صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: معرفی چند دانشگاه اروپایی و آمریکایی که با GPA زیر 3 پذیرش می دهند؟

Junior Member

پیش فرض معرفی چند دانشگاه اروپایی و آمریکایی که با GPA زیر 3 پذیرش می دهند؟

سلام.من اسم چند تا دانشگاه (ترجیحا آمریکا) که با معدل زیر 15 پذیرش می دهند را می خوام.واقعا ممنون.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی چند دانشگاه اروپایی و آمریکایی که با GPA زیر 3 پذیرش می دهند؟

کسی جواب نمیده؟

پیش فرض پاسخ : معرفی چند دانشگاه اروپایی و آمریکایی که با GPA زیر 3 پذیرش می دهند؟

There are very few graduate programs that will consider you with a GPA under 3.0, and while many say you need at least a 3.0 to apply, they won't really consider you with less than a 3.5. Your best shot would be to apply to and try to get in as a non-degre[b]. If you can do well in a few graduate-level classes, you might be able to convince them you can handle the workload. .
    باشد که از کسانی باشیم که این جهان را تازه می گردانند
    اشو زردشت

همه دانشگاه هایی که حداقل معدل 3 رو می خوان، به این منظور نیست که اگه شما زیر 3 بودید بررسی نمیشید. معدل یکی از فاکتور هاست، اگر سایر موارد شما قوی باشند می توانند جبران کننده خوبی باشد. حتی خیلی از اونهایی هم که معدل های زیر 3 رو قبول دارن (معمولا 2.7 به بالا) خیلی بیان نمی کنند و برای حفظ اعتبار هم که شده در سایت ها همون 3 رو ذکر می کنند. همینطور که در یک دانشگاه هم دپارتمان به دپارتمان فرق داره.
    پس سوال شما به این شکل خیلی مناسب نیست، باید با دپارتمان مورد نظر خودتون در دانشگاه ها بیشتر آشنا شید و بررسی کنیدشون.
    دوستان عزیز، متاسفانه امکان مشاهده پیام‌های شما در اینجا برام مقدور نیست، همچنین اطلاعات من دیگه به روز نیست. اگر در زمینه کار پژوهشیتون سوالی هست که فکر می‌کنید می‌تونم کمک کنم، حتما ایمیل بزنید. در خصوص معلم زبانم باید بگم که ایشون ایران نیستن. موفق باشید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط رامتین
    There are very few graduate programs that will consider you with a GPA under 3.0, and while many say you need at least a 3.0 to apply, they won't really consider you with less than a 3.5. Your best shot would be to apply to and try to get in as a non-degre[b]. If you can do well in a few graduate-level classes, you might be able to convince them you can handle the workload. .
    یعنی از اول دوباره لیسانس بخونم؟

یعنی از اول دوباره لیسانس بخونم؟
    [/quote]

از لیسانس بخونین که ویزا نمی تونین بگیرین...برای دکترا می خوای اقدام کنید؟ اگه هنوز مستر ندارید ایران بخونید ارشد رو تا معدلتون جبران شه...فوق لیسانس رو توی یه کشور دیگه (کشورهای اروپایی مثلا بخونید ..)
    البته الان هم شانس دارید. این کاملاً بستگی به رشته تحصیلی تون و سوابق تون داره و عوامل دیگه
    دانشگاه های رده ی متوسط به پایین رو اقدام کنید.
    اشو زردشت

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

خیلی از دانشگاههای اروپایی شرط معدل ندارند و شما باید رزومه خوبی داشته باشید صرفا!

[quote ]
    واقعا ممنون از اینکه جواب دادید.ولی یک سوال داشتم.اگر من دانشگاه های رده ی متوسط به پایین رو اقدام کنم، به من ویزای آمریکا می دهند؟ یعنی منظورم اینه که احتمال ویزا گرفتن من کم میشه؟
    [/quote]

باید افسر مصاحبه کننده رو قانع کنید،بله رنک براشون مهمه مثلا اگه از top ten و خیلی معروف باشید ، احتمال ویزاتون خیلی بالاتر می ره
    اما دانشگاه های متوسط زیاد آشنا نیست اسمشون
    روز مصاحبه می پرسه چرا این دانشگاه رو انتخاب کردید نمی گن رنکش چه قدره...
    اشو زردشت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Asman
    خیلی از دانشگاههای اروپایی شرط معدل ندارند و شما باید رزومه خوبی داشته باشید صرفا!
    میشه اسم چندتاشونو بگید؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_k523
    میشه اسم چندتاشونو بگید؟
    Delft, EPFL, Chalmers, all the university in England, Germany and the others

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)