صفحه 1 از 187 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1867

موضوع: ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

پیش فرض ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_sh نمایش پست ها
    با تشکر از جواب قبل
    تو لیست اعضای خانواده که میتونن همراه با این ویزا بیان نوشته: other dependent relatives .
    منظور از جمله بالا چی هست؟
    یعنی برادرم هم میتونه همراه من باشه؟ برای ساپورت مالی بتونم روش حساب کنم؟
    ممنون میشم جواب بدید. خیلی حیاتی هست
    نوشته اعضای "وابسته"

معمولا همسر و فرزندان اعضای وابسته به مین اپلیکنت هستن.
    اگه برادرتون از نظر مالی و روحی و همه جوره به شما وابسته اس و شما بتونید ثابت کنید، به ایشون هم ویزا میدن ولی اگه نتونی ثابت کنی به شما هم نمیدن که بر اساس ادعات پیش وابسته ات بمونی و جدا نشی ازش!!
    (دوستان اگه اشتب میکنم اصلاحم کنند.)

ساپورت مالی رو متوججه نشدم

موفق باشید
    Subclass:476, Lodge:10 Jun 2013, Medical request by CO:10 Sep 2013, PCC:15 Sep 2013, Medical:18 Sep 2013, Grant:13 Nov 2013, To:Brisbane

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوافضا/امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط sinammf نمایش پست ها
    نوشته اعضای "وابسته"

معمولا همسر و فرزندان اعضای وابسته به مین اپلیکنت هستن.
    اگه برادرتون از نظر مالی و روحی و همه جوره به شما وابسته اس و شما بتونید ثابت کنید، به ایشون هم ویزا میدن ولی اگه نتونی ثابت کنی به شما هم نمیدن که بر اساس ادعات پیش وابسته ات بمونی و جدا نشی ازش!!
    (دوستان اگه اشتب میکنم اصلاحم کنند.)

ساپورت مالی رو متوججه نشدم

موفق باشید
    خیلی ممنونم ، متوجه شدم
    گفتم شاید وابستگی شامل اعضای خانواده باشه ولی انگار انواع ازدواج و فرزند منظورشونه
    البته منظورم این بود که اون من رو ساپورت مالی کنه نه برعکسش
    برادرم حتی اونجا سرمایه گذاری هم کرده البته به وسیله یک مقیم که الان اونجاست
    حتی برای ویزا هم اقدام کرده ولی خیلی زمان بر هست و نتیجش هم مشخص نیست
    به هر حال احتمالا اون هر جور هست خواهد رفت
    بهتره که من به فکر خودم باشم...
    ممنون از توجه تون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical eng

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

درود،

چند سوال داشتم:

1- بعد از درخواست دادن برای ویزا، چه مدت مهلت هست که سفر کرد؟ مثلاً شخصی الان درخواست ویزا بده، آیا میتونه 2 سال بعد سفر کنه با حتماً باید بلافاصله سفر کنه؟
    (سوال رو به این دلیل پرسیدم، از اونجایی که حداکثر دو سال میتونه از مدرک گذشته باشه، کسی که فارغ شده ولی سربازی نرفته (و سربازی هم 2 سال به طول میانجامه) راهی برای گرفتن ویزا داره؟)

2- آیا ویزا بلااستثنا به همه افراد واجد شرایط (فارغ از تهران و امیرکبیر و سن کمتر 31 و فارغ کمتر از 2 سال) داده میشه یا ممکنه ویزا ندن؟

ممنون

Member Maziar_Rafiei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوالکتریک- پلی تکنیک تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranVB نمایش پست ها
    درود،

چند سوال داشتم:

1- بعد از درخواست دادن برای ویزا، چه مدت مهلت هست که سفر کرد؟ مثلاً شخصی الان درخواست ویزا بده، آیا میتونه 2 سال بعد سفر کنه با حتماً باید بلافاصله سفر کنه؟
    (سوال رو به این دلیل پرسیدم، از اونجایی که حداکثر دو سال میتونه از مدرک گذشته باشه، کسی که فارغ شده ولی سربازی نرفته (و سربازی هم 2 سال به طول میانجامه) راهی برای گرفتن ویزا داره؟)

2- آیا ویزا بلااستثنا به همه افراد واجد شرایط (فارغ از تهران و امیرکبیر و سن کمتر 31 و فارغ کمتر از 2 سال) داده میشه یا ممکنه ویزا ندن؟

ممنون
    1.شما یک سال بعد از تست پزشکی وقت دارین وارد کشور استرالیا بشین.زمان لاج مهم نیست از زمان تست پزشکیتون یک سال محاسبه می‌شه.

2.شما اگر شرایط زیر رو داشته باشین 99% ویزا می‌دن(1% هم گذاشتم واسه چیزی که نمی‌دونم!!):

الف: زبان همه‌ی اسکیل هارو 6 یا بالاتر بیارین.
    ب: کمتر از دو سال از مدت فارغ التحصیلیتون گذشته باشه.
    ج: سنتون حداکثر 31 سال باشه.
    د: پاسپورت و اجازه خروج داشته باشین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Maziar_Rafiei نمایش پست ها
    1.شما یک سال بعد از تست پزشکی وقت دارین وارد کشور استرالیا بشین.زمان لاج مهم نیست از زمان تست پزشکیتون یک سال محاسبه می‌شه.

2.شما اگر شرایط زیر رو داشته باشین 99% ویزا می‌دن(1% هم گذاشتم واسه چیزی که نمی‌دونم!!):

الف: زبان همه‌ی اسکیل هارو 6 یا بالاتر بیارین.
    ب: کمتر از دو سال از مدت فارغ التحصیلیتون گذشته باشه.
    ج: سنتون حداکثر 31 سال باشه.
    د: پاسپورت و اجازه خروج داشته باشین.
    پس یعنی من میتونم فارغ التحصیل بشم و بعد از اون به سربازی برم و در حین سربازی (مثلاً چند ماه قبل از اینکه دو سال از فارغ‌التحصیلی بگذره) درخواست ویزا بدم و همون زمان هم تست پزشکی و بدم، و تا یک سال بعد سفر کنم؟
    اینطور هم سربازی رفتم و هم ویزا دارم، درست میگم؟
    در مورد اینکه فرمودید پاسپورت و اجازه خروج داشته باشم، این هم مربوط به قبل از لاج میشه؟
    در کل میخوام بدونم الان که من هنوز سربازی نرفتم و دو سال هم مدت سربازی هست، چطور میتونم هم سربازی برم و هم ویزا داشته باشم؟

رشته و دانشگاه

پس یعنی من میتونم فارغ التحصیل بشم و بعد از اون به سربازی برم و در حین سربازی (مثلاً چند ماه قبل از اینکه دو سال از فارغ‌التحصیلی بگذره) درخواست ویزا بدم و همون زمان هم تست پزشکی و بدم، و تا یک سال بعد سفر کنم؟
    اینطور هم سربازی رفتم و هم ویزا دارم، درست میگم؟
    در مورد اینکه فرمودید پاسپورت و اجازه خروج داشته باشم، این هم مربوط به قبل از لاج میشه؟
    در کل میخوام بدونم الان که من هنوز سربازی نرفتم و دو سال هم مدت سربازی هست، چطور میتونم هم سربازی برم و هم ویزا داشته باشم؟
    به نظرم شما کاری که می‌تونی انجام بدی اینه. بعد از فارغ التحصیلی برین سربازی که 2 ساله.تو سربازی قبل از اینکه 2 سال از فارغ التحصیلیتون بگذره لاج کنین(مثلا 23 ماه که شد لاج) کنین.تست پزشکی رو هم احتمالا تو همون ماه انجام می‌دین دیگه.یعنی شما چیزی حدود 23+12=35 ماه وقت دارین که با این ویزا برین استرالیا. قبل این 35 ماه هم سربازیتون تموم شده حتما، این جوری هم سربازی رفتین هم ویزا رو دارین (البته اگه اضاف نخوری )
    شما زمان لاج کردن باید پاسپورتتون رو اسکن کنین و واسه کیس افیسرتون بفرستین پس حتما موقع لاج پاس داشته باشین.(پیشنهاد می‌کنم اگر پاس ندارین قبل سربازی حتما پاس رو بگیرین چون سرباز باشین دیگه عمرا بتونین تا پایان سربازی پاس بگیرین و این یعنی ویزا بی ویزا)
    سوال اخرتون هم که همون اول جواب دادم.
    موفق باشین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Maziar_Rafiei نمایش پست ها
    به نظرم شما کاری که می‌تونی انجام بدی اینه. بعد از فارغ التحصیلی برین سربازی که 2 ساله.تو سربازی قبل از اینکه 2 سال از فارغ التحصیلیتون بگذره لاج کنین(مثلا 23 ماه که شد لاج) کنین.تست پزشکی رو هم احتمالا تو همون ماه انجام می‌دین دیگه.یعنی شما چیزی حدود 23+12=35 ماه وقت دارین که با این ویزا برین استرالیا. قبل این 35 ماه هم سربازیتون تموم شده حتما، این جوری هم سربازی رفتین هم ویزا رو دارین (البته اگه اضاف نخوری )
    شما زمان لاج کردن باید پاسپورتتون رو اسکن کنین و واسه کیس افیسرتون بفرستین پس حتما موقع لاج پاس داشته باشین.(پیشنهاد می‌کنم اگر پاس ندارین قبل سربازی حتما پاس رو بگیرین چون سرباز باشین دیگه عمرا بتونین تا پایان سربازی پاس بگیرین و این یعنی ویزا بی ویزا)
    سوال اخرتون هم که همون اول جواب دادم.
    موفق باشین
    ممنون از پاسخ کاملتون.
    فقط در مورد پاسپورت اینطور که پرس و جو کردم، پاسپورت رو در صورتی میدن که از دانشگاه نامه داشته باشم و 15 تومن وثیقه رو هم گذاشته باشم و در واقع آماده رفتن باشم. روال پاسپورت گرفتن برای کسی که مشموله اینطوره؟

Junior Member

سلام،بعد از لاج فرم ٨٠ را هم پركنيم اپلود كنيم يا افيسر ازمون درخواست ميكنه بعدا؟ مرسي

رشته و دانشگاه

ممنون از پاسخ کاملتون.
    فقط در مورد پاسپورت اینطور که پرس و جو کردم، پاسپورت رو در صورتی میدن که از دانشگاه نامه داشته باشم و 15 تومن وثیقه رو هم گذاشته باشم و در واقع آماده رفتن باشم. روال پاسپورت گرفتن برای کسی که مشموله اینطوره؟
    بله همین طوره.البته می‌تونین به بهانه سفر علمی یه سفر به ترکیه یا ارمنستان برین و از این طریق پاس رو بگیرین. سفر علمی هم وثقیش حدود 6 میلیون تومنه (یه چیزی بین 5 تا 8 میلیون).
    در صورتی که فارغ التحصیل نیستین باید فرم خروج از کشور رو بگیرین بعد بهتون می‌گن چی‌کار کنین(دانشگاه امیر کبیر این فرم رو باید ببرین پیش آقای نعمتی- آموزش کل)

نقل قول نوشته اصلی توسط Samira_da نمایش پست ها
    سلام،بعد از لاج فرم ٨٠ را هم پركنيم اپلود كنيم يا افيسر ازمون درخواست ميكنه بعدا؟ مرسي
    کلا بهتره که زمان لاج فرم های 80 و 1221 رو پر شده بذارین که کاراتون سریع تر پیش بره ولی اگرم نذاشتید و لاج کردنین ازتون میخوان. برای سرعت دهی به کارتون اول بذارین بهتره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)