صفحه 4 از 24 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 239

موضوع: ابهامات و سوالات در خصوص گرین کارت دانمارک (قوانین ژانویه 2015، پست اول خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ابهامات و سوالات در خصوص گرین کارت دانمارک (قوانین ژانویه 2015، پست اول خوانده

درود بر دوستان

ویزای من در dec 2014 صادر شده و برای همسرم در اخرین روزهای ۲۰۱۴ اقدام کردم که البته در حال حاضر وضعیت case order id همسرم پرداخت online 5/1/2015 می باشد. حالا میخوام بدونم چون من درخواست کننده اصلی هستم و همسرم همراه من آبا با همسر که هنوز ویزا نداره مطابق قوانین قدیم برخورد میشه یا خیر؟

پیروز باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ابهامات و سوالات در خصوص گرین کارت دانمارک (قوانین ژانویه 2015، پست اول خوانده

سلام. کسی که مدارک رو قبل ژانویه به سفارت تحویل داده چطور میتونه استاتوس خودشو پیگیری کنه؟

Junior Member

سلام دوستان من امروز ویزام امد ولی یه مشکل خیلی بزرگ هستش که نمیدونم باید چه کنم خواهشا افرادی که میدونن راهنمایی کنن تو نامه ای که با ویزا به من دادن شروع تاریخ اقامت موقتم من در دانمارک را زده 8August یعنی حدودا 5 ماه پیش و من تا کمتر از یک ماه وقت دارم که برم دانمارک وگرنه اقامت موقتم باطل میشه ولی ویزای که تو پاسم زده از همین امروز خورده نظرتون چیه من چیکار باید بکنم اینم بگم وقتی از خود دانمارک پیگیری کردم گفتن تو ماه August ویزای شما رو فرستادیم تهران که اینجا به من میگفتن چیزی دست ما نرسیده که آخر سر خواهش کردم دوباره فرستادن الانم به این مشکل برخوردم خواهشا کسی میدونه راهنمایی کنه ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط iman2159 نمایش پست ها
    سلام دوستان من امروز ویزام امد ولی یه مشکل خیلی بزرگ هستش که نمیدونم باید چه کنم خواهشا افرادی که میدونن راهنمایی کنن تو نامه ای که با ویزا به من دادن شروع تاریخ اقامت موقتم من در دانمارک را زده 8August یعنی حدودا 5 ماه پیش و من تا کمتر از یک ماه وقت دارم که برم دانمارک وگرنه اقامت موقتم باطل میشه ولی ویزای که تو پاسم زده از همین امروز خورده نظرتون چیه من چیکار باید بکنم اینم بگم وقتی از خود دانمارک پیگیری کردم گفتن تو ماه August ویزای شما رو فرستادیم تهران که اینجا به من میگفتن چیزی دست ما نرسیده که آخر سر خواهش کردم دوباره فرستادن الانم به این مشکل برخوردم خواهشا کسی میدونه راهنمایی کنه ممنون
    شما باید همون روزهای اول فوریه نهایتا وارد دانمارک شین و آدرستون رو ثبت کنین. اگر مدرکی (مثلا ایمیل از سفارت دارین) که به شما گفتن ویزاتون نیومده، میتونین بعد که اومدین دانمارک برین ارائه بدین، شاید قبول کنن که زمانتون رو بیشتر بدن (که شخصا بعید میدونم). ولی بدون مدرک کتبی کاری نمیشه کرد.
    البته من اگر جای شما بودم این کار رو نمی کردم، چون درسته اشتباه از سفارت بوده، ولی حداقل شما شامل قانون قدیم برای تمدید میشین و امکان تمدید برای 4 سال دارین. برای بار اول تمدید، یک سال (با شرط 10 ساعت کار) و بعدش سه ساله (با شرط حداقل حقوق)می گیرین. اگر بعد از ژانویه بخوره شروع اقامت، تمدید شما فقط یک دوره سه ساله (با شرط حداقل حقوق) هست.

اگر بخواهیم از طریق ایمیل برای قوانین ازشون سوال کنیم از چه آدرسی ممکن هست. جایی نوشته که فقط از طریق secured email ممکن هست. آیا کسی تجربه ای داشته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_babaee نمایش پست ها
    اگر بخواهیم از طریق ایمیل برای قوانین ازشون سوال کنیم از چه آدرسی ممکن هست. جایی نوشته که فقط از طریق secured email ممکن هست. آیا کسی تجربه ای داشته؟
    از طریق ایمیل جواب نمیدن باید زنگ بزنید

Junior Member

دوستان به نظرتون وکلایی که الان برای دانمارک فعالیت می کنند چطور هستند؟ آیا میتونن کاری انجام بدند؟ اگر کسی وکیل مجربی در این زمینه سراغ داره که در موسسه ای معتبر کار میکنه لطفا پیغام خصوصی بده برای من. ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط shadash نمایش پست ها
    باسلام.بهزاد خان بنظر میرسه باآیلتس۶.۵ میشه ۲۰ امتیاز گرفت نه۴۰امتیاز .اینم لینکش:http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...uage-tests.htm

همون دو سه روز اول اشتباه بود. الان درست شده. نگاه کنین دوباره

Junior Member

سلام دوستان لطفا منو راهنمايي كنيد.من مداركمو 1 ماه پيش داده ام به سفارت . حالا بايد از كجا ببينم كه در چه مرحله اي هستم. بايد تماس بگيرم يا از روي سايت ببينم.
    ممنون

سلام
    دوستان سوالی که برای من پیش اومده اینه که این 50000 کرونی که در سال اول گفته شده باید کسب کنیم یمقدار اقدام کردن برای دانمارک رو غیرمنطقی نکرده؟!!!
    خب 7 یا 8 ماه شاید طول بکشه تا به محیط عادت بشه و کار پیدا بشه .اونوقت تو 4 ماه چطوری 50000 کرون در بیاریم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)