صفحه 45 از 187 نخستنخست ... 35363738394041424344454647484950515253545595145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 1867

موضوع: ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

Member mehrfarid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    university of Tehran

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin90 نمایش پست ها
    سلام. من چند تا سوال داشتم. برای آیلتس، امتحان آکادمیک رو هم قبول میکنن؟ یا حتما باید جنرال باشه؟ کسی با اکادمیک این ویزا را گرفته؟
    من الان سایت مربوط به ویزا 476 رو خوندم. توش نوشته بود آیلتس Overal 6 لازم هست و نمرات هر 4 اسکیل باید حداقل5 باشه. ولی قبلا اینجا خوندم که هر 4 اسکیل باید حداقل6 باشه. قانونش عوض شده جدیدا؟ کسی با overal 6 و مثلا 2 تا اسکیل 5.5 اقدام کرده که نتیجه گرفته باشه؟
    سلام . من با ایلتس آکادامیک اقدام کردم و مشکلی نبود. ویزام هم گرنت شد. جدیدا قانون عوض شده و باید هراسکیل بالاتر از 5 باشه

visa: subclass 476 , lodge: 4 Feb 2015 , case officer: 6 March 2015 , Health examination: 10 March 2015 , Grant: 16 March 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Maziar_Rafiei نمایش پست ها
    من خودم با اکادمیک این ویزا رو گرفتم اصلا مشکلی نداره. قبلا تافل مورد قبول نبود که چند ماهی هست اونم قبول میکنند. ایلتس اکادمیک یا جنرال یا تافل مورد قبوله. قانونش چند وقتیه عوض شده. قبلا overal 6 بود هر اسکیل هم باید 6 میبود. الان overal 6 هست ولی هر اسکیل حداقل 5. که یعنی راحت تر شده.
    ممنون که جواب دادین.
    من 3 تا نمره 5.5 دارم و یک نمره 6.5 (رایتینگ) جنرال. اورال شدم 6. ولی در واقع اورالم 5.75 میشه. با این شرایط من واقعا میتونم اقدام کنم؟ 6 رو در نظر میگیرن یا 5.75 ؟!!!!
    قانونش چند وقته عوض شده؟ با این قانون جدید کسی اینجا ویزا گرفته؟ میترسم اقدام کنم مشکلی پیش بیاد . کلا شانسمو از دست بدم.
    من به هر حال باید حتما 6 تیر دوباره امتحان اکادمیک بدم.
    راستی من تو سایت ویزا هر چی گشتم ایمیل پیدا نکردم که بتونم سوال ازشون بپرسم . کسی ایمیلی از اونها داره؟

Member amirmortazavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

ممنون که جواب دادین.
    من 3 تا نمره 5.5 دارم و یک نمره 6.5 (رایتینگ) جنرال. اورال شدم 6. ولی در واقع اورالم 5.75 میشه. با این شرایط من واقعا میتونم اقدام کنم؟ 6 رو در نظر میگیرن یا 5.75 ؟!!!!
    قانونش چند وقته عوض شده؟ با این قانون جدید کسی اینجا ویزا گرفته؟ میترسم اقدام کنم مشکلی پیش بیاد . کلا شانسمو از دست بدم.
    من به هر حال باید حتما 6 تیر دوباره امتحان اکادمیک بدم.
    راستی من تو سایت ویزا هر چی گشتم ایمیل پیدا نکردم که بتونم سوال ازشون بپرسم . کسی ایمیلی از اونها داره؟
    براساس اون چیزی که تو کارنامه تون هست تصمیم میگیرن.
    آیا وقت آن نرسیده که از کسانی که به ما کمک میکنند با دادن امتیاز قدردانی کنیم؟ نه نرسیده واقعن؟!؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

سلام دوستان
    ویزای ما هم اومد
    لاج: 17 مارس 2015
    درخواست مدیکال و اولین ایمیل افسر: 14 می
    انجام مدیکال: 18 می
    سابمیت مدیکال: 24 می
    گرنت ویزا: 29 می
    مهلت اولین ورود: 7 مارس 2016 (یکسال از سوء پیشینه)

نکات:
    با مدرک موقت اقدام کردم/به کپی برابر اصل ریزنمرات فارسی ش گیر داد/با دارالترجمه صحبت(بخونید التماس) کردم که ریزنمررات بدون مهر رو برابر اصل کنه و کرد/توی ترجمه مدرک هم نوشته بود:این مدرک برای بهره مندی در داخل ایرانه و بعد از انجام تعهد 4 ساله مدرک داده میشه و همش ترجمه شده بود
    .It always seems IMPOSSIBLE until it's done

Member mehrfarid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    university of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط pisces90 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ویزای ما هم اومد
    لاج: 17 مارس 2015
    درخواست مدیکال و اولین ایمیل افسر: 14 می
    انجام مدیکال: 18 می
    سابمیت مدیکال: 24 می
    گرنت ویزا: 29 می
    مهلت اولین ورود: 7 مارس 2016 (یکسال از سوء پیشینه)

نکات:
    با مدرک موقت اقدام کردم/به کپی برابر اصل ریزنمرات فارسی ش گیر داد/با دارالترجمه صحبت(بخونید التماس) کردم که ریزنمررات بدون مهر رو برابر اصل کنه و کرد/توی ترجمه مدرک هم نوشته بود:این مدرک برای بهره مندی در داخل ایرانه و بعد از انجام تعهد 4 ساله مدرک داده میشه و همش ترجمه شده بود

مبااااارکه دوست من.
    حالا برنامتون برای رفتن کی هست و کدوم شهر قراره برید؟؟

visa: subclass 476 , lodge: 4 Feb 2015 , case officer: 6 March 2015 , Health examination: 10 March 2015 , Grant: 16 March 2015

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrfarid نمایش پست ها
    مبااااارکه دوست من.
    حالا برنامتون برای رفتن کی هست و کدوم شهر قراره برید؟؟
    ممنون از تبریکت و از همه کمکهایی که به من خنگ کردی .... دوستی با شما اونور هم دلگرمی من بودخواهد !
    ما بین پرت و سیدنی شک داریم ولی به احتمال زیاد میریم سیدنی(علیرغم گرونی ش یه خوبیهایی هم داره)
    برای اینکه من میخوام قبل رفتن ایچ اسکیل 7 بگیرم و همسرم هم باید آیلتس بده بخاطر همین آخر ژانویه میریم که همین ور بگیریم مدارکو!!!
    برنامه ما خیلی ریجید نیس و میتونیم با دوستان اپلای ابرود هماهنگ شیم...تازه داداشم هم به زودی میخواد اقدام کنه واسه 476 و ما لشکرکشی کنیم
    .It always seems IMPOSSIBLE until it's done

Member Mohammadtaghi6 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Radiation Application Engineering

سلام دوستان
    من فارغ التحصیل رشته مهندسی هسته ای از دانشگاه امیرکبیر هستم
    می خواستم بپرسم با توجه به این رشته میتونم از ویزای 476 استفاده کنم یا خیر؟

Member amirmortazavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadtaghi6 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فارغ التحصیل رشته مهندسی هسته ای از دانشگاه امیرکبیر هستم
    می خواستم بپرسم با توجه به این رشته میتونم از ویزای 476 استفاده کنم یا خیر؟
    هیچ جایی به صراحت گفته نشده که نمیتونید اقدام کنید چون دارای مدرک مهندسی امیرکبیر هستید اما ممکنه قوانین نانوشته تاثیر خودشون رو بذارن، البته اول ببینید شرایط دیگه رو دارید یا خیر...
    پیدا کردن کار مرتبط هم توی استرالیا فکر میکنم برای رشته شما با توجه به ایرانی بودن غیر ممکن هست...
    آیا وقت آن نرسیده که از کسانی که به ما کمک میکنند با دادن امتیاز قدردانی کنیم؟ نه نرسیده واقعن؟!؟!

Junior Member

سلام. کسی ایمیلی از بخش مربوط به ویزا 476 داره تا بتونم سوال ازشون بپرسم؟
    به جز اون امکانش هست من از شما ایمیل کیس آفیسر تون رو بگیرم و بهش ایمیل بزنم سوالمو بپرسم؟

Member Maziar_Rafiei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوالکتریک- پلی تکنیک تهران

سلام. کسی ایمیلی از بخش مربوط به ویزا 476 داره تا بتونم سوال ازشون بپرسم؟
    به جز اون امکانش هست من از شما ایمیل کیس آفیسر تون رو بگیرم و بهش ایمیل بزنم سوالمو بپرسم؟
    سلام، هر چیزی که تو سایت هست رو بخونید میلی هم بزنید به سفارت یه چیزی اتو ریپلای میکنه که همون توضیحات سایته.
    در مورد میل کیس افیسر هم حتی اگر بهتون داده بشه کاری نمیتونید بکنید. چون میلشون از طرف یه تیم فرستاده میشه و مثلا maziar@gmail.com که به اسم شخصی باشه نیست.
    در کل خیلی پیچیدش نکنید یا شرایطی که نوشته شده رو دارید یا ندارید. واسه کسی تبصره و ماده نداره همونی که نوشتن اجرا میشه.

پ.ن : دوستان اینجا با شما خوب بود و ویزام با کمک شما اومد. من فردا عازم هستم. مرسی از کمک‌هاتون
    visa: subclass 476 , lodge: 9 March 2015 , case officer: May 2015 , Health examination: 9 May 2015 , Grant: 11 May 2015 , to: Australia 1 June 2015

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)