صفحه 12 از 187 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1867

موضوع: ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrfarid نمایش پست ها
    شما نمره زبانتون رو گرفتید؟؟ با مدرک موقت لاج کردید؟
    آره نمره زبانم خدا رو شکر اومد و همه رو بالای 6 گرفتم.
    تازه میخوام با مدرم موقت لاج کنم و تا دو ماه نمیتونم مدرکو آزاد کنم.
    میشه مراحل لاج کردن و اینکه چه مدارک و چه فرمهایی در چه مراحلی لازمه ارسال شوند رو بگید؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط pisces90 نمایش پست ها
    آره نمره زبانم خدا رو شکر اومد و همه رو بالای 6 گرفتم.
    تازه میخوام با مدرم موقت لاج کنم و تا دو ماه نمیتونم مدرکو آزاد کنم.
    میشه مراحل لاج کردن و اینکه چه مدارک و چه فرمهایی در چه مراحلی لازمه ارسال شوند رو بگید؟
    دوست عزیز همه پیج ها رو بخونی کامل متوجه میشی چی باید بفرستید!
    ولی من یه خلاصه میگم.
    1- ترجمه و خود مدرک ایسانس و فوق لیسانس (موقت هم موردی نیست) (مهر ناتی خورده باشه)
    2- کارنامه زبان (مهر ناتی میتونی بزنی. من که زدم)
    3- تصویر پاسپورت
    4- ترجمه شناسنامه (مهر ناتی) + تصویر خود شناسنامه
    5- فرم 80 ، 1221 و 1276 ( دوتای اول رو بعدا هم میتونی بفرستی ولی من همه رو روز لاج فرستادم)
    6- گواهی عدم سوء پیشینه (ترجمه شده با مهر ناتی)
    7- ترجمه کارت پایان خدمت (برای آقایون)
    8- ریز نمرات آخرین مدرک ( امیرکبیر تو پرتال خودت یه کارنامه غیر رسمی میذاره ، از همون میگن میشه استفاده کرد)

-هرچی مدارک کامل تر باشه . زودتر و بهتر جواب میگیری...!

دوستان در چک لیست این ویزا رزومه اجباری نیست
    عمری دگر بباید بعد از فراق مارا، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

[IMG]C:\Users\pc123\Desktop\476[/IMG]سلام
    معذرت میخام اگه سوالم تکراریه،وقت نکردم آرشیوو بخونم...همه چی عجله ای داره میشه
    HAP ID از کجای سایت باد بگیریم؟(برای خودمون و پارتنر)

Member mehrfarid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    university of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط pisces90 نمایش پست ها
    [IMG]C:\Users\pc123\Desktop\476[/IMG]سلام
    معذرت میخام اگه سوالم تکراریه،وقت نکردم آرشیوو بخونم...همه چی عجله ای داره میشه
    HAP ID از کجای سایت باد بگیریم؟(برای خودمون و پارتنر)
    سلام. وقتی پول اپلیکیشن رو دادید در صفحه ای که مدارک را باید آپلود کنید یک گزینه health داره که آبی هست (لینک در واقع) زیر اسم هر فرد میاره اونو کلیک کنید. پر کنید تا HAP-ID بگیرید. هم واسه خودتون هم پارتنر. دوستان میگن لینک دیگه ای به اسم character هم هست زیره همون لینک health اونم باید پر بشه ولی داخل اپلیکیشن من این لینک دومیه نبود.

Member
    رشته و دانشگاه
    Power Electrical Engineering / University of Tehran

سلام دوستان
    دوستانی که تجربه یا اطلاعات بیشتری دارن اگه لطف کنن راجع به پروسه ما بین گرفتن این ویزا (476) تا زمان اقامت دایم توضیح بدن. منظورم شامل محدودیت های این ویزا برای اخذ کار، اهمیت پیدا کردن کار مرتبط یا غیر مرتبط برای گرفتن اقامت دایم، نحوه اقدام برای اقامت دایم با داشتن این ویزا ....
    با آرزوی موفقیت برای همه

دوستان من مشکل دارم با فایل فرم 80. امضای الکترونیکی رو می زنم سیو نمی شه الان هم اسکن کردم همه رو حجم فایل بسیار بالاس که اصلا آپ نمی شه تو سایت. چه کار باید بکنم؟؟
    عمری دگر بباید بعد از فراق مارا، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    amirkabir

سلام دوستان

ویزای من هم بعد از دقیقا دو ماه گرانت شد و یک سال هم برای اولین ورودم فرصت دارم. از همفکری همه دوستان اپلایی ممنونم.

من آخرین روز از اعتبار مدرکم لادج کردم و خیلی استرس داشتم ولی همه چیز با کمک دوستان و مکاتبه با داور به خیر گذشت با این حال پیشنهاد میکنم دقیقه 90 لادج نکنید!
    دقت کنید تاریخ لادج روزی هست که شما پول ویزاتونو پرداخت میکنید.
    من همه مدارکو فقط ترجمه ناتی کردم و مهر دادگستری نیاز نشد.
    داورم بعد از 26 روز از زمان لادج اولین بار با ایمیلم تماس گرفت.
    برای مدیکال بیمارستان ایران مهر(دکتر ملک زاده) رفتم و کارم بدون دردسر انجام شد.
    فرم های 80 و 1221 هم همراه گواهی عدم سو پیشینه(یک هفته ای رسید دستم) بعد از درخواست داور فرستادم.
    امیدوارم به زودی ویزای شما هم گرنت شه و هر جا هستید پیروز باشید.

رشته و دانشگاه
    university of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط yaldaebr نمایش پست ها
    سلام دوستان

ویزای من هم بعد از دقیقا دو ماه گرانت شد و یک سال هم برای اولین ورودم فرصت دارم. از همفکری همه دوستان اپلایی ممنونم.

من آخرین روز از اعتبار مدرکم لادج کردم و خیلی استرس داشتم ولی همه چیز با کمک دوستان و مکاتبه با داور به خیر گذشت با این حال پیشنهاد میکنم دقیقه 90 لادج نکنید!
    دقت کنید تاریخ لادج روزی هست که شما پول ویزاتونو پرداخت میکنید.
    من همه مدارکو فقط ترجمه ناتی کردم و مهر دادگستری نیاز نشد.
    داورم بعد از 26 روز از زمان لادج اولین بار با ایمیلم تماس گرفت.
    برای مدیکال بیمارستان ایران مهر(دکتر ملک زاده) رفتم و کارم بدون دردسر انجام شد.
    فرم های 80 و 1221 هم همراه گواهی عدم سو پیشینه(یک هفته ای رسید دستم) بعد از درخواست داور فرستادم.
    امیدوارم به زودی ویزای شما هم گرنت شه و هر جا هستید پیروز باشید.
    مبارک باشه امیدوارم موفق باشید. من یه سوال داشتم. داخل چک لیست داکیونت هایی که باید آپلود کنیم اومده
    "These photographs should be of the head and shoulders only against a plain background.Print the name of the person on the back of each photograph."

منظورش اینه دو تا عکس 3.5 در 4.5 زمینه سفید رنگی رو آپلود کنیم؟ اینکه اسم شخص باید پشتش پرینت بشه یعنی چی؟

یه سواله دیگه شما با مدرک موقت لاج کردید یا دانشنامه؟ من ریزنمره غیر رسمی که مهر و امضا داشته باشه نتونستم از دانشگاه تهران بگیرم که بدم ترجمه... یه دونه ریزنمره انگلیسی گرفتم که اونم امضا نداره یه مهر unofficial داره اونو آپلود نکردم هنوز

رشته و دانشگاه
    university of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط samba_a نمایش پست ها
    کسی نیست جواب منو بده؟؟
    اسکنات رو سایزشون رو بیار پایین. راه سادش : اینایی که اسکن گرفتی رو با نرم افزار paint باز کن بعد به فرمت jpg ازشون save as بگیر. حجمشون خیلی کمتر میشه. بعدن pdfثساخ کن بفرست. البته یکی دو تاشو امتحان کن ببین حجمش میاد پایین یا نه. من هنوز این فرم 80 رو پر نکردم ولی برای بقیه داکیومنتای اسکنم همین کارو کردم. امیدوارم کسی که بهتر میدونه بیاد کمکت کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)