صفحه 111 از 187 نخستنخست ... 1161101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 1867

موضوع: ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران. دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_eslami_kh نمایش پست ها
    من همیشه زمان login کردن به حساب immi acount باید یک بار logout کنم و دوباره login کنم تا اطلاعاتم نمایش داده بشه. کسه دیگه ای هم این مشکل رو داره یا فقط حساب من اینطوریه. چون ممکنه کیس افیسر هم بعد از ورود به حساب من ببینه که هیچ اطلاعاتی وجود نداره.

احتمال این که همچین مشکلی برای افیسر پیش بیاد تقریبا صفر هستش. سیستم قطعا به این شکل نیست که لازم باشه افیسر به immi شما login کنه، ولی باز هم یه میل بهشون بزنی و مشکل رو اطلاع بدی بد نیست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

سلام،
    من از یه موسسه مهاجرتی پرسیدم که پردیسها و مجازی ها میتونن اقدام کنن؟ گفتن که می تونن ولی سخت بهشون ویزا میدن چون از دانشگاه استعلام می گیرن. من خودم ماله پردیس کاسپین دانشگاه تهران هستم و فکر میکنم به خاطر همینه که ویزام طول کشیده.
    کسی اطلاعی داره درباره این موضوع؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Power Electrical Engineering / University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط magistrate_sh1 نمایش پست ها
    مرسی.
    گواهی عدم سوء پیشینه رو قبل از اومدن کیس افیسر داده بودم.
    جدیدا مدیکال هم نمی خواد. منم نفرستادم.
    2 سال سابقه کار هم داشتم ولی ننوشتم. برای این ویزا نیازی نبود منم زیاده روی نکردم.
    خیلی ممنون همچنین شما و همه دوستان
    سلام
    چطور میگین سابقه کار و نمی خواد. پس فرم 80 و 1221 واسه چیه؟
    امیدوارم وقتی واسه 189 یا 190 سابقتون و رو کردین بهتون گیر ندن که چرا واسه 476 اعلام نکرده بودین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوافضا/امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط a_salehnia نمایش پست ها
    سلام
    چطور میگین سابقه کار و نمی خواد. پس فرم 80 و 1221 واسه چیه؟
    امیدوارم وقتی واسه 189 یا 190 سابقتون و رو کردین بهتون گیر ندن که چرا واسه 476 اعلام نکرده بودین
    بله کاملا درسته
    تناقض از دیدگاه اونها مساوی دروغ هست
    و باید ویزاهای بعدی رو فراموش کرد
    این دوستمون البته چون خیلی خوش شانسه حتما همونجا با یک دختر مقیم ازدواج میکنه و مشکلی نداره
    لادج: 21 فوریه 2016
    آفیسر: 21 آوریل 2016
    گرنت: 24 جون 2016
    اولین ورود : 9 می 2017

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_sh نمایش پست ها
    بله کاملا درسته
    این دوستمون البته چون خیلی خوش شانسه حتما همونجا با یک دختر مقیم ازدواج میکنه و مشکلی نداره
    البته تو رکورد دریافت این ویزا بگم که قبل تر از این قهرمانای زیادی داشتیم
    یه هفته و 10 روز به کررات بود

Junior Member

سلام دوستان، وقتتون بخیر باشه.
    من آخر مهر ماه دو سال پیش، از پایان نامه ام دفاع کردم، فک میکنم برای لاج کردن تا آخر مهر امسال فرصت دارم ولی هنوز تافل هم رو نگرفتم، نمره ی تافلم تا آخر شهریور میاد.
    می خواستم بدونم میشه توی یه ماه ( فقط توی مهر ماه) مدارک مورد نیاز لاج کردن رو جمع و جور کنم?! و اینکه با توجه به اینکه بقیه کارهای مربوط به گرنت ویزا بعد از مدت دو ساله تعیین شده انجام میشه، مشکلی خواهم داشت?
    پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mem68 نمایش پست ها
    من آخر مهر ماه دو سال پیش، از پایان نامه ام دفاع کردم، فک میکنم برای لاج کردن تا آخر مهر امسال فرصت دارم ولی هنوز تافل هم رو نگرفتم، نمره ی تافلم تا آخر شهریور میاد.
    می خواستم بدونم میشه توی یه ماه ( فقط توی مهر ماه) مدارک مورد نیاز لاج کردن رو جمع و جور کنم?! و اینکه با توجه به اینکه بقیه کارهای مربوط به گرنت ویزا بعد از مدت دو ساله تعیین شده انجام میشه، مشکلی خواهم داشت?
    سلام
    بله تاقبل از دو سال حتما باید درخواستتون رو سابمیت کنین.
    و اونموقع فرصت کافی واسه تکمیل مدارک دارین
    زمان بررسی که بعد از دوسال میشه اصلا مهم نیست و مشکلی پیش نمیاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط Mem68 نمایش پست ها
    فقط فراموش نکنید که تاریخ آزمون زبانتون باید قبل از تاریخ لاج کردنتون باشه وگرنه ریجکت میشین. چندین مورد اینطوری دیدم.

Junior Member

خیلی ممنونم از شما و همینطور دوست عزیزی که پاسخ دادند.
    دوستان حالا از نحوه ی اپلای کردن واسه ی این ویزا بگذریم، من می خواستم راجع آینده اش باهاتون مشورت کنم:
    من خیلی علاقه مند به ادامه تحصیل در خارج ایران هستم ولی متاسفانه نمره ی زبانم در حدی نیس که بتونم فاند خوبی بگیرم و مشغله کاری هم اجازه نمی ده که زبانم رو تقویت کنم. قصد دارم با این ویزا برم استرالیا و یه کار ساده ای پیدا کنم ( کارگری هم بود مساله ای نیس!) و توی این مدت هجده ماه زبانم رو به یه سطح قابل قبولی برسونم. بعد از اینکه مدت ویزا به پایان رسید برای دانشگاه توی استرالیا یا هر کشور دیگه ای اقدام کنم. بعدشم خدا بزرگه! بنظرتون شدنیه?
    بنده تقریبا دو سال پیش از امیرکبیر در مقطع فوق لیسانس فارغ التحصیل شدم، حدود ده ماه دنبال کار بودم!!! ( یعنی بیشتر از سیصدتا شرکت حضوری رفتم رزومه دادم ولی مگه کار پیدا میشد) ناچارا برای اینکه بیکار نمونم رفتم عسلویه توی یه فیلد متفاوت کار کردم تا الان حدود نه ماه میشه، مشکل اینجاست که این شرکت پنجاه میلیون تومن سفته گرفته تا نیروش رو از دست نده. من اگه بخوام برای این ویزا اقدام کنم، باید از شرکتمم استعلام بگیرم?!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران. دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_sh نمایش پست ها
    بله کاملا درسته
    برای گرفتن ویزای بعدی نیازی به سابقه کار توی ایران نداریم. راه های زیادی هست برای گرفتنش. و در ضمن اگه سابقه رو ننویسی دروغی نگفتی، این ویزا تو پیش نیاز هاش سابقه کار نیست پس نیازی به زیاده روی نیست. البته اینا نظر شخصیم هست و شما هم بهتر از دیدگاه خودتون صحبت کنید نه از دیدگاه اونها!
    بعضی ها توی این تاپیک جوری در مورد اطلاعاتشون صحبت می کنن انگار 20 سال تو سفارت استرالیا کار می کردن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)