صفحه 44 از 187 نخستنخست ... 34353637383940414243444546474849505152535494144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 1867

موضوع: ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

پس یعنی بهتره فرم 80 رو اصلاح کنم و مجدد بفرستم؟ هرچند میدونم کدم باطل نشده چرا که حساب کردیت کارت بانک آف امریکا ام که رو همین شماره ام هست هنوز حسابم بازه بعد سه ماه و... .
    چون در واقع SEVIS Record ام باطل شد ولی نمی دونم اینم باطل شده یا نه! بطور کلی آیا این قضیه که من درس ام رو اونجا ول کردم و دلیلشم زبانم بوده واسه کیس افیسر استرالیایی میتونه مورد خاصی باشه؟ ضمنا نوشته بوددر فرم هشتاد بگین که آیا از کشوری , expelled or deport شدین یا نه؟!
    از من خواسته شد بلافاصله خاک رو ترک کنم و کردم ولی کسی اخراج ام نکرد مثل پلیسی یا چیزی! این مورد رو من زدم نه در فرم. همین درسته یا بایستی تغییرش بدم؟
    با تشکر

Member amirmortazavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط ABozorgmehr نمایش پست ها
    پس یعنی بهتره فرم 80 رو اصلاح کنم و مجدد بفرستم؟ هرچند میدونم کدم باطل نشده چرا که حساب کردیت کارت بانک آف امریکا ام که رو همین شماره ام هست هنوز حسابم بازه بعد سه ماه و... .
    چون در واقع SEVIS Record ام باطل شد ولی نمی دونم اینم باطل شده یا نه! بطور کلی آیا این قضیه که من درس ام رو اونجا ول کردم و دلیلشم زبانم بوده واسه کیس افیسر استرالیایی میتونه مورد خاصی باشه؟ ضمنا نوشته بوددر فرم هشتاد بگین که آیا از کشوری , expelled or deport شدین یا نه؟!
    از من خواسته شد بلافاصله خاک رو ترک کنم و کردم ولی کسی اخراج ام نکرد مثل پلیسی یا چیزی! این مورد رو من زدم نه در فرم. همین درسته یا بایستی تغییرش بدم؟
    با تشکر
    حساب بحثش جداست و طبق قانون Immigiration reforms دیگه حساب ها به SSN وصل نیستند و شما بدون اون میتونید حساب باز کنید و تا وقتی خودتون شخصن نبندید حساب رو حسابتون کار میکنه و توصیه میکنم از همون حساب در استرلیا استفاده کنید برای Credit rating و اینکه اکثر بانک های آمریکا در استرالیا شعبه دارند.
    ببینید به محض Terminate شدن سویس، شما 30 روز وقت دارید خاک آمریکا رو ترک کنید وگرنه دیپورت میشید خب شما ترک کردید و دیپورت نشدید. اگر SEVIS اکتیو میبود ازتون نمیخواستن ترک کنید، این خیلیه قضیه جدی ای هست و نمیشه کسی الکی SEVIS اکتیو باشه در حالی که درس نمیخونه.
    پس درست زدید که دیپورت نشدید.
    فعلن دست نگه دارید اگر کیس آفیسر ازتون خواست اصلاح کنید چون اونا خودشون چک میکنن مطمئن، مخصوصن بحث Overstaying ویزا های کشورهای دیگه رو.
    آیا وقت آن نرسیده که از کسانی که به ما کمک میکنند با دادن امتیاز قدردانی کنیم؟ نه نرسیده واقعن؟!؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmortazavi نمایش پست ها
    حساب بحثش جداست و طبق قانون Immigiration reforms دیگه حساب ها به SSN وصل نیستند و شما بدون اون میتونید حساب باز کنید و تا وقتی خودتون شخصن نبندید حساب رو حسابتون کار میکنه و توصیه میکنم از همون حساب در استرلیا استفاده کنید برای Credit rating و اینکه اکثر بانک های آمریکا در استرالیا شعبه دارند.
    ببینید به محض Terminate شدن سویس، شما 30 روز وقت دارید خاک آمریکا رو ترک کنید وگرنه دیپورت میشید خب شما ترک کردید و دیپورت نشدید. اگر SEVIS اکتیو میبود ازتون نمیخواستن ترک کنید، این خیلیه قضیه جدی ای هست و نمیشه کسی الکی SEVIS اکتیو باشه در حالی که درس نمیخونه.
    پس درست زدید که دیپورت نشدید.
    فعلن دست نگه دارید اگر کیس آفیسر ازتون خواست اصلاح کنید چون اونا خودشون چک میکنن مطمئن، مخصوصن بحث Overstaying ویزا های کشورهای دیگه رو.
    حتما
    ولی کلا این بانک ها مخصوصا این بانک اف آمریکا خیلی گیره به ابرانیا حتی مثلا به برادرم که سیتیزن هست! دو آتیشن افراد تصمیم گیرش! من البته الان فهمیدم اونو بستم ولی ولس فارگو ام بازه!!!!
    ممنونم از کمکتون. آره من رو گفتن immediate departure is needed و من طی کمتر از ۲۰ روز از تاریخ دریافت رفتم . در واقع دانشگاه گفت در اسرع وقت ولی با وکیل که صحبت کردم گفتش تا یک ماه !
    حالا پس با این وصف من منتظر می مانم تا سر و کله افیسرم پیدا شه!
    دیگه فرم هستاد رو هم دست نمی زنم و منتظر می مونم تا مگر افیسرم خواست!
    ارادتمند

Junior Member abbasian66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق مهندسی پلیمر دانشگاه تهران

سلام دوستان، ویزای من هم گرنت شد
    توی immiaccount، بعد از آپلود کردن مدارکی که کیس آفیسر خواسته و ارسال نتایج مدیکالتون، حتما اون گزینه ای که پرونده تون رو برای بررسی میفرسته کلیک کنید تا استتوس از "information requested" به "assessment in progress" تغییر پیدا کنه، با تشکر از دوستان که اینو یادآوری کردن، من روی اون گزینه کلیک نکرده بودم و بیخود منتظر شدم، دو روز بعد از اون ویزای من اومد

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط abbasian66 نمایش پست ها
    سلام دوستان، ویزای من هم گرنت شد
    توی immiaccount، بعد از آپلود کردن مدارکی که کیس آفیسر خواسته و ارسال نتایج مدیکالتون، حتما اون گزینه ای که پرونده تون رو برای بررسی میفرسته کلیک کنید تا استتوس از "information requested" به "assessment in progress" تغییر پیدا کنه، با تشکر از دوستان که اینو یادآوری کردن، من روی اون گزینه کلیک نکرده بودم و بیخود منتظر شدم، دو روز بعد از اون ویزای من اومد
    تاریخ لاج: 3 مارچ 2015
    ایمیل کیس آفیسر: 22 آوریل (50 روز بعد از لاج)
    انجام مدیکال: 27 آوریل (ارسال نتایج دو روز بعد انجام شد)
    و ویزا هم همون طوری که گفتم دو روز بعد از کامل کردن پرونده گرنت میشه اصولاً (البته اگه مشکلی وجود نداشته باشه)
    آخرین مهلت ورود: 5 فوریه 2016 (یک سال بعد از گرفتن گواهی عدم سوء پیشینه ام)

در ضمن من با گواهی موقت و ریزنمرات لاتین غیر رسمی اقدام کرده بودم که خوشبختانه کیس آفیسر به اون قسمت تعهد و این قبیل موارد ایرادی نگرفت.

Member mehrfarid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    university of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط abbasian66 نمایش پست ها
    تاریخ لاج: 3 مارچ 2015
    ایمیل کیس آفیسر: 22 آوریل (50 روز بعد از لاج)
    انجام مدیکال: 27 آوریل (ارسال نتایج دو روز بعد انجام شد)
    و ویزا هم همون طوری که گفتم دو روز بعد از کامل کردن پرونده گرنت میشه اصولاً (البته اگه مشکلی وجود نداشته باشه)
    آخرین مهلت ورود: 5 فوریه 2016 (یک سال بعد از گرفتن گواهی عدم سوء پیشینه ام)

در ضمن من با گواهی موقت و ریزنمرات لاتین غیر رسمی اقدام کرده بودم که خوشبختانه کیس آفیسر به اون قسمت تعهد و این قبیل موارد ایرادی نگرفت.
    تبریک میگم بابت گرنت ویزا. امیدوارم دربقیه مراحل هم موفق باشید. شما کدوم شهر تشریف می برید؟

visa: subclass 476 , lodge: 4 Feb 2015 , case officer: 6 March 2015 , Health examination: 10 March 2015 , Grant: 16 March 2015

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrfarid نمایش پست ها
    تبریک میگم بابت گرنت ویزا. امیدوارم دربقیه مراحل هم موفق باشید. شما کدوم شهر تشریف می برید؟
    ممنون، اميدوارم شما هم هميشه موفق باشيد
    به احتمال زياد ملبورن ميرم، چون شنيدم براي رشته ي من اونجا بيشتر كار پيدا ميشه

Junior Member

سلام. من چند تا سوال داشتم. برای آیلتس، امتحان آکادمیک رو هم قبول میکنن؟ یا حتما باید جنرال باشه؟ کسی با اکادمیک این ویزا را گرفته؟
    من الان سایت مربوط به ویزا 476 رو خوندم. توش نوشته بود آیلتس Overal 6 لازم هست و نمرات هر 4 اسکیل باید حداقل5 باشه. ولی قبلا اینجا خوندم که هر 4 اسکیل باید حداقل6 باشه. قانونش عوض شده جدیدا؟ کسی با overal 6 و مثلا 2 تا اسکیل 5.5 اقدام کرده که نتیجه گرفته باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin90 نمایش پست ها
    سلام. من چند تا سوال داشتم. برای آیلتس، امتحان آکادمیک رو هم قبول میکنن؟ یا حتما باید جنرال باشه؟ کسی با اکادمیک این ویزا را گرفته؟
    من الان سایت مربوط به ویزا 476 رو خوندم. توش نوشته بود آیلتس Overal 6 لازم هست و نمرات هر 4 اسکیل باید حداقل5 باشه. ولی قبلا اینجا خوندم که هر 4 اسکیل باید حداقل6 باشه. قانونش عوض شده جدیدا؟ کسی با overal 6 و مثلا 2 تا اسکیل 5.5 اقدام کرده که نتیجه گرفته باشه؟
    سلام و روز بخیر
    آره جدیدا قوانین عوض شده و نمره مورد نیاز در هر بخش به پنج تقلیل پیدا کرده است. من در مورد آیلتس آکادمیک یا جنرال این رو میدونم که قبلا باید حتما جنرال میبود ولی الان طبق نس مستقیم سابت نوشته آیلتس دو نوع هست و نیاز هست که شما تنها آیلتس جنرال را بدهید! این متن مستقیم نمیگه که دادن نمره آکادمیک منع شده است لذا از نظر و استباط شخصی بنده نباید مشکلی باشد.
    عنایت داشته باشید که تا همین یک ماه پیش که نمره ها در هر مهارت بایستی اقلا ۶ میبود سایت نوشته بود شما باید آیلتس جنرال بدید! این با اوصافیست که حتی در اون زمان هم بنده میشناختم افرادی رو که با آکادمیک کارشونو راه انداخته بودن! الان که دیگه قانون تخفیف داده که دیگه اصلا متصور مشکلی نیستم.
    شما برای یقین صد در صد یک ایمیل بزن که خیالت اسوده شه

Member Maziar_Rafiei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوالکتریک- پلی تکنیک تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin90 نمایش پست ها
    من خودم با اکادمیک این ویزا رو گرفتم اصلا مشکلی نداره. قبلا تافل مورد قبول نبود که چند ماهی هست اونم قبول میکنند. ایلتس اکادمیک یا جنرال یا تافل مورد قبوله. قانونش چند وقتیه عوض شده. قبلا overal 6 بود هر اسکیل هم باید 6 میبود. الان overal 6 هست ولی هر اسکیل حداقل 5. که یعنی راحت تر شده.
    visa: subclass 476 , lodge: 9 March 2015 , case officer: May 2015 , Health examination: 9 May 2015 , Grant: 11 May 2015 , to: Australia 1 June 2015

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)