صفحه 2 از 24 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 239

موضوع: ابهامات و سوالات در خصوص گرین کارت دانمارک (قوانین ژانویه 2015، پست اول خوانده شود)

Member
    رشته و دانشگاه
    M.S. Civil Engineering-Structure / B.S. Civil Engineering-Water

پیش فرض پاسخ : ابهامات و سوالات در خصوص گرین کارت دانمارک (قوانین ژانویه 2015، پست اول خوانده

نقل قول نوشته اصلی توسط sanuser نمایش پست ها
    سلام.
    در تاپیک "توضیح گام به گام..." نوشتین:

اگر در پایان سال اول از لحظه صدور اقامت، 50 هزار کرون درآمد کسب نکرده باشید، اقامت شما باطل می شود.

می خواستم بدونم این 50 هزار، باید کار ثبت شده و با مالیات و استخدام باشه؟ یا کار سیاه هم میشه؟!
    ممنون
    سلام دوست عزیز کاری که بابتش مالیات پرداخب نشه محاسبه نمیشه

Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : ابهامات و سوالات در خصوص گرین کارت دانمارک (قوانین ژانویه 2015، پست اول خوانده

نقل قول نوشته اصلی توسط alaska1 نمایش پست ها
    با سلام
    سوالی داشتم از خدمتتون اون هم اینه که با این شرایط امسال ما که هنوز اقدام نکردیم کلا بی خیال بشیم بهتره نه؟
    چون شرایط خیلی سختتر شده، و گذشته از اینها شرایط گرفتن تابعیت هم خیلی مبهم هستش!
    کلا می شه امید وار بود آقا بهزاد؟
    سلام شرایط پذیرش به نظر من منطقی تر شده. یعنی شبیه تر شده به شرایط موجود. این قوانین به نظر من سه پیغام مهم داره که من عینا تو دانمارک تجربه کردم:
    1- اگه شانس گرفتن کار باشه! برای رشته های مورد نیاز شرایط بهتره ... البته بهتر به معنی خوب نیست
    2- زبان انگلیسی سطح بالا و زبان دانمارکی در حد محاوره اهمیت بالایی داره
    3- سابقه کارای ایران خیلی به درد دانمارک نمیخوره و نمیشه روش حساب کرد مگه کارای خاص (البته روی صحبت من بیشتر در مورد رشته های مهندسی است)

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط torshizi نمایش پست ها
    سلام . یک سوال داشتم. ن قوانین جدید رو از سایت دانمارک خوندم اما در مورد فامیلی چیزی دستگیرم نشد. ما که یک سال پیش درخواست دادیم و هنوز جواب نیومده در مورد خانواده مون چه تصمیمی گرفته میشه اگه ویزامون بیاد؟ آیا میتونیم اون ها رو ببریم یا باید اول کار پیدا کنیم و باقی ماجرا که شرح داده شده؟
    سلام، اگه با هم اقدام کردین احتمالا باید ویزاتون با هم بیاد

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط shadash نمایش پست ها
    باسلام.بهزاد خان بنظر میرسه باآیلتس۶.۵ میشه ۲۰ امتیاز گرفت نه۴۰امتیاز .اینم لینکش:http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...uage-tests.htm
    منم همين سوال را دارم هر چند كه اگر اينطور باشه ماكزيمم از زبان ميشه 20 امتباز گرفت چون زبان دانماركي هم ماكزيمم 20 است در اين جدول

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bjalili نمایش پست ها
    سلام، اگه با هم اقدام کردین احتمالا باید ویزاتون با هم بیاد
    سلام. من یکسال پیش فرستادم مدارک خودم ماله خانواده رو یک ماهه پیش بردم سفارت تحویل دادم بنظرتون چی میشه ؟ طبق قوانین جدید در این زمینه برخورد میشه؟ اگر اینطور باشه من نمیتونم برم لطفا دوستان مطلع نظر بدید ممنون میشم

Junior Member

این لینک قدیمی امتیاز زبان است در قانون جدید ایلتس 6,5 به بالا 40 امتیاز دارد!! http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...ard-scheme.htm

ولی این لینک میگه آیلتس 6.5 20 امتیاز داره:
    http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...uage-tests.htm
    نمی دونم منظور چیه!

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad8m نمایش پست ها
    ولی این لینک میگه آیلتس 6.5 20 امتیاز داره:
    http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...uage-tests.htm
    نمی دونم منظور چیه!
    اصلاح شد حالا ايلتس 6.5 امتيازش شد 40 http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...uage-tests.htm

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

يك بخش فرم GR1 درمورد سوابق كاري هست و در صفحه اول هم نامه سابقه كار از مدارك مورد نياز درج شده. با توجه به امتياز نداشتن كار ، اين فرم تغيير ميكنه يا بايد سابقه كار هم ارايه داد ؟؟؟
    و DKK 130,188 با نرخ بانك مركزي حساب ميشه يا نرخ آزاد؟
    ممنون

Junior Member

با سلام خدمت آقا بهزاد
    آقا بهزاد لطفا این سوال من رو پاسخ بدید، چون خیلی برام مهمه!
    در روش گرین کارت دانمارک با فرض بر این که اقامت دائم رو گرفتیم، بعد از چند وقت و با چه شرایطی می تونیم پاسپورت (سیتیزنی) دانمارک رو بگیریم؟؟؟
    آیا درسته که دانمارک دو تابعیتی رو قبول نداره؟ و باید تابعیت کشور اصلیت رو از دست بدی؟!؟!
    میشه یه توضیح کوچولو بدید؟
    واقعا برام خیلی مهمه آقا بهزاد، یه لطفی بکب ما رو از این ابهام خارج کن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)