صفحه 16 از 187 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1867

موضوع: ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط AR80 نمایش پست ها
    این مدارکی که گفتید برای Main applicant فقط لازمه یا همه ی Included ها باید مدرک هاشونو بفرستند؟
    "لیسانس second applicant دیگه فکر نکنم نیاز باشه؛ درسته؟ کارت پایان خدمت و شناسنامه چطور؟"
    ممنون
    ببینید قطعا همراهان شما اگه مدارک کامل داشتند خودشون اقدام می کردن..پس مدارک اصلی رو شما باید ارائه بدید (مثل مدرک دانشگاه و زبان و ...) ولی احتمال زیاد باید شناسنامه و مدارک هویتی همراهتون رو بفرستید..اگه همسرتون هستن عقد نامه... برای اطلاعات کامل بازم دوستان جواب بدن چون من تنها اقدام کردم
    موفق باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

دوستان ویزای من گرنت شد:

تاریخ لاج : 2015 - JAN 24th
    ایمیل آفیسر : FEB 19th
    آزمایش پزشکی: FEB 23th
    گرنت ویزا: MARCH 3th

یعنی کمتر از 2 ماه طول کشید تا ویزا گرنت بشه..از راهنمایی های همه ممنون...یه توصیه اینکه مدارک رو از اول لاج کردن کامل بفرستید که کاراتون سریع پیش بره (همه فرم ها 1276، 80 و 1221 ) + عدم سوء پیشینه و همه چی که قبلا نوشته بودم.... ان شاا.. برای همه کاراشون زود پیش بره... من سعی می کنم اینجا سر بزنم تا جواب دوستان رو بدم. ایکاش یه پیچ باشه تا کسایی که می خوان برن برای رفتن اونجا با هم هماهنگ باشن و حتی خونه مشترک بگیرن..به هر حال این پیشنهاد خوبیه

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_86 نمایش پست ها
    دوستان ویزای من گرنت شد:

یعنی کمتر از 2 ماه طول کشید تا ویزا گرنت بشه..از راهنمایی های همه ممنون...یه توصیه اینکه مدارک رو از اول لاج کردن کامل بفرستید که کاراتون سریع پیش بره (همه فرم ها 1276، 80 و 1221 ) + عدم سوء پیشینه و همه چی که قبلا نوشته بودم.... ان شاا.. برای همه کاراشون زود پیش بره... من سعی می کنم اینجا سر بزنم تا جواب دوستان رو بدم. ایکاش یه پیچ باشه تا کسایی که می خوان برن برای رفتن اونجا با هم هماهنگ باشن و حتی خونه مشترک بگیرن..به هر حال این پیشنهاد خوبیه
    مبارک باشه .... چقدر زود اومد!!!خیلی خوبه!!
    راستی چقدر زمان دارید برای اولین ورود؟
    .It always seems IMPOSSIBLE until it's done

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pisces90 نمایش پست ها
    مبارک باشه .... چقدر زود اومد!!!خیلی خوبه!!
    راستی چقدر زمان دارید برای اولین ورود؟
    ممنون....
    جالبه..همه می گفتن که یکسال از زمان مدیکال بهشون وقت میدن برا ورود..به من یکسال از زمان صدور گواهی عدم سوء پیشینه فرصت دادن برا ورود یعنی NOV 16th ..من دوماه قبل از لاج گواهی سوء پیشینه رو گرفته بودم.

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

یه سوال:
    اعتبار مترجمی که ادعا میکنه مهر ناتی داره رو از کجا میشه فهمید؟
    ممکنه که قلابی ش هم وجود داشته باشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

ممنون....
    جالبه..همه می گفتن که یکسال از زمان مدیکال بهشون وقت میدن برا ورود..به من یکسال از زمان صدور گواهی عدم سوء پیشینه فرصت دادن برا ورود یعنی NOV 16th ..من دوماه قبل از لاج گواهی سوء پیشینه رو گرفته بودم.
    با این حساب میشه فهمید که گواهی عدم سوپیشینه و مدیکال هردو محدود کننده اند.چه اشتباهی کردیم ما هم گرفتیم سوپیشینه رو!!!!!
    یعنی هرکدوم از این دو تا مدرک زودتر باشند همون رو ملاک قرار میدن!!!
    آیندگان توجه کنند که سوپیشینه و مدیکال رو بذارند بعد درخواست آفیسر!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiye64 نمایش پست ها
    به زبان انگلیسی سرچ کنید تمامی مترجمین ناتی ثبت شده هستند در اداره مهاجرت استرالیا.....بهرحال اکثر بچه ها دارالترجمه آبیز رفتند که انقلابه و خوب معتبره.
    اینم لینکی که پیدا کردم،کلا هشت نفر این مجوز رو دارند ولی همه دارالترجمه ها میگن مهر ناتی میزنیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    https://www.naati.com.au/online/PDSe...2-80d9935f8b7d

Member mehrfarid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    university of Tehran

دوستان ویزای من گرنت شد:

تبریک میگم بهتون. امیدوارم در ادامه و حضورتون تو استرالیا همه چیز همینقد خوبه باشه واستون.
    من 9 روز بعد از شما لاج کردم ولی هنوز کیس آفیسر ندارم. یه سوال شما با مدرک موقت و ریز نمره غیر رسمی لاج کردید و یا رسمی؟ و اینکه من داخل اپلیکیشنم که داکیومنت ها رو اتچ میکنم یه لینک health دارم که همرو زدم no و HAP ID گرفتم ولی بعضی دوستا لینک character می بینن که اونم پر میکنن ولی من همچین چیزی ندارم برای شما هم بود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pisces90 نمایش پست ها
    اینم لینکی که پیدا کردم،کلا هشت نفر این مجوز رو دارند ولی همه دارالترجمه ها میگن مهر ناتی میزنیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    https://www.naati.com.au/online/PDSe...2-80d9935f8b7d
    دوست عزیز، شما اونی رو که خود ناتی معرفی میکنه برو.
    **** با امتیاز دادن به دوستانی که به ما کمک میکنند از آنها تشکر کنیم ****

مقایسه زندگی و تحصیل در استرالیا و اروپا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrfarid نمایش پست ها
    تبریک میگم بهتون. امیدوارم در ادامه و حضورتون تو استرالیا همه چیز همینقد خوبه باشه واستون.
    من 9 روز بعد از شما لاج کردم ولی هنوز کیس آفیسر ندارم. یه سوال شما با مدرک موقت و ریز نمره غیر رسمی لاج کردید و یا رسمی؟ و اینکه من داخل اپلیکیشنم که داکیومنت ها رو اتچ میکنم یه لینک health دارم که همرو زدم no و HAP ID گرفتم ولی بعضی دوستا لینک character می بینن که اونم پر میکنن ولی من همچین چیزی ندارم برای شما هم بود؟
    ممنون دوست عزیز
    آره من با مدرک موقت و ریز نمره کاملاً غیر آفیشال اقدام کردم و خداروشکر مشکلی پیش نیومد. وقتی لاج می کنی علاوه بر اتچ فایل ها، پایین اون قسمت که فایل های اتچ شده رو میبینی 2 تا گزینه هست یکی health requirment که میری یه فرم هست پر می کنی و HAP ID رو میگیری..یکی دیگه هم دوباره یه لینک هایلایت شده است به اسم CHARACTER که ازت دوباره یه سری مشخصات خودتو می خواد و اینکه کی می خوای بیای و همرو میتونی از خودت بزنی ولی حتما باید پر کنی..نگران نباش ان شا.. آفیسر بزودی پیام میده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)