صفحه 105 از 187 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 1867

موضوع: ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی برق قدرت دانشگاه صنعتی امیرکبیز

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_sh نمایش پست ها
    دوستانی که رزومه فرستادن فرمت خاصی مدنظرشون هست یا نه؟
    فکر میکنم این رزومه با رزومه کاری و تحصیلی فرق میکنه.؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    یه سرچ در گوگل بزنید و فرمت رزومه استرالیایی رو پیدا کنید. بهتره به این فرمت بفرستید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

من یکی از دوستانم میخواد اقدام کنه الان 2 ماه دیگه دفاع ارشد هست تازه و میخواد بلافاصله اقدام کنه که یک وقت اون ددلاین جولای برنخوره... جواب آیلتس چند وقته میاد؟ و چطور میشه زود اقدام کرد؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Member
    رشته و دانشگاه
    Power Electrical Engineering / University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط elia_mrp نمایش پست ها
    من یکی از دوستانم میخواد اقدام کنه الان 2 ماه دیگه دفاع ارشد هست تازه و میخواد بلافاصله اقدام کنه که یک وقت اون ددلاین جولای برنخوره... جواب آیلتس چند وقته میاد؟ و چطور میشه زود اقدام کرد؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    سلام
    جواب آیلتس حدوداً 14 روزه میاد. حتماً باید بعد از تاریخ امتحان لادج انجام بشه.
    پس بعد از امتحان اگه مطمئن هستند که حد نصاب نمره رو میارن، میتونن لادج کنن و بعد نمره رو اعلام کنن. در غیر اینصورت صبر کنن تا نمرشون بیاد و بعد لادج کنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران - نقشه برداری - سیستهای اطلاعات مکانی GIS دا

با عرض سلام خدمت دوستان گرامی
    اگر کسی در تاریخ یکم تیر ماه مدارک خود را بفرستد و هزینه ویزا را پرداخت نماید و خدایی نکرده بنابر گفته دوستان و پروپوزال ارائه شده این ویزا در اول جولای (11 تیرماه) برداشته شود، تکلیفش چیست؟ آیا این احتمال وجود دارد که مدارک ارزیابی نشود و پولی هم بازگردانده نشود؟ آیا احتمال برداشتن یک ویزا بدون اطلاع رسانی قبلی امکان پذیر است و این احتمال وجود دارد تا 10 تیر افراد بتوانند مدارک ارسال کنند و هزینه ویزا را پرداخت نمایند و به یکباره در 11 تیر که اول جولای است اعلام شود این ویزا کنار گذاشته شده؟ آیا دولت استرالیا همچنین سابقه ای در تغییر ویزا داشته؟
    بی صبرانه منتظر پاسخ شما دوستان مطلع در این باره می باشم. زندگی من و همسرم به این ویزا بسته شده است. خواهش می کنم اگر کسی اطلاعی دارد مرا باخبر سازد.
    با تشکر از همه دوستان

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی برق قدرت دانشگاه صنعتی امیرکبیز

نقل قول نوشته اصلی توسط mpoorarab نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان گرامی
    اگر کسی در تاریخ یکم تیر ماه مدارک خود را بفرستد و هزینه ویزا را پرداخت نماید و خدایی نکرده بنابر گفته دوستان و پروپوزال ارائه شده این ویزا در اول جولای (11 تیرماه) برداشته شود، تکلیفش چیست؟ آیا این احتمال وجود دارد که مدارک ارزیابی نشود و پولی هم بازگردانده نشود؟ آیا احتمال برداشتن یک ویزا بدون اطلاع رسانی قبلی امکان پذیر است و این احتمال وجود دارد تا 10 تیر افراد بتوانند مدارک ارسال کنند و هزینه ویزا را پرداخت نمایند و به یکباره در 11 تیر که اول جولای است اعلام شود این ویزا کنار گذاشته شده؟ آیا دولت استرالیا همچنین سابقه ای در تغییر ویزا داشته؟
    بی صبرانه منتظر پاسخ شما دوستان مطلع در این باره می باشم. زندگی من و همسرم به این ویزا بسته شده است. خواهش می کنم اگر کسی اطلاعی دارد مرا باخبر سازد.
    با تشکر از همه دوستان
    سلام.
    در جواب شما باید بگم که این نظر شخصی من هست و بدون اینکه مستند بدونم ولی به نظر من تقریبا غیرممکن هست که پول لاج رو از شما بگیرن ولی بگن زمان تموم شده. حتما اول ویزا رو برمیدارن بعد اعلام میکنن که ثبت نام تمام شد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران - نقشه برداری - سیستهای اطلاعات مکانی GIS دا

سلام بر همه دوستان
    کسی اینجا با وثیقه سربازی تا حالا اقدام کرده؟
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس عمران-شریف

سلام دوستان خواهش میکنم اگر پاسخ سوالاتم رو میدونید بگید چون ممکنه سوال سایر عزیزان هم باشه:
    1-آیا از زمانی که ویزا میاد (که طبق گفته ی دوستان در آرشیو 2-4 ماه بعد از لاج کردن)،به مدت 1 سال وقت داریم که پامون رو داخل استرالیا بزاریم؟یا اینکه این زمان ممکنه برای افراد مختلف متفاوت باشه؟؟این یک سال همیشه ثابته؟من الان دانشجوی ترم 4 ارشد شریفم،کارشناسیم رو امیرکبیر بودم و تا مهر 95 مدت 2 سال زمان بعد از فارغ التحصیلیم به پایان میرسه.به نظرتون مناسب ترین زمان برای لاج کردن من چه زمانی هست؟

2-یکی از این شرکت های معتبر اعزام دانشجو هست که برای یکی از دوستای امیرکبیریم این ویزارو گرفته، ویزا رو میگیره همراه با پذیرش دوره دکتری(برای معافیت از سربازی،مجبورم که پذیرش از یه
    دانشگاهی داشته باشم،مثلا از مالزی یا شاید خود استرالیا!!!!!!! **که اون موقع نمیدونم من ویزام 476 میشه یا دانشجویی استرالیا**ا؟؟!!{این سوال* واقعا برام سواله!!}) از یه دانشگاه و 500 دلار قبل و 500 دلار بعد گرفتن ویزا و پذیرش(احتمال قریب به یقین بدون فاند !!) دریافت میکنه،به نظرتون قبول کنم یا خودم کاهاشو انجام بدم؟

3-این قضیه ی (ارسال ریز نمرات) و (گواهی اشتغال) به تحصیل برای کسایی که معافیت تحصیلی برای سریازیشون گرفتن و سرباز فراری نیستن تا چقدر صحت داره؟؟چون من میخوام برای اینکه سرباز فراری نباشم و بتونم بیام ایران خانوادمو ببینم یه پذیرش دوره ی دکتری بگیرم از یه دانشگاهی،پس مسلما اگر مالزی پذیرش بگیرم اصلا برای ثبت نامشم نمیرم چه برسه به اینکه ریز نمره بتونم بدم!!

خواهش میکنم پاسخ بدین،به پاسختون نیاز دارم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط amrsa نمایش پست ها
    دوست عزیز سوالات یکم مبهمه و خیلی مربوط به این تاپیک نمیشه ولی چندتا نکته رو باید بگم در مورد زمان لاج شما دقیقا تا دو سال بعد از تاریخ فارغ التحصیلیت فرصت داری که می تونی حتی بذاری یه روز قبل تمام شدن دو سال لاج کنی و لاج کردن به این معنیه که شما توی ایمی اکانت وارد می شی و بعد از پرکردن فرم های مربوطش هزینه پراسسینگ ویزا رو پرداخت می کنی در آخر می تونی مدارک مورد نیازو آپلود کنی می تونی هم هیچی نفرسی و صبر کنی کیس آفیسر بیاد و بگه که 28 روز وقت داری تا فلان مدارکو آپلود کنی که در این صورت مسلما پروسه گرفتن ویزات طولانی تر میشه.
    در مورد اجازه خروج از کشور به طور کلی این ویزا کاری به این مسایل نداره البته احتمال اینکه وضعیت خدمت نظامیت پرسیده بشه و نیاز به ارائه مدرک باشه هست حتی اگر معاف بوده باشی از سربازی. اینکه بعد از گرفتن ویزا با چه کلکی بخای خارج شی راه شاید زیاد باشه یکیش همین گرفتن پذیرش از یه دانشگاهی که بعدش لازمه وسیقه بذاری و بری ولی باید بدونی که اگر با این روش رفتی و خواستی بری اون دانشگاه (مثلا یکی از دانشگاه های استرالیا باشه) درس بخونی احتمال اینکه اونجا ثبت نامت نکنن زیاد هست چون ویزات موقته و لازمه تبدیل بشه دوباره، به هرحال می تونی به این روش خارج شی و دنبال دانشگاه هم نری ولی باید بدونی که از معافیت تحصیلی هر مقطع تحصیلی فقط یبار می تونی استفاده کنی و اگر از این روش معافیت گرفتی فقط تو همین بازه می تونی خارج از ایزان باشی (مثلا برای دکترا 4 سال) بعد از اون اگر برگشتی ایران پات گیره و باید بری سربازی (فعلا که قانون اینجوریه حالا ممکنه بعدا اون 15 میلیون وسیقه رو بردارن جای سربازیت).
    سوال اخرت اصلا مفهوم نیست.
    معذرت میخوام اگر سوالام مبهم بود.منظورم از سوال آخرم اینه که دوستانی که سربازی دارن و برای رفتن و ادامه ی تحصیل از معافیت تحصیلی استفاده میکنن،آیا هر سال برای اینکه ثابت کنند که دارن تحصیل میکنن توی اون دانشگاه ، موظف به فرستادن برگه ی اشتغال به تحصیل یا ریز نمرات از اون دانشگاه به سازمان سنجش داخل کشور هستند؟چون من میخوام از یه دانشگاهی پذیرش بگیرم که معافیت تحصیلی داشته باشم که بتونم به ایران رفت و آمد داشته باشم.مثلا از یکی از دانشگاهای مالزی یا حتی خود استرالیا پذیرش بگیرم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_zein نمایش پست ها
    سلام دوستان خواهش میکنم اگر پاسخ سوالاتم رو میدونید بگید چون ممکنه سوال سایر عزیزان هم باشه:
    1-آیا از زمانی که ویزا میاد (که طبق گفته ی دوستان در آرشیو 2-4 ماه بعد از لاج کردن)،به مدت 1 سال وقت داریم که پامون رو داخل استرالیا بزاریم؟یا اینکه این زمان ممکنه برای افراد مختلف متفاوت باشه؟؟این یک سال همیشه ثابته؟من الان دانشجوی ترم 4 ارشد شریفم،کارشناسیم رو امیرکبیر بودم و تا مهر 95 مدت 2 سال زمان بعد از فارغ التحصیلیم به پایان میرسه.به نظرتون مناسب ترین زمان برای لاج کردن من چه زمانی هست؟

2-یکی از این شرکت های معتبر اعزام دانشجو هست که برای یکی از دوستای امیرکبیریم این ویزارو گرفته، ویزا رو میگیره همراه با پذیرش دوره دکتری(برای معافیت از سربازی،مجبورم که پذیرش از یه
    دانشگاهی داشته باشم،مثلا از مالزی یا شاید خود استرالیا!!!!!!! **که اون موقع نمیدونم من ویزام 476 میشه یا دانشجویی استرالیا**ا؟؟!!{این سوال* واقعا برام سواله!!}) از یه دانشگاه و 500 دلار قبل و 500 دلار بعد گرفتن ویزا و پذیرش(احتمال قریب به یقین بدون فاند !!) دریافت میکنه،به نظرتون قبول کنم یا خودم کاهاشو انجام بدم؟

3-این قضیه ی (ارسال ریز نمرات) و (گواهی اشتغال) به تحصیل برای کسایی که معافیت تحصیلی برای سریازیشون گرفتن و سرباز فراری نیستن تا چقدر صحت داره؟؟چون من میخوام برای اینکه سرباز فراری نباشم و بتونم بیام ایران خانوادمو ببینم یه پذیرش دوره ی دکتری بگیرم از یه دانشگاهی،پس مسلما اگر مالزی پذیرش بگیرم اصلا برای ثبت نامشم نمیرم چه برسه به اینکه ریز نمره بتونم بدم!!

خواهش میکنم پاسخ بدین،به پاسختون نیاز دارم.

معذرت میخوام اگر سوالام مبهم بود.منظورم از سوال آخرم اینه که دوستانی که سربازی دارن و برای رفتن و ادامه ی تحصیل از معافیت تحصیلی استفاده میکنن،آیا هر سال برای اینکه ثابت کنند که دارن تحصیل میکنن توی اون دانشگاه ، موظف به فرستادن برگه ی اشتغال به تحصیل یا ریز نمرات از اون دانشگاه به سازمان سنجش داخل کشور هستند؟چون من میخوام از یه دانشگاهی پذیرش بگیرم که معافیت تحصیلی داشته باشم که بتونم به ایران رفت و آمد داشته باشم.مثلا از یکی از دانشگاهای مالزی یا حتی خود استرالیا پذیرش بگیرم.

در این حد مطلع نیستم ولی شما می تونی از خود نظام وظیفه بپرسی ارتباطی به سازمان سنجش نداره ولی بعید میدونم که توی دوره تحصیل به کسی کاری داشته باشن همینطورکه اینجا توی این بازه زمانی کسی مشمول نیست و کاری به کسی ندارن ولی خب یه نکته هم هست شما داخل کشور هم که تویه دانشگاه ثبت نام میکنی دانشگاه یه نامه بت میده که ببری برا معافیت تحصیلیت و خودتو معرفی کنی که تو فلان دانشگاه مشغول به تحصیل شدی، ممکنه لازم باشه تویه اون دانشگاه ثبت نام کنی حداقل.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    امیرکبیر

سلام دوستان در خصوص فرم 80، قسمت H، میشه راهنمایی کنید، سوال 25 زده "are you applying for a temporary visa" که اگه yes بزنیم departure date و city of departure میخواد، منظورش چیه دقیقا؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    امیرکبیر

سوال 24 منظورم بود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)