صفحه 14 از 187 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1867

موضوع: ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

Member mehrfarid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    university of Tehran

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

من یه سوال داشتم. داخل چک لیست داکیونت هایی که باید آپلود کنیم اومده
    "These photographs should be of the head and shoulders only against a plain background.Print the name of the person on the back of each photograph."

منظورش اینه دو تا عکس 3.5 در 4.5 زمینه سفید رنگی رو آپلود کنیم؟ اینکه اسم شخص باید پشتش پرینت بشه یعنی چی؟

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrfarid نمایش پست ها
    من یه سوال داشتم. داخل چک لیست داکیونت هایی که باید آپلود کنیم اومده
    "These photographs should be of the head and shoulders only against a plain background.Print the name of the person on the back of each photograph."

منظورش اینه دو تا عکس 3.5 در 4.5 زمینه سفید رنگی رو آپلود کنیم؟ اینکه اسم شخص باید پشتش پرینت بشه یعنی چی؟
    من اسکن همون عکس پاسپورتمو گذاشتم.
    **** با امتیاز دادن به دوستانی که به ما کمک میکنند از آنها تشکر کنیم ****

مقایسه زندگی و تحصیل در استرالیا و اروپا

Junior Member

دوستان سلام
    1.ترجمه مدارک و گواهی عدم سوء پیشینه تاریخ اعتبار دارند؟
    2.ریز نمراتی که پرتال امیرکبیر میده رو نمیشه مهر ناتی زد و فرستاد؟
    3.درباره گواهی موقت چیزهای ضد و نقیضی توی آرشیو نوشته؛ بالاخره مدرکو آزاد کنیم با پول یا اینکه با موقت لاج کنیم و بذاریم مدرکو وزارت کار 6 ماه تا مفتی آزاد شه؟؟؟؟
    ممنون!

Member Maziar_Rafiei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوالکتریک- پلی تکنیک تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط AR80 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    1.ترجمه مدارک و گواهی عدم سوء پیشینه تاریخ اعتبار دارند؟
    2.ریز نمراتی که پرتال امیرکبیر میده رو نمیشه مهر ناتی زد و فرستاد؟
    3.درباره گواهی موقت چیزهای ضد و نقیضی توی آرشیو نوشته؛ بالاخره مدرکو آزاد کنیم با پول یا اینکه با موقت لاج کنیم و بذاریم مدرکو وزارت کار 6 ماه تا مفتی آزاد شه؟؟؟؟
    ممنون!
    1. ترجمه فکر کنم 1 سال اعتبار داره. عدم سوپیشینه رو برای خودمم سواله متوجه شدین به من خبر بدین لطفا
    2. چرا میشه همون ریزنمرات لاتین رو ببرین مهر ناتی بزنین قبول می‌کنند.
    3. با گواهی موقت می‌تونین واسه ویزا اقدام کنین.(برای اقامت به اصل مدرک نیاز دارین)

پ.ن: اگر پسر هستین و می‌خواین 6 ماهه از طریق وزارت کار آزادش کنین شرطش اینه که کارت پایان خدمت داشته باشین. اگر دختر هستین که هیچی راحتین.

نقل قول نوشته اصلی توسط Maziar_Rafiei نمایش پست ها
    1. ترجمه فکر کنم 1 سال اعتبار داره. عدم سوپیشینه رو برای خودمم سواله متوجه شدین به من خبر بدین لطفا
    3. با گواهی موقت می‌تونین واسه ویزا اقدام کنین.(برای اقامت به اصل مدرک نیاز دارین)

پ.ن: اگر پسر هستین و می‌خواین 6 ماهه از طریق وزارت کار آزادش کنین شرطش اینه که کارت پایان خدمت داشته باشین. اگر دختر هستین که هیچی راحتین.
    سو پیشینه در قوانین ایران شش ماه اعتبار داره.
    **** با امتیاز دادن به دوستانی که به ما کمک میکنند از آنها تشکر کنیم ****

مقایسه زندگی و تحصیل در استرالیا و اروپا

Member mehrfarid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    university of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Maziar_Rafiei نمایش پست ها

ریزنمره لاتین موقت دانشگاه تهران رو برای من مهر ناتی نزدن گفتن برای ترجمه ناتی و مهر نیاز به ورژن فارسیش هست چون ما باید فارسیش رو به این اتچ کنیم و مهر ناتی رو بزنیم (بقیه مدارکم به همدیگه از گوشه بالاش چسبونده بودن و مهر زده بودن که گفتن این یعنی ناتی) و ریزنمره فارسی هم که از دانشگاه گرفتم هیچ مهر و امضایی نداشت گفتن نمیشه ترجمه کرد به امضا باید داشته باشه. تازه اینجیی که من رفتم ادمای خوبی بودن مدرک موقتم رو بدون ذکر تعهد خدمت و ارزش ترجمه ندارد، ترجمه کردن. حالا اگکر جایی میشناسید که واشتون این کارو کردن بگید به منم لطفا. من همینجوری unofficial لاتین بدون ناتی رو آپلود کردم فعلا.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical eng

دوستان من آخرش نفهمیدم برای ویزای 476 به کارت پایان خدمت هم نیاز هست یا خیر؟ چون من میخوام در ماه‌های آخر خدمت درخواست ویزا بدم.

و یه سوال دیگه اینکه میشه همراه با 476 درخواست 189 یا 190 هم داد یا حتماً باید 18 ماهش تموم بشه؟ (476 چند ماه بیشتر طول نمیکشه اما 189 بیشتر از یه سال طول میکشه تا گرنت بشه)

Member Maziar_Rafiei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوالکتریک- پلی تکنیک تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranVB نمایش پست ها
    دوستان من آخرش نفهمیدم برای ویزای 476 به کارت پایان خدمت هم نیاز هست یا خیر؟ چون من میخوام در ماه‌های آخر خدمت درخواست ویزا بدم.

و یه سوال دیگه اینکه میشه همراه با 476 درخواست 189 یا 190 هم داد یا حتماً باید 18 ماهش تموم بشه؟ (476 چند ماه بیشتر طول نمیکشه اما 189 بیشتر از یه سال طول میکشه تا گرنت بشه)
    در مورد کارت پایان خدمت سوال منم هست متوجه شدین به منم بگین لطفا(من اصلا سربازی نرفتم و می‌خوام با وثیقه از کشور خارج بشم.)

ویزای 476 تا اونجایی که من می‌دونم ربطی به ویزا های دیگه نداره و شما همزمان می‌تونین واسه بقیه ویزا ها هم اقدام کنین.

Junior Member

دوست عزیز
    من سربازیم که تموم شد اقدام کردم..تو فرم 80 و 1221 در مورد وضعیت خدمت سوال شده که طبیعتا باید حقیقت رو بگید که براتون دردسر نشه..بعد از اینکه من به سربازی اشاره مردم..آفیسر ترجمه کارت پایان خدمت رو خواست که من فرستادم... حالا اگه من نوشته بودم سربازی نرفتم شاید آفیسر در مورد خروج از کشور ازم سوال میکرد شاید هم چیزی نمی گفت! اینو باید از کسایی پرسید که سربازی نرفتن..ولی در کل فکر نکنم خیلی براشون مهم باشه که سربازی رفتی یا نه! مسئله اینه که وقتی داری رزومه میدی باید توی یک تایم لاین وضعیت خودت رو بگی و مثلا سابقه بیمه ارائه بدی. پس اگه اشاره به سربازی نکنی برات درد سر بشه
    شما اگه پاسپورت داری و آخرای خدمتی میتونی به خدمتت اشاره نکنی ، می تونی هم بگی در حال خدمتی که شاید آفیسر بعدا ازت مدرک بخواد!

Junior Member

آیا مدرک لیسانس هم نیاز میشه؟
    و کلاً اگر استرالیا با هدف کار بریم (و نه تحصیل) باز هم به لیسانس نیاز میشه یا اینکه فوق به تنهایی کافیه؟
    و اگر نیاز میشه، آیا برای استخدام موقت رو هم قبول میکنن یا حتماً باید اصلش باشه؟
    مدرک لیسانس رو بعداً برای اسسمنت مدارک و بالا بردن امتیاز برای گرفتن ویزای دائم میخواهید. علاوه بر این برای این ویزا هم مدرک لیسانس رو میخواد. {* مدرک موقت برای این ویزا فعلا کافیه پس ریسک نکنید یه مدرک موقت فعلا ارائه بدبد)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)