صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: معرفی چند دانشگاه اروپایی و آمریکایی که با GPA زیر 3 پذیرش می دهند؟

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

پیش فرض پاسخ : معرفی چند دانشگاه اروپایی و آمریکایی که با GPA زیر 3 پذیرش می دهند؟

سلام
    ارسالهای که نامربوط با تاپیک بود حذف شد.
    لطفا مقررات را رعایت کنید.

با تشکر
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی چند دانشگاه اروپایی و آمریکایی که با GPA زیر 3 پذیرش می دهند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Asman
    Delft, EPFL, Chalmers, all the university in England, Germany and the others
    از این جور دانشگاهها که شرط معدل ندارند، در کانادا یا استرالیا هم میشه پیدا کرد؟ میشه اسمه چندتاشونو بگید؟ (کانادا)
    واقعا ممنون.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_k523
    از این جور دانشگاهها که شرط معدل ندارند، در کانادا یا استرالیا هم میشه پیدا کرد؟ میشه اسمه چندتاشونو بگید؟ (کانادا)
    واقعا ممنون.
    یه تاپیک دیگه یادم دوستان زده بودند برای دانشگاههای آمریکا و کانادا. راستش من در کانادا تا جایی که گشتم، دانشگاهی پیدا نکردم و در مورد استرالیا هم اطلاعاتم مربوط به 4 سال پیشه و معتبر نیست!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering-IUT

نقل قول نوشته اصلی توسط asman نمایش پست ها
    Delft, EPFL, Chalmers, all the university in England, Germany and the others
    با سلام به آسمان عزیز.
    این دانشگاه هایی که شما گفتید واقعا شرط معدل نداره؟
    یعنی اگه من رزومه م رو خیلی قوی کنم احتمال هست بتونم پذیرش بگیرم؟
    معدلم12.6 ها-رزومه م تقریبا خوبه.یعنی اگه دوستان در مورد رزومه م نظر بدن بهتره.
    ممنون

این که اگه دانشگاه مینیمم معدل رو 3 اعلام کرده باشه و شما اپلای کنید با معدل زیر 3 ، مدارکتون تنها به این دلیل که معدلتون زیر 3 هست بررسی نخواهد شد و ریجکت خواهید شد غلطه .

من خودم کلی میشناسم که با معدل های افتضاح ( چه لیسانش چه فوق) تونستن از دانشگاه های خیلی خوب که شرط GPA 3 دارند پذیرش بگیرند .

- یک دپارتمانی که توی Admission Requirement هاش برای Master معدل 2.75 از 4 میخواد : University of Texas at El Paso - Civil and Environmntal Engineering
    "Energy and persistence conquer all things"

B. Franklin

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)