صفحه 101 از 187 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1867

موضوع: ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی برق قدرت دانشگاه صنعتی امیرکبیز

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrab67 نمایش پست ها
    دوستان من میخوام یکم پروسه گرنت شدن ویزام یک کم کشدار بشه، مث اینکه میشه مدارک رو تا 28 روز بعد از اپلای ارسال کرد. میخواستم بدونم اگه بازم یکی دو تا مدرک مثلا سوءپیشینه و ... رو بازم بعد 28 روز نفرستیم کلا ریجت می کنن؟ یه سوال دیگه هم اینکه معمولا تا چه مدت بعد گرنت شدن ویزا اجازه ورود به خاک استرالیا رو میدن؟ آخه من یک کم کارای سربازی و ... مونده میخوام تا میشه کش بدم ولی چون میترسم بعد جولای قانونش عوض شه و این ویزا رو کلا بردارن میخوام تا قبلش اپلای کنم. مرسی از راهنماییتون
    دوست عزیز.
    شما اگر پاسپورت دارید( با توجه به اینکه گفتید کارهای سربازیم مونده) میتونید چند روز مانده به ۲سال گذشتن از مدرک تحصیلیتون، البته با احتساب سن زیر ۳۲ سال، اقدام کنید واسه این ویزا.
    دقت داشته باشید که کیس آفیسر معمولا یک بار ایمیل میزنه و تمام مدارک ناقص رو گوشزد میکنه و ۲۸ روز وقت دارید که آپلود کنید. معمولا تا ۱ سال بعد از تاریخ گواهی عدم سوء پیشینه اجازه اولین ورود به استرالیا رو دارید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

سلام
    من یه مشکلی در پر کردن انلاین فرم پیدا کردم.
    تو قسمت countries of residence، وقتی اطلاعات اقامتم رو در ایران وارد میکنم (یعنی طی 10سال اخیر در ایران بودم) ، پیغام ارور "At least one country of residence for each person over 16 is required " رو نشون میده. چطور میشه ای مشکل رو حل کرد؟
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران- مهندسی محیط زیست(دانشگاه تهران)

دوستان من تو سایت مهاجرت استرالیا سرچ کردم، مثل اینکه خیلی چیزاش عوض شده، مثلا برای زبان علاوه بر آیلتس، تافل و یکی دوتا امتحان دیگه رو هم قبول دارن جدیدا.
    نمره آیلتس هم که سابقا برا هر اسکیل که 6 بود شده 5 و فقط overal 6 میخواد. چجوریه؟
    با توجه به تغییراتی از این دست، الان اگه من مثل سابق که دوستان، نامه معرفی به نظام وظیفه رو ترجمه می کردن به جای مدرک تحصیلی، مشکلی پیش نمیاد؟
    مرسی از توجهتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه

مرسی از پاسختون
    آخه بعضی دوستان گفتن ممکنه تا ماه ژولای این ویزا رو کلا بردارن میخوام قبل از اون اقدام کنم. من چون کسر خدمت دارم الانم بفرستم میرسم به deadline. ولی تو قسمت برآورد هزینه ویزا که تو سایت خود مهاجرت استرالیا برا ویزای 476 گذاشته، تا تاریخ 2019 میشه انتخاب کرد، پس احتمالا تا اون موقع باشه

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی برق قدرت دانشگاه صنعتی امیرکبیز

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrab67 نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون
    آخه بعضی دوستان گفتن ممکنه تا ماه ژولای این ویزا رو کلا بردارن میخوام قبل از اون اقدام کنم. من چون کسر خدمت دارم الانم بفرستم میرسم به deadline. ولی تو قسمت برآورد هزینه ویزا که تو سایت خود مهاجرت استرالیا برا ویزای 476 گذاشته، تا تاریخ 2019 میشه انتخاب کرد، پس احتمالا تا اون موقع باشه
    قسمت برآورد هزینه ویزا ملاک معتبری نیست. من متوجه منظور شما از کسر خدمت و فرستادن نشدم. اگر پاسپورت دارید، اقدام کنید در غیر اینصورت باید صبر کنید تا پاسپورت بگیرید. راه دیگه ای نیست.

سلام بر همه دوستان عزیز
    من دانشجوی ترم آخر مهندسی مکانیک دانشگاه تهرانم و بسیار علاقه من به مهاجرت هستم. تمامی این 101 صفحه رو بیش از دوبار خوندم و اونایی که مهم برام بوده رو هم عکس گرفتم که بارها بخونم.
    دوستان عزیز خواهش میکنم جواب بدید. آیا کسی هست که الان با این ویزا استرالیا باشه و تونسه باشه ویزاش رو تبدیل کنه به ویزای دائم و کار و زندگی راه انداخته باشه؟؟؟؟؟؟
    رفتم با این ویزا راحته....اما آیندش مبهمه!!!
    خواهشا دوستایی که با این ویزا رفتن از تجارب بعدیش برامون بگن. چگونه رفتنش به اندازه کافی بحث شده در این صفحات. اگر کسی سوالی دراه بره پستای قبلی رو بخونه.
    دوستان خواهشا از اونجا اطلاعات بدید.
    بسیار بسیار ممنونم از مشارکت همه دوستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوافضا/امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط armannikkhah72 نمایش پست ها
    سلام بر همه دوستان عزیز
    من دانشجوی ترم آخر مهندسی مکانیک دانشگاه تهرانم و بسیار علاقه من به مهاجرت هستم. تمامی این 101 صفحه رو بیش از دوبار خوندم و اونایی که مهم برام بوده رو هم عکس گرفتم که بارها بخونم.
    دوستان عزیز خواهش میکنم جواب بدید. آیا کسی هست که الان با این ویزا استرالیا باشه و تونسه باشه ویزاش رو تبدیل کنه به ویزای دائم و کار و زندگی راه انداخته باشه؟؟؟؟؟؟
    رفتم با این ویزا راحته....اما آیندش مبهمه!!!
    خواهشا دوستایی که با این ویزا رفتن از تجارب بعدیش برامون بگن. چگونه رفتنش به اندازه کافی بحث شده در این صفحات. اگر کسی سوالی دراه بره پستای قبلی رو بخونه.
    دوستان خواهشا از اونجا اطلاعات بدید.
    بسیار بسیار ممنونم از مشارکت همه دوستان
    تعداد زیادی از دوستانی که استرالیا هستند نظرات و وضعیتشون رو توضیح دادند
    بطورکلی اکثرا از موقت بودن این ویزا نالیده و فقط اون رو پلی برای گرفتن ویزاهای بعدی دونسته بودن
    لادج: 21 فوریه 2016
    آفیسر: 21 آوریل 2016
    گرنت: 24 جون 2016
    اولین ورود : 9 می 2017

Junior Member
    رشته و دانشگاه

از دوستانی که اقدام کردن، اخیرا کسی با نامه معرفی به نظام وظیفه به جای مدرک فارغ التحصیلی اقدام کرده؟ آخه تو پیج های قبلی بعضی دوستان میگفتن یک کم آفیسرها سخت گیر تر شدن نسبت به قبل.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سواحل / امیرکبیر

سلام
    من دانشجوی ارشد مهندسی سواحل و سازه های دریایی امیرکبیرم
    برای ویزای 476 میخوام اقدام کنم.
    کسی اطلاعی از این موضوع داره که آموزش محور شدن من نتیجه ی نامطلوبی تو روند اخذ ویزا داره یا نه؟
    ممنون از همتون که بدون هیچ چشم داشتی اطلاعاتتون و در اختیار بقیه میذارین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران محیط زیست امیرکبیر

سلام خیر مشکلی نداری فقط فارغ التحصیل مهندسی باشی کافیه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)