صفحه 3 از 24 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 239

موضوع: ابهامات و سوالات در خصوص گرین کارت دانمارک (قوانین ژانویه 2015، پست اول خوانده شود)

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : ابهامات و سوالات در خصوص گرین کارت دانمارک (قوانین ژانویه 2015، پست اول خوانده

نقل قول نوشته اصلی توسط alaska1 نمایش پست ها
    با سلام خدمت آقا بهزاد
    آقا بهزاد لطفا این سوال من رو پاسخ بدید، چون خیلی برام مهمه!
    در روش گرین کارت دانمارک با فرض بر این که اقامت دائم رو گرفتیم، بعد از چند وقت و با چه شرایطی می تونیم پاسپورت (سیتیزنی) دانمارک رو بگیریم؟؟؟
    آیا درسته که دانمارک دو تابعیتی رو قبول نداره؟ و باید تابعیت کشور اصلیت رو از دست بدی؟!؟!
    میشه یه توضیح کوچولو بدید؟
    واقعا برام خیلی مهمه آقا بهزاد، یه لطفی بکب ما رو از این ابهام خارج کن
    البته من خدمت شما و دوستان جسارتا بگم که در مطرح کردن سوالات نام من یا هر کس دیگه ای رو نیارین.
    دلیلش اینه که فروم فضای عمومی هست و ممکن هست من یا هر کس دیگه ای بتونه جواب سوالاتتون رو بده.
    اینطوری، اگر کس دیگه ای هم بلد باشه، این سوال رو جواب نمیده، چون شما اسم خاصی رو نوشتین. ولی من ممکنه یک هفته یا یک ماه هم سر نزنم به این صفحه.
    امیدوارم منظور من رو متوجه شده باشین.

در مورد سوالتون: گرین کارت ربطی به اقامت دائم نداره. من سوالتون رو اینطوری اصلاح می کنم:
    با فرض بر این که اقامت دائم رو گرفتیم، بعد از چند وقت و با چه شرایطی می تونیم پاسپورت (سیتیزنی) دانمارک رو بگیریم؟
    شما بعد از 9 سال حضور در دانمارک میتونین پاسپورت دانمارکی بگیرین. البته شرایط خاصی هم داره.
    دانمارک اخیرا دو تابعیتی رو قبول کرده. قبلا هم برای بعضی کشورها مشکلی نداشت. البته فکر نکنین لزوما این مسئله خوبیه. چون دانمارکی رو میشه جریمه کرد، ولی دو تابعیتی رو میشه همیشه یک تابعیتش رو گرفت.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ابهامات و سوالات در خصوص گرین کارت دانمارک (قوانین ژانویه 2015، پست اول خوانده

سلام دوستان و خسته نباشید
    من یه سوال داشتم اگه لطف کنید جواب بدین ممنون میشم
    طبق قوانین جدید که دیگه همسر از اول نمیتونه همراه شخص اصلی باشه، آیا از مدارک و مثلا حساب بانکی هم باید برای همسرهم حساب بشه؟ منظورم اینه که از همون اول باید مثلا 260هزار کرون تو بانک داشته باشیم یا اینکه همون موقع که کار پیدا شد و همسر قرار شد بیاد باید مدارک و حساب بانکی و غیره جدا داشته باشیم؟

Junior Member

سلام به همی دوستان.در صفحه اول نوشته شده اگه قبل 2015 اقدام شده باشه ولی ویزا نیامده باشه اقامت اولیه 3 ساله است.در مورد همراهی خانواده و میزان درامد به چه صورت می باشد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsharif نمایش پست ها
    البته من خدمت شما و دوستان جسارتا بگم که در مطرح کردن سوالات نام من یا هر کس دیگه ای رو نیارین.
    دلیلش اینه که فروم فضای عمومی هست و ممکن هست من یا هر کس دیگه ای بتونه جواب سوالاتتون رو بده.
    اینطوری، اگر کس دیگه ای هم بلد باشه، این سوال رو جواب نمیده، چون شما اسم خاصی رو نوشتین. ولی من ممکنه یک هفته یا یک ماه هم سر نزنم به این صفحه.
    امیدوارم منظور من رو متوجه شده باشین.

در مورد سوالتون: گرین کارت ربطی به اقامت دائم نداره. من سوالتون رو اینطوری اصلاح می کنم:
    با فرض بر این که اقامت دائم رو گرفتیم، بعد از چند وقت و با چه شرایطی می تونیم پاسپورت (سیتیزنی) دانمارک رو بگیریم؟
    شما بعد از 9 سال حضور در دانمارک میتونین پاسپورت دانمارکی بگیرین. البته شرایط خاصی هم داره.
    دانمارک اخیرا دو تابعیتی رو قبول کرده. قبلا هم برای بعضی کشورها مشکلی نداشت. البته فکر نکنین لزوما این مسئله خوبیه. چون دانمارکی رو میشه جریمه کرد، ولی دو تابعیتی رو میشه همیشه یک تابعیتش رو گرفت.
    آقا بهزاد عزیز کاملا حق با شماست، پوزش من رو پذیرا باشید.
    اما این مسئله واقعا برام مهم بود، به هر دری هم می زدم چیزی آیدم نمی شد، به هر حال باز هم عذر خواهی می کنم و تشکر بابت پاسختون.
    راستی منظورتون از "
    البته فکر نکنین لزوما این مسئله خوبیه. چون دانمارکی رو میشه جریمه کرد، ولی دو تابعیتی رو میشه همیشه یک تابعیتش رو گرفت"
    این بود که دو تابعیتی امکان از دست دادن تابعیتش رو به دلایل مختلف می تونه داشته باشه؟
    در ضمن سایت یا منبعی از همچین قوانینی سراغ دارید برای مطالعه بیشتر؟
    با سپاس فراوان

Junior Member

- افرادی که در حال حاضر اقامت گرین کارت را دریافت کرده اند، در یک دوره گذار خواهند بود. تمدید اول بر اساس قوانین قدیم و تمدید دوم بر اساس قوانین جدید خواهد بود.

اگر میشه در مورد این جمله توضیح بیشتری بدین ممنون میشم ما تاریخ نامه ای که بهمون بهمراه ویزا دادن دسامبر 2014 است ولی ویزامون ژانویه 2015 یعنی جزو کسانی هستیم که درست لب مرزیم شرایط ما چطوری میشه قبل سال جدید هم استاتوسم تغییر کرد ممنون میشم بیشتر توضیح بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Yocasta نمایش پست ها
    يك بخش فرم GR1 درمورد سوابق كاري هست و در صفحه اول هم نامه سابقه كار از مدارك مورد نياز درج شده. با توجه به امتياز نداشتن كار ، اين فرم تغيير ميكنه يا بايد سابقه كار هم ارايه داد ؟؟؟
    و DKK 130,188 با نرخ بانك مركزي حساب ميشه يا نرخ آزاد؟
    ممنون
    در مورد اول نمیدونم اما در مورد سوال دومتون چون نامه تمکن رو از بانک دریافت می کنید با نرخ دولتی حساب می شود.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط aaamirr نمایش پست ها
    - افرادی که در حال حاضر اقامت گرین کارت را دریافت کرده اند، در یک دوره گذار خواهند بود. تمدید اول بر اساس قوانین قدیم و تمدید دوم بر اساس قوانین جدید خواهد بود.

اگر میشه در مورد این جمله توضیح بیشتری بدین ممنون میشم ما تاریخ نامه ای که بهمون بهمراه ویزا دادن دسامبر 2014 است ولی ویزامون ژانویه 2015 یعنی جزو کسانی هستیم که درست لب مرزیم شرایط ما چطوری میشه قبل سال جدید هم استاتوسم تغییر کرد ممنون میشم بیشتر توضیح بدین
    باید ببینین تو نامه ای که براتون تاریخ دقیق شروع اقامت رو نوشتن چه تاریخی خورده. اگر بعد از ژانویه 2015 باشه، برای تمدید شما باید سال آخر درآمدتون بالای 315000 کرون باشه و سه سال هم تمدید میشه ویزاتون. ولی اگر قبل از ژانویه 2015 باشه، باید همون شرط 10 ساعت در هفته رو برای تمدید اقامت داشته باشین که یک سال تمدید کنن. بعد تو اون یک سال باید 315000 کرون درآمد داشته باشین

Junior Member

درود بر دوستان

ویزای من در dec 2014 صادر شده و برای همسرم در اخرین روزهای ۲۰۱۴ اقدام کردم که البته در حال حاضر وضعیت case order id همسرم پرداخت online 5/1/2015 می باشد. حالا میخوام بدونم چون من درخواست کننده اصلی هستم و همسرم همراه من آبا با همسر که هنوز ویزا نداره مطابق قوانین قدیم برخورد میشه یا خیر؟

پیروز باشید
    ویرایش توسط pdkermani : January 10th, 2015 در ساعت 02:59 PM دلیل: اصلاح متن

Member
    رشته و دانشگاه
    M.S. Civil Engineering-Structure / B.S. Civil Engineering-Water

نقل قول نوشته اصلی توسط mg1365 نمایش پست ها
    سلام دوستان و خسته نباشید
    من یه سوال داشتم اگه لطف کنید جواب بدین ممنون میشم
    طبق قوانین جدید که دیگه همسر از اول نمیتونه همراه شخص اصلی باشه، آیا از مدارک و مثلا حساب بانکی هم باید برای همسرهم حساب بشه؟ منظورم اینه که از همون اول باید مثلا 260هزار کرون تو بانک داشته باشیم یا اینکه همون موقع که کار پیدا شد و همسر قرار شد بیاد باید مدارک و حساب بانکی و غیره جدا داشته باشیم؟
    سلام دوست عزیز، در مرحله اول یعنی gr1 شما فقط برای خودتون نامه بانک رو بگیرید و بعدا برای fa8 نامه بانکی برای کل خانواده و به اسم خودتون بگیرید

سلام و خسته نباشید.
    من برای 27 اوریل 2015 قراره برم مدارک رو تحویل بدم. ممکنه لطفا بفرمایید چه مدارکی باید همراه داشته باشم البته به جز مدارک تحصیلی و ایلتس وپول و رزومه کاری؟ توی بانک چقدر پول باید داشته باشم؟ ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)