صفحه 13 از 24 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 239

موضوع: ابهامات و سوالات در خصوص گرین کارت دانمارک (قوانین ژانویه 2015، پست اول خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ابهامات و سوالات در خصوص گرین کارت دانمارک (قوانین ژانویه 2015، پست اول خوانده

با سلام و تشکر بابت پاسخ قبلی
    سوال دیگه ای برام پیش اومد و اون اینکه با توجه به اینکه من تو همین فروم خوندم که در بهترین شرایط اینکه همسر بتونه به شخص اقدام کرده ملحق بشه 5 ماه طول میکشه
    خواستم بپرسم اگه ما تو فرم درخواست سینگل اعلام کنیم و همسرم هم یا به طور مجزا برای گرین کارت (همزمان با من) یا از طریق تحصیلی اقدام کنه مشکلی پیش میاد!؟؟
    اینطوری امکان اینکه زودتر دو نفری اونجا مستقر بشیم وجود داره؟!؟!؟

Junior Member elisoly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.S.Environmental engineer - Islamic Azad University, Science and Research Branch, Tehran.

پیش فرض پاسخ : ابهامات و سوالات در خصوص گرین کارت دانمارک (قوانین ژانویه 2015، پست اول خوانده

سوال شما سوال منم هست....راهی پیدا کردید براش؟

رشته معماري جز پوزيتيو ليست محسوب ميشه يا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elisoly نمایش پست ها
    سوال شما سوال منم هست....راهی پیدا کردید براش؟
    راهی که به ذهنم رسید همونیه که نوشتم دیگه، خواستم اینجا از دوستان بپرسم جواب میده یا نه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط OMIDAN82 نمایش پست ها
    راهی که به ذهنم رسید همونیه که نوشتم دیگه، خواستم اینجا از دوستان بپرسم جواب میده یا نه!
    سلام
    چون تا پایان 2014 این مشکلات وجود نداشته و این مدل 2015 هست ، کسی احتمالا جوابشو ندونه ، فقط یه چیزایی که به عنوان فرد ساکن کپنهاگ به ذهنم میرسه بهتون میگم امیدوارم فایده ای براتون داشته باشه.
    دوست عزیز سیستم 2015 در مورد گرین کارت سیستم پیچیده ای هست . در واقع شما توی 2015 باید توی چند ماه حتما شاغل شده باشی وگرنه عملا ویزای شما تمدید نمیشه . و مسئله بسیار مهم در این زمینه این هست که اینجا کار بسیار مشکل پیدا میشه من خودم اینجا دارم کار میکنم ولی اگه بخوام نسبت بگیرم : اگر در ایران از هر 3 تا رزومه که میفرستی یکی از اونها شما رو دعوت به مصاحبه میکنن در اینجا از هر50 اپلای تا شاید یه نفرم شما رو به مصاحبه دعوت نکنه مگر اینکه کاملا حرفه ای باشید. پس شما باید کاملا از نظر مالی اکی باشی و چون هزینه زندگی در کپنهاگ اصلا عین تهران نیست و برای حداقلها باید هزینه زیادی پرداخت کنی . حالا اگر همسر شما جداگانه اقدام کنه برای گرین کارت ایشون هم به این پروسه میپیونده یعنی ایشون هم باید سر چند ماه کار پیدا کنه وگرنه ویزا باطله . اگر شما موفق شی کار پیدا کنی باز باید از اول برای همسرت درخواست ویزای خانواده بدی و کل پروسه ایشون با یه هزینه چند میلیونی مجدد انجام شه. تازه اگر این مورد از نظر اداره مهاجرت مشکل دار نباشه چون هنوز کسی نمیدونه . مهمترین مسئله اینه اگر واقعا از نظر مالی کاملا مناسب و اکی هستین این ریسک رو انجام بدین .و گرنه من اینجا از نزدیک دارم میبینم افرادیکه با خانواده اومدن و هنوز موفق به پیدا کردن کار نشدن استرس و فشار خیلی خیلی بیشتری رو دارن تحمل میکنن پس مسئله مالی بسیار بسیار مهمه . به امید موفقیت

Junior Member

یک سوال داشتم ولی موضوع مرتبط پیدا نکردم دیگه اینجا میپرسم:
    گرین کارت من به خاطر اعتبار کم پاسپورتم 7 ماه کمتر از سه سال اعتبار داره اونم به خاطر اینه که پاسپورتم نوامبر 2015 تموم میشه و گرین کارت تا آگوست (سه قبل از پایان اعتبار پاسپورت) در واقع گرین کارت باید از مارس 2013 تا مارس 2016 باید اعتبار میداشت ولی الان آگوست 2015 تموم میشه...درخواست بدم بدون دردسر تا مارس 2016 (سه سال تمام) تمدید میکنن؟
    با تشکر از دوستان

Junior Member

گرین کارت من به خاطر اعتبار کم پاسپورتم 7 ماه کمتر از سه سال اعتبار داره اونم به خاطر اینه که پاسپورتم نوامبر 2015 تموم میشه و گرین کارت تا آگوست (سه قبل از پایان اعتبار پاسپورت) در واقع گرین کارت باید از مارس 2013 تا مارس 2016 باید اعتبار میداشت ولی الان آگوست 2015 تموم میشه...درخواست بدم بدون دردسر تا مارس 2016 (سه سال تمام) تمدید میکنن؟
    با تشکر از دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط emra24 نمایش پست ها
    با تشکر از دوستان
    سلام
    دقت کنید که موضوع رو به چه نحو مطرح می کنید درخواست شما تمدید گرین کارت نیست تمدید کارت اقامتتون هست در موارد مشابه قبل از 2015 مشکلی نبوده تنها مواردی که به اشتباه موضوع رو مطرح کردند برای انها تمدید یک ساله فرض شده است. همچنین با توجه به اینکه قوانین بعد از 2015 تغییر کرده و کارمندان محترم هم بعضا برداشت درستی از قوانین ندارند برای بعضی دوستان مشکلاتی ایجاد شده و به عنوان نمونه 6 ماه تمدید شده و بعد از 6 ماه جهت تمدید اعلام شده که می بایست 315 هزار کرون درآمد داشته باشند.
    این موضوع رو می تونید در صفحه فیسبوک
    Iranian Denmark Greencard Association دنبال کنید.
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering/ KNTU

سلام خدمت تمام بچه های فروم
    من تازه امروز اومدم این فروم رو دیدم. دوسال پیش اصلا برای دانمارک همچیم فرومهایی نبود الان که دیدم خیلی خیلی تعجب کردم. فقط یه فروم ویزای 3 ساله دانمارک بود که تقریبا تمام پست هارو هم آقای
    Behzadsharif میزاشت و خیلی هم اطلاعاتش خوب بود
    من سال 92 از طریق گرین کارت 3 ساله ویزا گرفتم رفتم دانمارک اما بعد یه مدت سزیع برگشتم ایران. اینم مشخصات ویزای من
    Date:11 Feb 2013
    personal ID:2674487
    Case No: 13/014469
    Case Officer: juj
    الان نمیدونم اینهمه هجوم برای دانمارک چیه؟ آیا از بازار کار اونجا خبر دارید؟ تا حالا رفتید توی سایتهای کاریابی دانمارک در مورد شرایط کاری رشته خودتون سرچ کنید؟
    اصلا و ابدا قصد ناامید کردن شماهارو ندارم فقط میخوام بگم خوب فکر کنید و تحقیق کنید بعد برای دانمارک اقدام کنید.
    من با اینکه اقامت دارم اما الان ایران زندگی میکنم و کلا از فکر دانمارک اومدم بیرون. چون اصلا کار نبود تمام کسانی رو هم که من دیدم یا بیکار بودن یا بعد کلی دوندگی و دنبال کار گشتن تونسته بودن کاری پیدا کنن که من حاضر نبودم بکنم چون فکر میکنم موندن توی دانمارک به هر قیمتی ارزش نداره
    الان جاهای دگ میشه رفت که از نظر کار پیدا کردن شرایطش اصلا با دانمارک قابل قیاس نیست ( چون منم دارم میرم یکی از هونجاها)
    اما امیدوارم شماها که میرید بتونید یه کار خوب متناسب با مدرک تحصیلیتون و شخصییتتون پیدا کنید
    اگرم کسی سوالی داشت و من بتونم جواب بدم خوشحال میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط gorgomish نمایش پست ها
    سلام خدمت تمام بچه های فروم
    من تازه امروز اومدم این فروم رو دیدم. دوسال پیش اصلا برای دانمارک همچیم فرومهایی نبود الان که دیدم خیلی خیلی تعجب کردم. فقط یه فروم ویزای 3 ساله دانمارک بود که تقریبا تمام پست هارو هم آقای
    Behzadsharif میزاشت و خیلی هم اطلاعاتش خوب بود
    من سال 92 از طریق گرین کارت 3 ساله ویزا گرفتم رفتم دانمارک اما بعد یه مدت سزیع برگشتم ایران. اینم مشخصات ویزای من
    Date:11 Feb 2013
    personal ID:2674487
    Case No: 13/014469
    Case Officer: juj
    الان نمیدونم اینهمه هجوم برای دانمارک چیه؟ آیا از بازار کار اونجا خبر دارید؟ تا حالا رفتید توی سایتهای کاریابی دانمارک در مورد شرایط کاری رشته خودتون سرچ کنید؟
    اصلا و ابدا قصد ناامید کردن شماهارو ندارم فقط میخوام بگم خوب فکر کنید و تحقیق کنید بعد برای دانمارک اقدام کنید.
    من با اینکه اقامت دارم اما الان ایران زندگی میکنم و کلا از فکر دانمارک اومدم بیرون. چون اصلا کار نبود تمام کسانی رو هم که من دیدم یا بیکار بودن یا بعد کلی دوندگی و دنبال کار گشتن تونسته بودن کاری پیدا کنن که من حاضر نبودم بکنم چون فکر میکنم موندن توی دانمارک به هر قیمتی ارزش نداره
    الان جاهای دگ میشه رفت که از نظر کار پیدا کردن شرایطش اصلا با دانمارک قابل قیاس نیست ( چون منم دارم میرم یکی از هونجاها)
    اما امیدوارم شماها که میرید بتونید یه کار خوب متناسب با مدرک تحصیلیتون و شخصییتتون پیدا کنید
    اگرم کسی سوالی داشت و من بتونم جواب بدم خوشحال میشم
    درود
    دوست عزیز شما که این پست رو زحمت کشیدید گذاشتید ، یه لطفی می کنید سوالات زیر رو هم پاسخ بدید :
    شما رشته تحصیلیتون چی بود ؟
    با چه سابقه کاری وارد اونجا شدید ؟ یعنی به اسم چه متخصصی ؟
    مهارت خودتون در این فیلد کاری چند ارزیابی می کردید ؟ و وقتی وارد شدید همون ارزش رو داشت ؟ ( مثلا قبل رفتن به تخصص خودتون چه نمره ی و بعد رفتن چه نمره ی می دید )
    دنبال چه دسته کارهایی رفتید و چه قدر تلاش کردید ؟
    چه عواملی مانع پیدا کردن کار میشد اونجا ؟ ( زبان ، تخصص ، تبعیض ، رقابت شدید ... )
    و در نهایت : اصلا کسی رو دیدید که موفق شده بود کار پیدا کنه ؟ اگر آره شرایطش چی بود که موفق شد ؟
    . . . . . . Never give up

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)