صفحه 5 از 24 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 239

موضوع: ابهامات و سوالات در خصوص گرین کارت دانمارک (قوانین ژانویه 2015، پست اول خوانده شود)

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : ابهامات و سوالات در خصوص گرین کارت دانمارک (قوانین ژانویه 2015، پست اول خوانده

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein828 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان سوالی که برای من پیش اومده اینه که این 50000 کرونی که در سال اول گفته شده باید کسب کنیم یمقدار اقدام کردن برای دانمارک رو غیرمنطقی نکرده؟!!!
    خب 7 یا 8 ماه شاید طول بکشه تا به محیط عادت بشه و کار پیدا بشه .اونوقت تو 4 ماه چطوری 50000 کرون در بیاریم؟
    اگر کار تمام وقت تخصصی پیدا کنین، این مقدار پول تو دو ماه بدست میاد. ولی مشکل اینه که از لحظه ویزا تا اومدن و خونه گرفتن، یکی دو ماهی طول میکشه. از لحظه ای که میرین مصاحبه تا قرارداد رو ببندن هم دو سه ماه طول می کشه. یعنی در بهترین حالت سه ماه (یعنی فرض اینکه شما نهایتا یک ماه از ویزا گرفتن بیاین دانمارک و از مصاحبه تا گرفتن کار دو ماه طول بکشه) فرصت برای این کار هست. دو ماه هم که باید سر کار باشین که 50000 کرون رو در بیارین. این میشه 5 ماه. می مونه هفت ماه. این در حالتی هست که شما یک ماه بعد از گرفتن ویزا وارد شین و از همون فرودگاه کپنهاگ یا بیلوند برای مصاحبه دعوت شین! ولی عملا چون ممکنه همون اول، کار پیدا نکنین، انعطاف پذیری شما از 7 ماه هم کمتره و عملا بین 4 تا شش ماه باید اولین مصاحبه رو دعوت شین.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ابهامات و سوالات در خصوص گرین کارت دانمارک (قوانین ژانویه 2015، پست اول خوانده

سلام آقا بهزاد
    کیس من یه کم خاص هستش. اگه لطف کنید با توجه به تجاربی که داشتید جوابم رو بدین ازتون خیلی ممنون میشم. من آگوست 2014 مصاحبه سفارت رو انجام دادم و هنوز ویزام نیومده. البته نامه نقص مدرک داشتم که در مورد سابقه کار همزمان با تحصیل ایراد گرفته بود و جواب اون رو دادم. برای همسرم هنوز هیچ اقدامی ن‍کردیم. حالا با این اوصاف اگر ویزای من صادر بشه که به احتمال قریب به یقین از 2015 شروع خواهد شد در صورتیکه بخوام برای ویزای همراه یعنی برای همسرم اقدام کنیم آیا من باید حتما اول اونجا کار پیدا کرده باشم تا همسرم بتونه به من ملحق بشه؟
    2- در این صورت آیا باید حداقل درامد رو برای الحاق خانواده داشته باشم یا خیر؟
    3- سوال بعدیم اینه که این درامد 315000 کرون برای تمدید بعد از سه سال باید فقط در سال اخر باشه یا مجموع درامد در سه سال باید اینقدر بشه؟
    4-با توجه به حدود نرمال درامد در دانمارک ایا براورده کردن این شرط خیلی سخت نیست؟ چون من در ایتالیا زندگی میکنم اینجا فقط اساتید دانشگاه میتونن این شرط رو به جا بیارن. اونم نه همه شون

ضمنا من دانشجوی دکترا هستم اما با مدرک فوق لبسانسم اپلای کردم اگه این کیس ریجکت بشه ایا میتونم سال بعد با مدرک دکترا و قوانین جدید اپلای کنم؟ (چون امتیاز اون رو راحت تر میارم) یا اینکه یکبار ریجکت شدن به معنای اینه ‍که دیگه نمیشه برای ویزای گرین کارت اپلای کرد؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط alfim نمایش پست ها
    سلام آقا بهزاد
    کیس من یه کم خاص هستش. اگه لطف کنید با توجه به تجاربی که داشتید جوابم رو بدین ازتون خیلی ممنون میشم. من آگوست 2014 مصاحبه سفارت رو انجام دادم و هنوز ویزام نیومده. البته نامه نقص مدرک داشتم که در مورد سابقه کار همزمان با تحصیل ایراد گرفته بود و جواب اون رو دادم. برای همسرم هنوز هیچ اقدامی ن‍کردیم. حالا با این اوصاف اگر ویزای من صادر بشه که به احتمال قریب به یقین از 2015 شروع خواهد شد در صورتیکه بخوام برای ویزای همراه یعنی برای همسرم اقدام کنیم آیا من باید حتما اول اونجا کار پیدا کرده باشم تا همسرم بتونه به من ملحق بشه؟
    2- در این صورت آیا باید حداقل درامد رو برای الحاق خانواده داشته باشم یا خیر؟
    3- سوال بعدیم اینه که این درامد 315000 کرون برای تمدید بعد از سه سال باید فقط در سال اخر باشه یا مجموع درامد در سه سال باید اینقدر بشه؟
    4-با توجه به حدود نرمال درامد در دانمارک ایا براورده کردن این شرط خیلی سخت نیست؟ چون من در ایتالیا زندگی میکنم اینجا فقط اساتید دانشگاه میتونن این شرط رو به جا بیارن. اونم نه همه شون

ضمنا من دانشجوی دکترا هستم اما با مدرک فوق لبسانسم اپلای کردم اگه این کیس ریجکت بشه ایا میتونم سال بعد با مدرک دکترا و قوانین جدید اپلای کنم؟ (چون امتیاز اون رو راحت تر میارم) یا اینکه یکبار ریجکت شدن به معنای اینه ‍که دیگه نمیشه برای ویزای گرین کارت اپلای کرد؟
    هنوز ابهامات زیادی در مورد قوانین قدیم و جدید هست. اگر از من بپرسین، قاعدتا باید بتونین برای همسر اقدام کنین، چون شما قبل از 2015 اپلای کردین.
    ولی برای تمدید حداقل حقوق یک سال آخر 315000 کرون هست. یعنی 26000 کرون در ماه. با کار تخصصی فول تایم میتونین این درآمد رو داشته باشین. حداقل حقوق در دانمارک 110 کرون هست که یک ماهش میشه 16000 کرون. ولی برای کار تخصصی که حداقل لیسانس داشته باشین، معمولا بیشتر از 25 و حتی 30 هزار کرون ناخالص هست.

با سلام

من مدارک خودم و همسرم رو در آخرین ماه سال 2014 به سفارت دادم و استتوسمون paid on شد. اون موقع گفته می شد در مورد ما بر اساس قوانین قدیم برخورد میشه چون مدارکتون رو قبل از 2015 تحویل دادین. ولی الان گفته میشه تاریخ اومدن ویزا مهم هست! و انگار در مورد امثال من، بعضی موارد بر اساس قوانین قدیمه و بعضی بر اساس قوانین جدید! برداشت من درسته؟ اینجوری که خیلی گیج کننده میشه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine , Tehran university of medical sciences

سلام و ممنون از فروم پر بارتون . من تازه قصد اقدام برای گرین کارت دانمارک رو دارم . تنها نکته بسیار منفی در مقررات جدید برای من ، عدم همراهی خانواده است . غیر مستقیم با یکی از وکلا صحبت کردم و ایشون گفتند این مساله قابل حل کردنه . به نظرتون امکانش هست یا نه ؟ ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط torshizi نمایش پست ها
    از طریق ایمیل جواب نمیدن باید زنگ بزنید
    من ایمیل زدم بعد از 2،3 روز جوابم و دادن . greencard@star.dk من به این ایمیل زدم

Junior Member

دوستان خواهشا يك نفر جواب به من بده
    ما مداركمون روآذر ماه به سفارت داده ايم. چه جوري و از كجا مي توانيم پي گيري كنيم كارمون رو كه استاتوسمون تغيير كرده يا نه. در ضمن ما خونمون را عوض كرديم نامه تاييد يا هيرينگ مدارك اونجا ميره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TUMS- Pharmacy

نقل قول نوشته اصلی توسط bonsay نمایش پست ها
    دوستان خواهشا يك نفر جواب به من بده
    ما مداركمون روآذر ماه به سفارت داده ايم. چه جوري و از كجا مي توانيم پي گيري كنيم كارمون رو كه استاتوسمون تغيير كرده يا نه. در ضمن ما خونمون را عوض كرديم نامه تاييد يا هيرينگ مدارك اونجا ميره؟
    شما از طریق وارد کردن case order number در سایت : https://www.nyidanmark.dk/en-us/comi...nt/Payment.htm می تونین از استتوستون مطلع بشین. معمولا نامه نقصی مدارک به خود سفارت فرستاده میشه و سفارت با شما تماس میگیره ولی اگه پروسه نقص نداشته باشه نامه هایی از قبیل اینکه پرونده شما در حال بررسی است و چقدر زمان پروسه هست .... به منزل شما فرستاده میشه مستقیما.

جهت اطلاع دوستان:
    از طریق ایمیل در مورد مدرک زبان پرسیدم.
    از امسال اگر شما دانشجوی رشته ای به زبان انگلیسی باشید نمره زبان تعلق نمی گیره و باید آیلتس با تاریخ کمتر از 2 سال ارائه بدهید.

دوستان من یه سوال میکنم فقط نزنین منو، چون مطمئنن این سوال در ا.ن 500 صفحه آرشیو شده پاسخ داده شده منتها من 40-50 صفحش رو سلکشن خوندم و بعدش خسته شدم، میتونم یه هفته وقت بزارم و همش رو بخونم اما یه سوال مهم دارم که جوابش واسم مهمه. من وقت سفارت گرفتم برای نیمه اردیبهشت، دیروز رفتم دانشگاه برای آزاد سازی لیسانس و ارشد که گفتن فعلن باید لیسانس آزاد شه بعدش ارشد که نهایتن گفتن تا قبل عید همش آزاد میشه. حالا سوالم اینه که بعدش باید این مدارک رو قبل از ترجمه به تایید و مهر وزارت عبوم هم برسونم یا واسه دانمارک همون مردک اصل کفایت میکنه؟؟ چون اگه مجبور شم مهر وزارت بگیرم خودش فک کنم یه ماه وقت بگیره با توجه به اینکه میخوریم به نوروزو اونوقت بعد از نوروز تا تیمه اردیبهشت معلوم نیس که بتونم موفق به گرفتن مهر بشم و وقت سفارتم باطل میشه. بنظرتون باید چیکار کنم وقت سفارت رو به تعویق بندازم یا دانمارک فقط همون مدرک اصل کفایت میکنه؟ ببخشید اگه سوال تکراریه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)