صفحه 7 از 24 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 239

موضوع: ابهامات و سوالات در خصوص گرین کارت دانمارک (قوانین ژانویه 2015، پست اول خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : ابهامات و سوالات در خصوص گرین کارت دانمارک (قوانین ژانویه 2015، پست اول خوانده

دوستان یه ابهامی برای خودم و بعضی افراد دیگه که تو 2014 اقدام کردند و الان تو 2015 میخواند برای اعضای خانوادشون مثل همسر و فرزند اقدام کنند پیش اومده بود که خودم مستقیم از اداره مهاجرت دانمارک پرسیدم . گفتند که همچنان اعضای خانواده شما هم جزء قوانین 2014 حساب میشند و مثل قانون جدید نیازی به ارائه مدارک شغلی و حقوقی نیست . در حالیکه سفارت دانمارک تو تهران اطلاعات غلط میده .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ابهامات و سوالات در خصوص گرین کارت دانمارک (قوانین ژانویه 2015، پست اول خوانده

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadsilver نمایش پست ها
    دوستان یه ابهامی برای خودم و بعضی افراد دیگه که تو 2014 اقدام کردند و الان تو 2015 میخواند برای اعضای خانوادشون مثل همسر و فرزند اقدام کنند پیش اومده بود که خودم مستقیم از اداره مهاجرت دانمارک پرسیدم . گفتند که همچنان اعضای خانواده شما هم جزء قوانین 2014 حساب میشند و مثل قانون جدید نیازی به ارائه مدارک شغلی و حقوقی نیست . در حالیکه سفارت دانمارک تو تهران اطلاعات غلط میده .
    بله دوست عزیز ممنونم مطابق قوانین 2014 رفتار خواهد شد . و سوال دیگه ای که من پرسیدم ازشون این بود که من چقدر باید گواهی بانکی ببرم که نظرشون روی میزان لازم برای همسر و فرزند بود چون شخص اصلی ویزا رو دریافت کرده. به هر صورت شرایط برای 2014 فعلا مناسب هست . تا بعدا!

Junior Member

سلام دوستان،
    سوال من مربوط به مرحله بعد از ورود به دانمارک هست و صفحه مرتبط باهاش رو پیدا نکردم. میشه لطفا راهنمایی کنید که جواب سوالم رو چطور می تونم پیدا کنم؟
    ۱- می خواستم بدونم بعد از ورود به دانمارک وقتی که برای کارت بهداشت و کارت اقامت درخواست میدیم و رجیستر می کنیم آیا پاسپورت ما دست اون اداره در دانمارک می مونه تا زمان صدور کارت اقامت؟ یا اینکه همون روز رجیستر کردن پاسپورت رو بهمون بر می گردونن؟
    ۲- آیا زمان انتظار برای دریافت کارت بهداشت همون ۲ هفته و برای کارت اقامت همون ۴ تا ۶ هفته است؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

سلام ممنون می شم ذوستان راهنماییم کنید ایابا داشتن مدرک فوق لیسانس مترجمی فراتسه در دانشگاه فرانسه و داشتن 7 سال سابقه تدریس زبان فرانسه در ایران امکان گرفتن گرین کارت هست؟

Junior Member

سلام دوستان من اینجا خیلی تلاش کردم پاسخ سوالاتم رو پیدا کنم و اگر چیز تکراری میگم ببخشید .
    خیلی سریع دغدغه های ذهنیم رو مطرح میکنم خیلی لطف میکنید اگر پاسخ بدید:
    1) به طور تجربی آیا تا الان کسی متوجه شده که متاهل یا مجرد بودن توی سرعت پروسه دادن ویزای گیرین کارت نقش مثبت یا منفی داره یا نه؟
    2) در قوانین جدید گفته شده که افراد متاهل باید خودشون جدا اقدام کنند بعد از پیدا کردن کار در دانمارک برای همسرشون، مگر در قوانین قبلی هم چیزی مشابه همین نبود؟ و در عین حال اکثرا گفته بودند که ما همزمان یا با فاصله یه مدتی اقدام کردیم و حتی ویزاهاشون رو همزمان دریافت کرده بودند. چطوری بوده؟ الان یعنی اگر بخوایم بهیچ وجه نمیشه باهم بریم برای مصاحبه؟ اساسا اگر بخوایم باهم بریم برای مصاحبه چطور باید برای دو نفر نوبت گرفت؟
    3) من برای دریافت وقت از سفارت اگر جلوی وضعیت تاهل بنویسم engaged و بعد وضعیت تغییر کنه مشکلی نداره؟ چون معلوم نیست کی بتونیم عقد کنیم.
    4) اگر نامزد من برای تحصیل از حالا و جدا اقدام کنه اشکالی پیش نمیاد؟ منظور اینکه اگر ایشون همزمان با من زودتر یا دیرتر در دانمارک حضور داشت و بعد خواستیم ویزای دانشجویی ایشون رو با گرین کارت من هماهنگ کنیم اوضاع سخت و پیچیده میشه؟ اصولا کار درستیه به نظر شما دوستان؟ یا بهتره زودتر عقد کنیم و به عنوان همراه من تو پروسه گرینکارت باشند؟ ما میخوایم تا حد امکان همزمان باهم وارد دانمارک بشیم.
    5) مدرک ایلتس جنرال به همون اندازه آکادمیک اعتبار داره تو این مورد؟ اصلا جنرال قبول هست؟!
    6) از طریق صرافی باید هزینه 260 دلار رو واریز کرد؟
    7) میشه لطفا لینکی رو که برای اقدام آنلاین هست برام بزارید؟ اینطور که فهمیدم اگر همراه آنلاین اقدام کنه و مدارکش رو هم ضمیمه، خیلی بهتر هست .
    8) میشه تو ایمیل درخواست نوبت بگیم واسه چه ماهی مثلا جولای میخوایم؟ چون اگر زودتر از اون نوبت بدهند مدرک زبان نخواهم داشت.
    ویرایش توسط sajad_ht : February 8th, 2015 در ساعت 11:23 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad_ht نمایش پست ها
    سلام دوستان من اینجا خیلی تلاش کردم پاسخ سوالاتم رو پیدا کنم و اگر چیز تکراری میگم ببخشید .
    خیلی سریع دغدغه های ذهنیم رو مطرح میکنم خیلی لطف میکنید اگر پاسخ بدید:
    1) به طور تجربی آیا تا الان کسی متوجه شده که متاهل یا مجرد بودن توی سرعت پروسه دادن ویزای گیرین کارت نقش مثبت یا منفی داره یا نه؟
    2) در قوانین جدید گفته شده که افراد متاهل باید خودشون جدا اقدام کنند بعد از پیدا کردن کار در دانمارک برای همسرشون، مگر در قوانین قبلی هم چیزی مشابه همین نبود؟ و در عین حال اکثرا گفته بودند که ما همزمان یا با فاصله یه مدتی اقدام کردیم و حتی ویزاهاشون رو همزمان دریافت کرده بودند. چطوری بوده؟ الان یعنی اگر بخوایم بهیچ وجه نمیشه باهم بریم برای مصاحبه؟ اساسا اگر بخوایم باهم بریم برای مصاحبه چطور باید برای دو نفر نوبت گرفت؟
    3) من برای دریافت وقت از سفارت اگر جلوی وضعیت تاهل بنویسم engaged و بعد وضعیت تغییر کنه مشکلی نداره؟ چون معلوم نیست کی بتونیم عقد کنیم.
    4) اگر نامزد من برای تحصیل از حالا و جدا اقدام کنه اشکالی پیش نمیاد؟ منظور اینکه اگر ایشون همزمان با من زودتر یا دیرتر در دانمارک حضور داشت و بعد خواستیم ویزای دانشجویی ایشون رو با گرین کارت من هماهنگ کنیم اوضاع سخت و پیچیده میشه؟ اصولا کار درستیه به نظر شما دوستان؟ یا بهتره زودتر عقد کنیم و به عنوان همراه من تو پروسه گرینکارت باشند؟ ما میخوایم تا حد امکان همزمان باهم وارد دانمارک بشیم.
    5) مدرک ایلتس جنرال به همون اندازه آکادمیک اعتبار داره تو این مورد؟ اصلا جنرال قبول هست؟!
    6) از طریق صرافی باید هزینه 260 دلار رو واریز کرد؟
    7) میشه لطفا لینکی رو که برای اقدام آنلاین هست برام بزارید؟ اینطور که فهمیدم اگر همراه آنلاین اقدام کنه و مدارکش رو هم ضمیمه، خیلی بهتر هست .
    8) میشه تو ایمیل درخواست نوبت بگیم واسه چه ماهی مثلا جولای میخوایم؟ چون اگر زودتر از اون نوبت بدهند مدرک زبان نخواهم داشت.
    1- تاثیری در روند پرونده نداره
    2- تا پایان سال 2014 نفر اصلی با خانوادش میتونست اقدام کنه ، افرادی که ویزای خود را سال 2014 دریافت کرده اند اگر الان برای خانوادشان اقدام کنند مطابق 2014 رفتار خواهد شد ولی برای اقدام کنندگان جدید فقط نفر اصلی میتواند اقدام کند ، و بعد از پیدا کردن کار میتواند برای همراه اقدام کند
    5- آیلتس جنرال وآکادمیک هر دو قابل قبول هست
    6- هزینه 260 دلار در سفار ت پرداخت می شود که برای برابر اصل کردن مدارک هست
    7- الان تا زمان پیدا کردن شغل خودتون در دانمارک نمیتونید برای همراه اقدام کنید
    8- شما بگو بعد از جولای میخوای

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز به دانمارک|یافتن همسفر|بلیط هواپیما|وسائل مورد نیاز و مسائل مربوطه

سلام دوستان مخصوصا آقاي بهزاد شريف عزيز. چندتا سوال دارم لطفا راهنمايي فرماييد.
    1- من ويزاي 6 ماهم 24 آوريل تموم ميشه . آيا ميتونم مثلا 20 آوريل وارد دانمارك بشم براي شروع كارهاي اقامت ؟ با توجه به اينكه كارت ومدارك دو سه هفته طول ميكشه بياد وويزاي من مهلتش تا اون زمان تموم ميشه مشكلي پيش نمياد؟
    2- آيا وقتي توي دانمارك پاسپورت رو ميگيرن براي دادن كارت سبز ، همون لحظه پاسپورت رو پس ميدن ؟ چون من نميخام منتظر اومدن كارت بشم . اگه پاسپورت رو بهم ندن نميتونم برگردم ايران ؟
    3- اگه جايي رو از قبل رزرو نكرده بياشيم وبياييم همون روز ميشه جايي رو براي خواب پيدا كرد يا نه ؟ اگر جواب مثبت بهترين روش چيه/
    4- اگر بيام ونتونم آدرس ثبت كنم ميتونم بيشتر از وقت ويزام بمونم يا نه ؟
    5- اگر كلا نتونم آدرس ثبت كنم وبرگردم تكليف اعتبار ويزا واقامتم چي ميشه ؟

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : پرواز به دانمارک|یافتن همسفر|بلیط هواپیما|وسائل مورد نیاز و مسائل مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط touraj52 نمایش پست ها
    سلام دوستان مخصوصا آقاي بهزاد شريف عزيز. چندتا سوال دارم لطفا راهنمايي فرماييد.
    1- من ويزاي 6 ماهم 24 آوريل تموم ميشه . آيا ميتونم مثلا 20 آوريل وارد دانمارك بشم براي شروع كارهاي اقامت ؟ با توجه به اينكه كارت ومدارك دو سه هفته طول ميكشه بياد وويزاي من مهلتش تا اون زمان تموم ميشه مشكلي پيش نمياد؟
    2- آيا وقتي توي دانمارك پاسپورت رو ميگيرن براي دادن كارت سبز ، همون لحظه پاسپورت رو پس ميدن ؟ چون من نميخام منتظر اومدن كارت بشم . اگه پاسپورت رو بهم ندن نميتونم برگردم ايران ؟
    3- اگه جايي رو از قبل رزرو نكرده بياشيم وبياييم همون روز ميشه جايي رو براي خواب پيدا كرد يا نه ؟ اگر جواب مثبت بهترين روش چيه/
    4- اگر بيام ونتونم آدرس ثبت كنم ميتونم بيشتر از وقت ويزام بمونم يا نه ؟
    5- اگر كلا نتونم آدرس ثبت كنم وبرگردم تكليف اعتبار ويزا واقامتم چي ميشه ؟
    البته چون فروم فضای عمومی هست، لطفا شخص خاصی رو مخاطب قرار ندین، چون اگر فرد دیگه ای هم بلد باشه روش نمیشه جواب بده و ممکنه اون موقعی که شما نیاز به جواب دارین من سر نزنم. ببخشید که جسارت کردم.

1- ویزای 6 ماهه که سفارت میده ملاک نیست. شما توی نامه ای که از سفارت گرفتین، نوشته که شروع اقامت شما از کی هست. از اون تاریخ شما شش ماه وقت دارن در دانمارک ثبت کنین.
    2- کارت اقامت میدن که البته صورتیه! و پشتش نوشته گرین کارت. اصولا پاسپورتی ازتون نمیگیرن. شما روزی که اومدین میرین شهرداری، با پاسپورت و اون نامه ای که از سفارت گرفتین و آدرس (قرارداد اجاره یا به همراه صاحبخانه) و اسمتون رو ثبت می کنین. در عرض دو هفته کارت بهداشتتون میاد. بین یک هفته تا دو ماه هم کارت اقامتتون میاد به همون آدرسی که ثبت کردین.
    3- جوابش 99 درصد منفیه.
    4- میتونین بمونین، ولی اگر متوجه بشن، براتون مشکل ساز میشه.
    5- می پره.

این آخری هم توصیه دوستانه هست. چون حداقل بدون اغراق ده مورد دیدم. افرادی که فقط میان آدرس ثبت کنن و برگردن و بهانه شون اینه که تا الان شش میلیون خرج کردم، در نهایت 16 میلیون دیگه هم خرج می کنن و بعد بی خیال اقامتشون میشن.

Junior Member

سلام به همه دوستان
    سوالی در مورد مقایسه شرایط اقامت 2014 و 2015 داشتم. آیا برای کسانیکه مشمول قوانین پیش از سال 2015 می شوند (البته برای بار اول تمدید اقامت!) هم شرط حداقل حقوق در سال اول وجود دارد؟ اگر آره کجا می تونم این مورد رو چک کنم؟ چون تو نامه ای که موقع دریافت ویزا سفارت بهم داد (من ویزام رو سپتامبر 2014 گرفتم)، اشاره ای به شرط پیدا کردن کار و حداقل حقوق در سال اول اقامت نشده بود. تو سایت هم گشتم ولی موفق نشدم چیزی پیدا کنم.
    مرسی از دوستانی که راهنمایی می کنند.

Junior Member

سلام
    من 2 ماه هست که مدارک رو دادم از مالزی اقدام گردم چقدر طول میگشه؟ و چطور مراحل رو چک کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)