیسانس مهندسی برق- گرایش مهندسی پزشکی
    2. آیلتس 6.5
    3. خیر

ممنون میشم اگه امتیاز من رو بگید. مخصوصا اینکه آیا با لیسانس برق-الکترونیک و فوق لیسانس برق-مهندسی پزشکی(bio electronics) تو پازیتیو لیست هستم؟

سلام بر دوستان گرامی
    بنده مهندس مکانیک هستم با 20 سال سابقه در زمینه نفت و گاز-46 ساله با نمره آیلتس6.5 (S=6.5,R=6,W=6.5,L=6) -متاهل و دارای دو فرزند-ممنون میشم راهنمایی بفرمایید امتیاز لازم رو کسب میکنم یا نه؟
    باتشکر

سلام.

ملاک همان 100 امتیاز است؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mtgreencard نمایش پست ها
    سلام بر دوستان گرامی
    بنده مهندس مکانیک هستم با 20 سال سابقه در زمینه نفت و گاز-46 ساله با نمره آیلتس6.5 (S=6.5,R=6,W=6.5,L=6) -متاهل و دارای دو فرزند-ممنون میشم راهنمایی بفرمایید امتیاز لازم رو کسب میکنم یا نه؟
    باتشکر
    در پست اول امتیازات نوشته شده. سابقه کار هیچ امتیازی نداره. چه دو سال، چه بیست و چه دویست سال.
    مدرکتون رو ننوشتین. اگر فوق دارین 60 و اگر لیسانس دارین 30 امتیاز.
    به همسر و فرزنداتون هم ویزا نمیدن. مگر اینکه برین اونجا و کار پیدا کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    در پست اول امتیازات نوشته شده. سابقه کار هیچ امتیازی نداره. چه دو سال، چه بیست و چه دویست سال.
    مدرکتون رو ننوشتین. اگر فوق دارین 60 و اگر لیسانس دارین 30 امتیاز.
    به همسر و فرزنداتون هم ویزا نمیدن. مگر اینکه برین اونجا و کار پیدا کنین.

سلام
    ممنون
    بنده مدرکم لیسانس هست و 30 امتیاز میگیرم+ielts overall 6.5 هم 40 امتیاز+40 امتیاز برای positive list که در مجموع 100 امتیاز میشه.لطفا اگر اشتباه محاسبه کردم بفرمایید در غیراینصورت برای green card اقدام کنم.
    منشکرم

سلام
    کارشناسی مکانیک
    دانشگاه ازاد
    ایلتس 6.5
    ایا افرادی که دانشگاه ازاد درس خوندن هم میتونن اقدام کنند؟؟؟؟
    کل امتیازاتی که یک نفر لازم داره چقدره؟؟؟؟؟

1- فوق لیسانس (جزو پازیتیو لیست نیستم)
    2- مدرک زبان آیلتس نمره overall 6.5

من 100 امتیاز رو برای اقدام میگیرم دیگه، درسته؟ فقط میخوام از امتیازم مطمئن بشم که اقدام بکنم یا نه. سپاس.

Junior Member

با سلام
    من برای آخرای بهمن نوبت سفارت دارم. اما حالا شک کردم که مدرکم که مدیریت اجرایی و به عنوان مدیر استراتژیک و بیزینس آنالیست کار کردم جزو پزتیو لیست میشم یا نه. لطفا دوستانی که اطلاع دارند راهنمایی کنند:
    1- لیسانس مهندسی صنایع، ارشد اجرایی
    2- نمره آیلتس 6
    لطفا اگه امتیازم به صد نمی رسه بگید تا الکی اقدام نکنم
    باسپاس

Junior Member

سلام آیا فوق لیسانس مهندسی برق - الکترونیک جز electrical engineering حساب میشه؟
    در ضمن نمره آیلتس من 6 هستش.
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)