صفحه 150 از 187 نخستنخست ... 50100140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,491 تا 1,500 , از مجموع 1867

موضوع: ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    احیانا اطلاع دارید که کسی که از نظر شرایط سنی بالاتر از 31 سال بوده (مثلا 32 سال نیم ) و برای این ویزا اقدام کرده، در نهایت جواب مثبت گرفته یا خیر؟
    در شرایط این ویزا روشن نوشته شده که جوان تر از 31 سال. با این حال من با دو تا موسسه مهاجرتی که صحبت کردم گفتند این شرط مهمی نیست و آن دو سال بعد از فارغ التحصیلی اهمیت دارد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran Polytechnic-Naval architecture

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط saber1332 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    احیانا اطلاع دارید که کسی که از نظر شرایط سنی بالاتر از 31 سال بوده (مثلا 32 سال نیم ) و برای این ویزا اقدام کرده، در نهایت جواب مثبت گرفته یا خیر؟
    در شرایط این ویزا روشن نوشته شده که جوان تر از 31 سال. با این حال من با دو تا موسسه مهاجرتی که صحبت کردم گفتند این شرط مهمی نیست و آن دو سال بعد از فارغ التحصیلی اهمیت دارد.
    سلام
    من کسی رو نمی شناسم ولی به نظرم اگه بتونید از خود سفارت سوال کنید بهترین مرجع می تونه باشه. حالا این که از کی کجا یکم باید بگردید. آلبته یه ایمیل قبلا گذاشته بودم که می تونید یه سوال بپرسید.
    sa.temporary.graduate@border.gov.au

Junior Member

از کجا میشه فهمید که آفیسر اومده سر کیس؟؟ ایمیل میاد؟؟ اگر بره تو پروسه بدون تماس با ما ایمیل میاد یا باید به imm account سر بزنیم؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط elia_mrp نمایش پست ها
    از کجا میشه فهمید که آفیسر اومده سر کیس؟؟ ایمیل میاد؟؟ اگر بره تو پروسه بدون تماس با ما ایمیل میاد یا باید به imm account سر بزنیم؟؟؟
    سلام
    وقتی که فرم رو پر می کنید به اون ایمیلی که اونجا دادید که باهاتون می تونن در تماس باشند ایمیل میزنه کییس آفیسر! معوملا انگار وقتی میاد سر کیسی قبل اینکه تماس برقرار کنه نگاه می کنه چیارو که می خواد سرف داده! آگه همه ی چیزایی که ازت میخواست و داده باشی زیاد بودن که کامل مدارک و دادن و فقط یک سره ویزاشون آومده آفیسر هم نیازی نمی بینه ایمیلی بزنه. یکیم مثل خود من یک سری مدارک تندی آپلود کردم که مثلا نگن دیر می فرستم به فکرم !!! ولی یه ماه بعد تقریبا ایمیل بهم زد و ازم یک سری مدارک خواست و منم دادم 4 5 ماه بعدم اومد ویزام . البته واسه پاسپورت تاخیر داشتم خودم عوض کردمش وسطش. شما چه فرمایی رو پر کردید ؟ CV آپلود کردید؟ معمولا اگه آفیسر بخواد اینارو که 100% ایمیل میزنه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط at_araz نمایش پست ها
    سلاموقتی که فرم رو پر می کنید به اون ایمیلی که اونجا دادید که باهاتون می تونن در تماس باشند ایمیل میزنه کییس آفیسر! معوملا انگار وقتی میاد سر کیسی قبل اینکه تماس برقرار کنه نگاه می کنه چیارو که می خواد سرف داده! آگه همه ی چیزایی که ازت میخواست و داده باشی زیاد بودن که کامل مدارک و دادن و فقط یک سره ویزاشون آومده آفیسر هم نیازی نمی بینه ایمیلی بزنه. یکیم مثل خود من یک سری مدارک تندی آپلود کردم که مثلا نگن دیر می فرستم به فکرم !!! ولی یه ماه بعد تقریبا ایمیل بهم زد و ازم یک سری مدارک خواست و منم دادم 4 5 ماه بعدم اومد ویزام . البته واسه پاسپورت تاخیر داشتم خودم عوض کردمش وسطش. شما چه فرمایی رو پر کردید ؟ CV آپلود کردید؟ معمولا اگه آفیسر بخواد اینارو که 100% ایمیل میزنه!
    مرسی از پاسختون، همه مدارک( سوپیشینه ، فرم ۸۰ ، cv، کارت پایان خدمت همسرم چون ایشون main applicant میشن)، کلا همه چیز رو فرستادیم به جز فرم ۱۲۲۱.... البنه پاسپورت هارو فقط اسکن کردیم بدون مهر تاتی اما بقیه همه مهر ناتی داشتن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

مرسی از پاسختون، همه مدارک( سوپیشینه ، فرم ۸۰ ، cv، کارت پایان خدمت همسرم چون ایشون main applicant میشن)، کلا همه چیز رو فرستادیم به جز فرم ۱۲۲۱.... البنه پاسپورت هارو فقط اسکن کردیم بدون مهر تاتی اما بقیه همه مهر ناتی داشتن.
    نگران نباشید حتما کیس افیسر باهاتون تماس می گیره ولی منتظر یک روز دو روز نباشید، منم اون اولا دست از چک کردن ایمیل ور نمی داشتم همش انتظار داشتم خبری بشه زود ، دیر و زود داره و لی حتما پیداش میشه نگران نباشید ، مدارک مربوک به ازدواجتون هم هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط at_araz نمایش پست ها
    نگران نباشید حتما کیس افیسر باهاتون تماس می گیره ولی منتظر یک روز دو روز نباشید، منم اون اولا دست از چک کردن ایمیل ور نمی داشتم همش انتظار داشتم خبری بشه زود ، دیر و زود داره و لی حتما پیداش میشه نگران نباشید ، مدارک مربوک به ازدواجتون هم هست؟
    بله هست، تقریبا همه مدارک رو فرستادیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

بله هست، تقریبا همه مدارک رو فرستادیم.
    پس اصلا نگران نباشید، اگه چیزی کم و کسر بیبنه 100% باهاتون تماس می گیره ، فعلا باید منتظر بمونید.

Junior Member

سلام
    کسی اطلاع داره کار کردن رو بعضی از فیلد ها مثلا رادار که ممکنه استفاده نظامی هم داشته باشه، تاثیری روی این ویزا داره یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط irmnmt نمایش پست ها
    سلام
    کسی اطلاع داره کار کردن رو بعضی از فیلد ها مثلا رادار که ممکنه استفاده نظامی هم داشته باشه، تاثیری روی این ویزا داره یا نه؟
    یا ایا کسی بوده که روز فیلد های نسبتا حساس مثه رادار کار کرده باشه و این ویزا رو بگیره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)