صفحه 10 از 187 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1867

موضوع: ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrfarid نمایش پست ها
    سلام. من دارم قسمت health رو تیک میزنم یه گزینه ای داره به اسم:
    Are you taking any prescribed pills or medication (excluding oral contraceptives, over-the counter medication and natural supplements)? If yes, please list these.

اگر کسی قرص برای معده هر روز بخوره مثه کلیدینیوم C باید اونو بنویسه؟؟

قسمت clearance کجا هست؟؟ من فقط health رو دیدم پر کردیم. پیشاپیش بابت راهنماییتون ممنون
    Clearance همون لینک شامل character هست. این لینک رو هم باید تا انتها برین.
    **** با امتیاز دادن به دوستانی که به ما کمک میکنند از آنها تشکر کنیم ****

مقایسه زندگی و تحصیل در استرالیا و اروپا

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mar_bakhshi نمایش پست ها
    health و پر کردم و HAP ID ام گرفتم ولی clearance و ندیدم فقط فرم 80 و پر کردم که اسمش Personal Particulars for assessment including character assessment بود, چون پایین اتچمنتا فقط health بود. ضمنا برای پلیس چک ام از پلیس به اضافه ده عدم سو پیشینه گرفتم ولی ترجمش نکردم همونو آپلود کنم؟
    قسمت character زیر لینک مربوط به health هست...اونم پر کنین. سو پیشینه باید ترجمه ناتی بشه و بعد آپلود بشه.
    **** با امتیاز دادن به دوستانی که به ما کمک میکنند از آنها تشکر کنیم ****

مقایسه زندگی و تحصیل در استرالیا و اروپا

Member Maziar_Rafiei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوالکتریک- پلی تکنیک تهران

سلام به همگی،
    من یه سوالی داشتم می‌خواستم بدونم من چه جوری و از کجا باید پول ویزا رو پرداخت کنم. می‌خوام مدارک رو لادج کنم. پاسم تا هفته‌ی بعد میاد. برگه نظام وظیفه رو هم می‌خوام‌ بدم واسه ترجمه ناتی. مدرک زبان هم دارم. لطفا بگین چه جوری پول رو واریز کنم. تو استرالیا هم اشنا دارم که واسم پول رو واریز کنه اگر اینطوری راحتتره.
    ممنون

Member mehrfarid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    university of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiye64 نمایش پست ها
    قسمت character زیر لینک مربوط به health هست...اونم پر کنین. سو پیشینه باید ترجمه ناتی بشه و بعد آپلود بشه.
    من ندارمش فقط Organise your health examinations
    .
    رو می بینم. زیرش چیزی نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrfarid نمایش پست ها
    من ندارمش فقط Organise your health examinations
    .
    رو می بینم. زیرش چیزی نیست
    دوست عزيز بايد سو پيشينه بگيري إز دادگستري، بدي ترجمه همراه با بقيه تو وب سايت اتچ كني.همون كلير هست . و براي قسمت سلامت هم بايد يه hap Id بگيري إز سايت بري كلينيك هايي كه سفارت معرفي كرده وقت بايد بگيري اونا مي گن كدوم فرم ها رو بايد ببري اون روز. پست هاي قبل رو بخوني متوجه ميشي
    عمری دگر بباید بعد از فراق مارا، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری

من پول رو مي خواسم با moneymex بفرستم داستاني شد شماره يه خانوم رو دارن تو استراليا با وايبر حرف مي زديم رفتن در اكانتم با هزار مصيبت و آخر هم وايبرشو خاموش كردند كه تايم كاري نيست. همون لحظه تو اينترنت پرداخت با مستر كارت رو سرچ كردم با أين شركت كار كردم ٥ دقيقه شد كلا كارشون رو بلد بودن براي اكانت رفتن epayvisa24
    عمری دگر بباید بعد از فراق مارا، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری

Junior Member abbasian66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق مهندسی پلیمر دانشگاه تهران

موقع پر کردن فرم ها، اگه اطلاعات مربوط به تاریخ تولد و آدرس اعضای خانواده (non accompanying) رو اشتباه بزنم، مشکل خاصی پیش میاد؟؟ چون این اطلاعات رو ندارم اصلا

Junior Member

دوستان امروز آفیسر بعد از حدود 26 روز به من ایمیل زد و درخواست یک سری مدارک رو کرده
    که Academic transcript هم هست...تو توضیحش گفته Academic transcript امیرکبیر رو بفرست. در صورتی که من مدرک موقت امیرکبیر رو فرستاده بودم. بنظرتون منظورش اصل مدرکه؟ میشه بهشون توضیح داد که برا خروج از کشور مشکلی ندارم؟ لطفا سریع جواب بدید..مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

سلام بچه ها ....من مدرک موقتم تازه آماده شده...البته دو سال مدرکم فروردین تمومه اما خودم دیر اقدام کردم....حالا دانشگاه گفته که چون مدرک موقت درخواست دادی تا دو ماه نمیتونی آزادش کنی!!!!حالا اگه من الان لاج کنم همون اول مدرک رو میخوان؟اگه گفتن آزادش کن اونوقت من دو ماه نتونم آزادش کنم چی میشه؟ریجکت نمیشم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق دانشگاه تهران

سلام اگر لیسانسم از تهران باشه و ارشدم از خواجه نصیر میتونم از این ویزا استفاده کنم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)