صفحه 5 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 139

موضوع: محاسبه امتیاز گرین کارت دانمارک (قوانین اول ژانویه 2015، پست اول خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : محاسبه امتیاز گرین کارت دانمارک (قوانین اول ژانویه 2015، پست اول خوانده شود)

دوستان عزیز سلام.
    برادر من در ایتالیا تحصیل می کنه در مقطع فوق لیسانس برق.البته دوره لیسانسش 2 ساله بود که 3 سال طول کشیده و هنوز تمام نشده.می خوام بدونم از adaptability چند امتیاز میگیره.
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : محاسبه امتیاز گرین کارت دانمارک (قوانین اول ژانویه 2015، پست اول خوانده شود)

سلام

1- مدرک فوق لیسانس در رشته ی تغدیه دام ( رشته ی تحصیلی من جز پازیتیو لیست نیست)
    2- زبان 6.5 اکادمیک

چند تا سوال هم داشتم

1- آیا برای بدست آوردن تمام امتیاز 40 باید تمام اسکیل ها در امتحان آیلتس حداقل 6.5 باشد ؟
    2- از زمان دریافت گرین کارت تا دریافت پاسپورت دانمارکی چیزی حدود 9 سال طول میکشه ، آیا در این مدت رفت و امدمان به ایران و دیگر کشورها دچار مشگل نمیشود ؟
    3- ادامه تحصیل در یکسری از رشته های خاص در این کشور برای خارجیها رایگان نیست، آیا با داشتن گرین کارت میتوان این رشته های تحصیلی را به صورت رایگان خواند ؟
    4- هر کرون چند ریال است ؟ یعنی چند ملیون تومان پول باید با خودمان ببریم و چند ملیون تومان باید در حساب بانکی داشته باشیم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anjellina نمایش پست ها
    سلام

1- مدرک فوق لیسانس در رشته ی تغدیه دام ( رشته ی تحصیلی من جز پازیتیو لیست نیست)
    2- زبان 6.5 اکادمیک

چند تا سوال هم داشتم

1- آیا برای بدست آوردن تمام امتیاز 40 باید تمام اسکیل ها در امتحان آیلتس حداقل 6.5 باشد ؟
    2- از زمان دریافت گرین کارت تا دریافت پاسپورت دانمارکی چیزی حدود 9 سال طول میکشه ، آیا در این مدت رفت و امدمان به ایران و دیگر کشورها دچار مشگل نمیشود ؟
    3- ادامه تحصیل در یکسری از رشته های خاص در این کشور برای خارجیها رایگان نیست، آیا با داشتن گرین کارت میتوان این رشته های تحصیلی را به صورت رایگان خواند ؟
    4- هر کرون چند ریال است ؟ یعنی چند ملیون تومان پول باید با خودمان ببریم و چند ملیون تومان باید در حساب بانکی داشته باشیم ؟

1- امیتاز کل 6.5 کفایت 40 امتیاز رو میکنه
    3- تا جاییکه من مطالعه کردم شما با گرین کارت اجازه تحصیل نداری اگر اقدام کننده اصلی باشی
    4- هر کرون 500 تومان حالا یکم بالا پایین هست در حساب بانکی این لینکش هست : http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...quirements.htm
    130000 کرون دانمارک موجودی میخواد

Junior Member

سلام گرامیان

مدرک : کارشناسی مهندسی بهداشت محیطEnvironmental Health Engineering دانشگاه آزاذ تهران
    آیلتس: 6.5
    آیا من می توانم برای Environmental Engineering که در لیست 2015 آمده 30 امتیاز رشته را دریافت کنم؟

ممنون

سلام
    خواهش میکنم امتیازبنده روبررسی کنید قبلن میگفتن باید حتما فوق لیسانس داشته باشی تا امتیازلازم روبرای گرین کارت دانمارک بگیری الان هم همینطوره؟1-لیسانس کامپیوتر
    2-آیلتس 7
    3-ندارم
    آیا شرایط رودارم؟
    آنجا که راه نیست ...خدا راه می گشاید.

1- کارشناسی ارشد حقوق تجاری و اقتصادی بین المللی از دانشگاه تهران
    2- آیلتس 7
    3- ندارم
    سوال من اینه که اگر امتیاز بالاتری داشته باشیم روند اخذ گرین کارت سریع تر میشه یا خیر؟

Junior Member

3 تا سوال مهم:
    1- من فوق لیسانس مهندسی عمران سازه دارم. در لیست positive نوشه building engineer با مدرک Professional Bachelor's degree که میشه لیسانس. حالا منی که با مدرک فوق اقدام می کنم شامل positive لیست می شم!؟
    2- سوال بعدی عنوان رشته هستش. عنوان رشته من civil engineer یا structural engineer. ولی توی positive list نوشه building engineer ، یعنی قبوله؟
    3- در ضمن تافل من 85 هست. حالا با این شرایط میشه راحت کار پیدا کرد؟ توضیح بدین از کجا دنبال کار بگردم؟ چون متاهلم واسم مهمه. می خوام اگه یافتن کار با حقوق مناسب سخته واسه دکترا پذیرش بگیرم

نقل قول نوشته اصلی توسط atra3 نمایش پست ها
    1- امیتاز کل 6.5 کفایت 40 امتیاز رو میکنه
    3- تا جاییکه من مطالعه کردم شما با گرین کارت اجازه تحصیل نداری اگر اقدام کننده اصلی باشی
    4- هر کرون 500 تومان حالا یکم بالا پایین هست در حساب بانکی این لینکش هست : http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...quirements.htm
    130000 کرون دانمارک موجودی میخواد
    سلام
    ميشه لطفا بفرماييد در مورد آيتم ٣ آيا منبعي هم داريد؟
    با تشكر

Junior Member

سلام آقا بهزاد.شما میدونید روند اطلاع رسانی بعد از تحویل مدارک به سفارت از چه طریقی هست و آیا لازمه بعد از 1 ماه خودمون به سفارت زنگ بزنیم؟
    ممنون از شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Omidvar57 نمایش پست ها
    سلام گرامیان

مدرک : کارشناسی مهندسی بهداشت محیطEnvironmental Health Engineering دانشگاه آزاذ تهران
    آیلتس: 6.5
    آیا من می توانم برای Environmental Engineering که در لیست 2015 آمده 30 امتیاز رشته را دریافت کنم؟

ممنون
    تا اونجایی که من میدونم environmental engineering به فارسی معادل مهندسی محیط زیست هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)