صفحه 4 از 187 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1867

موضوع: ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_86 نمایش پست ها
    دوستان چندتا سوال دارم
    1- مشخصات سابقه کاری که تو فرم 80 و 1221 مینویسیم بعدا برای کار پیدا کردن مد نظر قرار میگیره یا بعدا میتونیم رزومه درست کنیم برا شرکتا؟
    2- مشخصات سربازی رو خواسته تو فرم 80 آیا اگه نیرو انتظامی بودم بنویسم ؟ کلا خدمت رو باید بنویسیم؟
    چیزایی که مینویسید ربطی به رزومه ای که قراره بعدا به شرکت ها بدین نداره، از من بعدا رزومه رو جداگانه خواستن ..... منم همسرم سربازیش نیروی انتظامی بوده و من نوشتم توی بخش IT نیروی انتظامی بوده و مشکلی پیش نیامد.
    دوستان اگر نکته ای رو اشتباه گفتم بنده رو تصحیح کنید.

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiye64 نمایش پست ها
    شما فقط توی immi account تون قسمتhealth رو پر میکنید که hap id بگیرید.....آزمایشات رو روزی که میرید پیش دکتر انجام میدین.....کیس آفیسر بهتون میگه برید پیش دکتر مربوطه توی ی زمان معین 28 روزه.
    مرسي دوست عزيز من hap Id نگرفتم قسمت health هم پر كردم هنوز پول رو نريختم البته شايد بعد إز اون هست روند رو اگه ميشه كامل بگيد؟ أينما يك سري پشت هاي قديمي حذف شده
    عمری دگر بباید بعد از فراق مارا، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری

نقل قول نوشته اصلی توسط samba_a نمایش پست ها
    مرسي دوست عزيز من hap Id نگرفتم قسمت health هم پر كردم هنوز پول رو نريختم البته شايد بعد إز اون هست روند رو اگه ميشه كامل بگيد؟ أينما يك سري پشت هاي قديمي حذف شده
    اولین قدم ترجمه مدارک: دانشنامه، ریز نمرات و شناسنامه است که باید مترجم ناتی باشد. یکی از اونها آبیز، میدان انقلاب، روبروی سینما بهمنه. بعد از اون فرم های 80 و 1221 رو پر میکنید و همراه مدارک ترجمه شده که اسکن گرفتین ازش و همچنین اسکن مدرک ielts تون و پاسپورت آماده نگه میدارین. توی سایت مهاجرت استرالیا میرین و immi account میسازین. فرم آنلاین رو اونجا پر میکنین که در نهایت ازتون میخواد مبلغ رو بریزین، تا زمانی که مبلغ رو واریز نکردین ویزا سابمیت نمیشه. بعد از واریز شما رو به صفحه ای میبره که شامل اطلاعات ویزای شما است که اونجا مدارکتون رو اتچ میکنید. بعد از اتچ اگه خوب توی صفحه نگاه کنید، دو قسمت هست که شامل health و clearance هست که بنظر میرسه جدیدا تا زمانی که این دو قسمت رو پر نکنید کیس آفیسر خبری ازش نمیشه.

Member mehrfarid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    university of Tehran

سلام دوستان. من تازه نمره آیلتسم اومد و می خوام اقدام کنم. توضیحات دوستمون mahdiye64 خوب بود. فقط من دانشنامم رو نگرفتم. مدرکم موقته هم لیسانسم هم ارشدم. بهم گیر میدن؟ باید حتما برم آزادشون کنم الان؟ دوستم پارسال با موقت اقدام کرد شد ولی نمی دونم قوانین تغییر کرده یا نه؟ اصلا مهر ناتی می زنن مدرک غیر رسمی رو؟

Junior Member

چیزایی که مینویسید ربطی به رزومه ای که قراره بعدا به شرکت ها بدین نداره، از من بعدا رزومه رو جداگانه خواستن ..... منم همسرم سربازیش نیروی انتظامی بوده و من نوشتم توی بخش IT نیروی انتظامی بوده و مشکلی پیش نیامد.
    دوستان اگر نکته ای رو اشتباه گفتم بنده رو تصحیح کنید.
    مرسی...یه سوال دیگه!
    من امروز لاج کردم و HAP ID رو گرفتم و مدارک مورد نیاز رو اتچ کردم! می تونم برم برا مدیکال یا منتظر بشم افیسر بگه؟

Junior Member

دوستان من امروز لاج کردم...اسامی خانواده رو ازم پرسید ( چه همراه باشند چه غیر همراه) ...الان که لاج تموم شده تو صفحه خودم اسامی خانواده هم هستند کنار خودم...البته پول یک نفر رو دادم..! چکار کنم؟ مشکل ساز نشه!

دوستان من امروز لاج کردم...اسامی خانواده رو ازم پرسید ( چه همراه باشند چه غیر همراه) ...الان که لاج تموم شده تو صفحه خودم اسامی خانواده هم هستند کنار خودم...البته پول یک نفر رو دادم..! چکار کنم؟ مشکل ساز نشه!
    نگران نباش ... مهم پولیه که پرداخت کردی، تعداد نفرات توی پرداخت حساب میشه، برای منم همه اعضای خانواده رو آورده بودن، اصلا نگران نباش.

مرسی...یه سوال دیگه!
    من امروز لاج کردم و HAP ID رو گرفتم و مدارک مورد نیاز رو اتچ کردم! می تونم برم برا مدیکال یا منتظر بشم افیسر بگه؟
    اگر پرداخت رو انجام دادین و ایمیل اتوماتیک submission رو دریافت کردین و دو قسمت health و clearance رو کامل پر کردین، منتظر کیس آفیسر شین. ویزا از تاریخ مدیکال حساب میشه، یعنی مثلا اگه امروز 24 ژانویه مدیکال رو انجام بدین تا 24 ژانویه سال بعد حتما باید یک ورود به استرالیا داشته باشین.

Member mehrfarid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    university of Tehran

سلام دوستان. من تازه نمره آیلتسم اومد و می خوام اقدام کنم. توضیحات دوستمون mahdiye64 خوب بود. فقط من دانشنامم رو نگرفتم. مدرکم موقته هم لیسانسم هم ارشدم. بهم گیر میدن؟ باید حتما برم آزادشون کنم الان؟ دوستم پارسال با موقت اقدام کرد شد ولی نمی دونم قوانین تغییر کرده یا نه؟ اصلا مهر ناتی می زنن مدرک غیر رسمی رو؟

دوستان اگه کسی میدونه لطفا منو راهنمایی کنه. خیلی واسم مهمه. چون آزاد کردن مدرک دانشگاه تهران علاوه بر زمانه بیش از1 ماه هزینه زیادیم داره و من میخوام ببینم اگه راهی نداره قبل از اقدام برم دنبال دانشنامم. چون بعدا به خاطر زمان ممکنه ویزام رد بشه.
    کسی بوده جدیدا با مدرک موقت اقدام کرده باشه؟

Junior Member

اگر پرداخت رو انجام دادین و ایمیل اتوماتیک submission رو دریافت کردین و دو قسمت health و clearance رو کامل پر کردین، منتظر کیس آفیسر شین. ویزا از تاریخ مدیکال حساب میشه، یعنی مثلا اگه امروز 24 ژانویه مدیکال رو انجام بدین تا 24 ژانویه سال بعد حتما باید یک ورود به استرالیا داشته باشین.
    ممنون از پاسخ های کاملت ... در مورد سوال قبل حسابی خیالم راحت شد..! فقط جواب این سوال رو کامل نگرفتم..! میشه قبل از اینکه آفیسر بگه مدیکال رو انجام بدیم! یادمه یسری از دوستان گفتن میشه..
    بازم ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)