صفحه 12 از 24 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 239

موضوع: ابهامات و سوالات در خصوص گرین کارت دانمارک (قوانین ژانویه 2015، پست اول خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : ابهامات و سوالات در خصوص گرین کارت دانمارک (قوانین ژانویه 2015، پست اول خوانده

سلام ، میشه لطفا راهنمایی کنید،
    1)مبلغ که باید واریز کنیم به تومن چقدره حدودا؟و چه هزینه های دیگه هست؟
    2)کجا ی فرم بایدعنوان مورد نظر از پوزتیو لیست رو وارد کنیم؟.
    مرسی از توجه شما.

پیش فرض پاسخ : ابهامات و سوالات در خصوص گرین کارت دانمارک (قوانین ژانویه 2015، پست اول خوانده

سلام،
    لطفا من و راهنمایی کنید،
    مدررک فوق لیسانس بدون حجاب ایراد گرفته میشه؟ اصلا مدارکی که از خارج از کشور گرفتیم میره وزارت علومه ایران از طرف سفارت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط solisolimaz نمایش پست ها
    سلام ، میشه لطفا راهنمایی کنید،
    1)مبلغ که باید واریز کنیم به تومن چقدره حدودا؟و چه هزینه های دیگه هست؟
    2)کجا ی فرم بایدعنوان مورد نظر از پوزتیو لیست رو وارد کنیم؟.
    مرسی از توجه شما.
    مبلغی که باید واریز کنید در مجموع برای یک نفر 6 7 تومن تا خروج از سفارت درمیاد.
    2- تا جاییکه خاطرم هست ما جایی اعلام نمیکنیم که پوزتیو هستیم این کاری هست که اداره مهاجرت انجام میده و تایید میکنه از عنوان رشته که ما پوزتیو هستیم یا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط atra3 نمایش پست ها
    مبلغی که باید واریز کنید در مجموع برای یک نفر 6 7 تومن تا خروج از سفارت درمیاد.
    2- تا جاییکه خاطرم هست ما جایی اعلام نمیکنیم که پوزتیو هستیم این کاری هست که اداره مهاجرت انجام میده و تایید میکنه از عنوان رشته که ما پوزتیو هستیم یا نه.
    ممنون از پاسختتون،
    میشه انو هم جواب بدید من 5 سال تو رشته بیزینس درس خوندم شامل پازتیو میشم، از لیست امتیاز30 میارم؟

Junior Member

دوستان دو سوال دارم:
    من طبق قانون قبلی گرین کارت دارم و کارتهام رو گرفتم.
    1- آیا طبق قوانین مطمنا می تونیم نهایتا 6 ماه بیرون باشیم ؟ یا این یک شایعه هست؟
    2- داشتن آدرس چقدر مهمه. من حدود 5 ماه هست ایرانم. و آدرسی نداشتم.

سلام دوستان
    من ایران درس نخوندم و الان دسترسی ندارم که نامه از دانشگاه بگیرم. میدونید چی کار کنم ؟ آیا امکان داره به این دلیل قبول نکنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zohreh1985 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ایران درس نخوندم و الان دسترسی ندارم که نامه از دانشگاه بگیرم. میدونید چی کار کنم ؟ آیا امکان داره به این دلیل قبول نکنن؟
    سلام . بودن کسایی که این نامه رو نگرفتن و توی توضیحات نوشتن که مثلا دانشگاه این نامه رو به ما نداد و مشکلی پیش نیمده. شما هم بنویس دسترسی به اونجا نداری .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atra3 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز . من هفته پیش توی پروسه گرفتن خونه بودم که یکی از صاحبخونه ها هم به من همین رو گفت که برای گرفتن cpr باید حداقل سه ماه بمونین . نمیدونم چقدر صحت داره . ولی قبلا رو میدونم که اینطور نبوده شاید جدید اینطور شده
    سلام دوست عزیز، این 3 ماه صحت داره، چند ماه در سال میتونیم خارج از دانمارک باشیم، و زمانی که ایرانیم باید آدرس رو نگه داریم، ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط solisolimaz نمایش پست ها
    ممنون از پاسختتون،
    میشه انو هم جواب بدید من 5 سال تو رشته بیزینس درس خوندم شامل پازتیو میشم، از لیست امتیاز30 میارم؟
    سلام،
    شما صرفا بر اساس واحدهای درسی که در سال های تحصیل در دانشگاه گذروندین و تطبیق اون واحدها با عنوان شغلی که در Positive List ذکر شده و برای احراز اون عنوان شغلی لازم هست تا در دانشگاه اون واحدها رو قبلا گذرونده باشین، انوقت میتونید امتیاز Positive رو بیارید. فرض کنیم اگه شما درس هایی مثل Internationl Trade, Mathematical Economics, Research Methodology و .... رو گذرونده باشین ولی درسهایی که در دانشگاه یک فردی که الان در دانمارک Business Analyst هست گذرونده کاملاً متفاوت با این موضوعات باشه (این صرفا فرضه) انوقوت شما امتیاز Positive رو نمیارید ولی اگه تقریبا مشابه باشه اونوقت امتیاز Positive رو میارید و تشخیص این موضوع با Case Officer شما هست و نه هیچ کیه دیگه پس به این خاطر هست که این سوال شما بی جواب مونده بود چون اینهایی که منم اینجا نوشتم برداشت شخصی و حاصل تضارب ایده چند نفر دیگه از دوستانه و کاملا نسبیه و نه مطلق.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط 30avash نمایش پست ها
    سلام،
    شما صرفا بر اساس واحدهای درسی که در سال های تحصیل در دانشگاه گذروندین و تطبیق اون واحدها با عنوان شغلی که در Positive List ذکر شده و برای احراز اون عنوان شغلی لازم هست تا در دانشگاه اون واحدها رو قبلا گذرونده باشین، انوقت میتونید امتیاز Positive رو بیارید. فرض کنیم اگه شما درس هایی مثل Internationl Trade, Mathematical Economics, Research Methodology و .... رو گذرونده باشین ولی درسهایی که در دانشگاه یک فردی که الان در دانمارک Business Analyst هست گذرونده کاملاً متفاوت با این موضوعات باشه (این صرفا فرضه) انوقوت شما امتیاز Positive رو نمیارید ولی اگه تقریبا مشابه باشه اونوقت امتیاز Positive رو میارید و تشخیص این موضوع با Case Officer شما هست و نه هیچ کیه دیگه پس به این خاطر هست که این سوال شما بی جواب مونده بود چون اینهایی که منم اینجا نوشتم برداشت شخصی و حاصل تضارب ایده چند نفر دیگه از دوستانه و کاملا نسبیه و نه مطلق.
    موفق باشید.
    واقعا وقتی که گذاشتید و اینهمه توضیح ارزشمند دادید مورد تقدیره ، مرسی دوست عزیز

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)